Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.09
Latvijas atpūtnieku iecienītais tūrisma galamērķis Turcija atkal izskata iespējas atgriezties pie Covid-19 ierobežojumiem, jo pēdējā laikā strauji pieaudzis saslimšanas skaits.
Viens no būtiskākajiem ierobežojumiem – sejas masku obligāta nēsāšana slēgtās telpās un sabiedriskajā transportā. Šobrīd gan tas vēl izskanējis ieteikuma formā, proti, norādot, ka masku nēsāšana ir efektīva, ja to dara visi. Taču visai drīz šāds ierobežojums atkal varētu tikt noteikts ar likumu kā obligāts.


Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un arhitektūras vērtības.
Liepājas reģiona TIB

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana
EUR 50 | Estravel Latvia

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis 5* viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana / cena spēkā 2 pieaugušajiem un 2 bērniem ceļojot kopā // Cena norādīta 1 personai
EUR 711 | Estravel Latvia

23. un 24. maijā Liepājā norisināsies XXII “Līvas ciema svētki” – lielākais nemateriālā kultūras mantojuma notikums Kurzemē.
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu un ieklausīties dabā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.
AL SVETS

Pēdējās vietas! Labākās cenas! Aviobiļetes un viesnīcas jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsiltantam! Kas pirmais brauc - tas pirmais maļ!
EUR 118 | Estravel Latvia

Viesu māja “Pie vecā kalēja” piedāvā svinību telpas, banketu rīkošanu, nakšņošanas iespējas, pirti, dīki, piknika vietu, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Nepieradināti ceļi un ainavas – no Ērgļu līkumotajiem pauguriem līdz pat plašajam Lubāna līdzenumam.
Madonas TIC

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!
EUR 1100 | AL SVETS