Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.08
Bulgārija uz nenoteiktu laiku pārtraukusi dokumentu pieņemšanu vīzām Krievijas pilsoņiem, pat tiem, kuriem šajā valstī ir nekustamie īpašumi.
Tāpat no Krievijas vēstniecības Sofijā izraidīti 70 tās darbinieki, bet Maskava atbildējusi ar 14 Bulgārijas diplomātu pasludināšanu par “persona non grata”.
Tiesa gan, uz Bulgāriju var turpināt doties ceļotāji,kuriem jau ir Šengenas vai Horvātijas vīza. Lai gan uz Bulgāriju nav tiešas aviosatiksmes no Krievijas, uz šo valsti turpina doties tūristi. Tiek lēsts, ka valsti apmeklējuši šā gada pirmajos piecos mēnešos 33 tūkstoši ceļotāju no Krievijas, kas ir 3,9 reizes vairāk, nekā 2021. gada analogā laika posmā.


19. decembrī, no plkst.17 līdz 21 Ziemas saulgrieži Jelgavas Vecpilsētā ar tirdziņu, koncertiem, dančiem, meistardarbnīcām, zirga vilktu pajūgu - viss bezmaksas
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ja vēlaties uzzināt vairāk par hialuronskābes un PRP injekcijām, piesakieties uz konsultāciju pie mūsu ginekologiem!
Republikas laukuma klīnika

Dabas parkā „Dvietes paliene” Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs „Gulbji”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Turkish Airlines Ekonomiskās klases aviobiļešu akcija // Ceļošanas periods: līdz 15.06.2026. // PĀRDOŠANA: līdz 26.12.
EUR 409 | SKY24.LV

20. decembrī plkst. 11.00–15.00 līdzās Valmiermuižas parkam norisināsies ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Liepājā izdots 2026. gada pilsētas kalendārs ar "Fotast" fotogrāfu darbiem
Liepājas reģiona TIB

Silenes Dabas SPA piedāvā izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, jo dabas SPA rituālos tiek izmantotas Silenes dabas parka dabas veltes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Šogad Ventspils aicina doties īpašā svētku piedzīvojumā. Lai neviens svētku brīnums nepaliktu nepamanīts, ir izveidots Ziemassvētku ceļvedis.
Ventspils TIC

Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Tūrisma firma «Lattur» nodarbojas jau vairāk nekā 30 gadus ar tūrisma organizēšanu un ir uzticams partneris starptautiskajā tūrisma biznesā.
LATTUR

13.decembrī Valmierā, laukumā pie Valmieras Kultūras centra, no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 norisināsies Ziemas tirdziņš.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Festive 5-course dinners at Harper Woolf, 24–26 Dec. Two seatings: 17:00 & 20:00. Price €65 pp. Wine pairings available at €55 or €95.
Pullman Riga Old Town

Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar Eirāzijas bebru.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa