Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.09
Viena no efektīvākajām sankciju metodēm, kas skar Krievijas ceļotājus, ir Eiropas Savienības valstu atteikums izdod Šengenas vīzas. Nule to pārtraukusi dart Bulgārija, Somijā sabiedriskās organizācijas aicina anulēt jau izdotās vīzas, un arī Baltijas valstis ietur stingru politiku. Tomēr Daudzas valstis turpina cerēt uz Krievijas naudu un vīzu izsniegšanu būtiski neierobežo.
Ierobežojumi gan esot, bet ne ļoti drastiski. Un, kā izrādās, trīs valstis, kuras vēl salīdzinoši vienkārši ļauj tikt krieviem pie Šengenas vīzām, ir Francija, Itālija un Grieķija. Taču arī šo valstu vēstniecības vairs neesot tik viegli tikt pie vīzas, kā pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā.
Lai tiktu uz Eiropu, kad vīza jau kabatā, eksperti iesaka lidot caur Baltkrieviju, Turciju vai Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Taču, ja ir vēlme apciemot Eiropu ar savu auto, tad drošākie varianti esot doties caur Somiju, Igauniju, Lietuvu, Latviju, Poliju un Gruziju.


3 - 7 nakšu kruīzi ar Costa no Atēnām // pilna pansija, izklaude uz kuģa // akcijas cenas un pēdējā brīža piedāvājumi
EUR 359 | CRUISEcentre

Brīnišķīgs galamērķis tiem, kas vēlas apvienot relaksāciju ar piedzīvojumiem un izpētīt vienu no pasaules noslēpumainākajām vietām.
EUR 1695.0 | Latvia Tours
.png)
𝐌𝐒𝐂 𝐖𝐎𝐑𝐋𝐃 𝐀𝐌𝐄𝐑𝐈𝐂𝐀 piedāvā modernu dizainu, izklaides, baseinus, restorānus un atpūtu bez steigas.
EUR 644 | Latvia Tours

Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un skatu!
Rēzeknes pilsētas TIC

Upju kruīzi visā pasaulē // augstākās klases apkalpošana // dažādi garumi
EUR 595 | CRUISEcentre

Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pavasarīgā Rēzekne vilina ar maigu gaismu, klusām ielām, mostošiem stāstiem un negaidītu siltumu, kas atgriežas līdz ar jauno sezonu.
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
No 10. līdz 19. aprīlim norisināsies Siguldas novada Pavasara restorānu nedēļa. Restorānos būs iespēja baudīt pavasarīgas trīs kārtu ēdienu maltītes.
Siguldas novada TIC

Stādu gadatirgus, kas veltīts stādu audzēšanai, dārzkopībai un vietējo ražotāju prezentācijai, piedaloties vairāk kā 300 dalībnieku
Siguldas novada TIC

A plant fair dedicated to plant growing, gardening and the presentation of local producers, with the participation of more than 300 participants
Siguldas novada TIC

Midsummer from sunset to sunrise, enjoying the magic of herbs and the power of fire on earth, in the air and in the water
Siguldas novada TIC

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

18. aprīlī plkst. 11.00–14.00 Valmieras Valsts ģimnāzijas Tautas lietišķās mākslas studijā “Riekums” būs radošā meistarklase “Mandalu aušana”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa