Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.05
Eiropa Savienības (ES) tomēr atlikusi Eiropas ceļošanas informācijas un atļauju sistēmas (ETIAS) darbības uzsākšanu uz sešiem mēnešiem – tagad plānots, ka tā darbu uzsāks vien 2023. gada novembrī, vēsta portāls SchengenVisaInfo.
Iepriekš bija plānots, ka ETIAS sāks darboties 2023. gada maijā. ETIAS ir ceļošanas atļauja, kas pirms ceļojuma uz ES valstīm būs jāsaņem ceļotājiem no vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp britiem, kanādiešiem un citiem, kas šobrīd var ieceļot ES bez vīzas.
ETIAS maksās tikai 7 eiro, un to varēs nokārtot tiešsaistē. Šī sistēma ir ļoti līdzīga ESTA – sistēmai, kas darbojas ASV.

.png)
Pavasara brīvdienas ir tepat aiz stūra. Tieši tagad izbaudi līdz pat 15% atlaidi nomas maksai un pārvērt parastu nedēļu par īstu atpūtu.
Europcar

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
From April 10 to April 19, the Sigulda Region Spring Restaurant Week will take place. During this time, restaurants will offer three-course meals.
Siguldas novada TIC

Radoši šefpavāru eksperimenti, pavasarīgas garšas un īpaši šim notikumam radītas maltītes – no 10. līdz 19. aprīlim norisināsies Liepājas restorānu nedēļa.
Liepājas reģiona TIB
.png)
Atklāj pasaules mazāk zināmās pērles – unikālas kultūras, elpu aizraujošas ainavas un autentiskas pieredzes, ko neaizmirsīsi!
EUR 1285.0 | Latvia Tours - Berga bazārs

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs
EUR 1190 | CRUISEcentre

apņojat par vasaru, kas smaržo pēc bazilika, citroniem, vēstures un jūras? 🇮🇹 Atklājiet Itāliju – no majestātiskās Romas līdz romantiskajai Venēcijai
EUR 279 | Estravel Latvia

Aviobiļetes, transfēri, 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi // papildu ekskursijas pēc izvēles
EUR 725 | Estravel Latvia

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

4-5 naktis viesnīcā + 7 nakšu kruīzs, viss iekļauts ēdināšana un dzērieni uz kuģa, izklaides programma, ekskursijas saskaņā ar aprakstu
EUR 2734 | CRUISEcentre

Upju kruīzi visā pasaulē // augstākās klases apkalpošana // dažādi garumi
EUR 595 | CRUISEcentre

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā un brokastis // Muzeji, vecpilsēta, tirgi un lieliska virtuve
EUR 539 | Estravel Latvia