Katolis.lv | 2022.08.15
Katru gadu augustā Aglonas Dievmātes svētvietā pulcējas svētceļnieki, lai svinētu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkus.
Atsevišķus dievkalpojumus tiešraidē varēs redzēt Facebook un Youtube kontā KatolisTV. Latvijas Televīzijas pirmais kanāls svētdien, 14. augustā, pl. 22.10 tiešraidē pārraidīs Tautas krustaceļu no Aglonas bazilikas sakrālā laukuma. Lūgšanu televīzijā komentēs priesteri Staņislavs Prikulis un Mārtiņš Klušs. Lūgšanu Aglonā vadīs Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis un Jelgavas diecēzes bīskaps Edvards Pavlovskis. Savukārt pirmdien, 15. augustā, pl. 12 Latvijas Televīzija tiešraidē raidīs svinīgo Vissvētākājs Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku Svēto Misi, kuru celebrēs apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs Antuns Petars Rajičs.

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
15. augusts, pirmdiena
7.00 Sv. Mise latgaliski
Bazilikā pie Dievmātes altāra
pr. G. Brūvers
dzied (latgaliski) Rēzeknes Jēzus Sirds draudzes koris
9.00 Sv. Mise ar iestiprināšanu. Romas misālē 732. lpp.
Pie bazilikas dārza altāra
b. E. Pavlovskis
dzied koris I.Sajevskas vadībā
10.00 Sv. Mise poļu valodā
bazilikas kriptā
pr. A. Lapinskis
dzied koris I. Ivanovas vadībā
12.00 Svētku galvenā sv. Mise.
Romas misālē 732. lpp.
Euharistiskā procesija, Te Deum, svētība ar Vissvētāko Sakramentu.
Valsts prezidenta uzruna, Valsts himna.
Pateicība.
pie pāvesta altāra
PĀVESTA SŪTNIS BALTIJAS VALSTĪS V. E. ARHIBĪSKAPS PETAR ANTUN RAJIČ, bīskapi koncelebrē
dzied apvienotais koris, diriģē I. Lazdāne
15.00 Svētku noslēgums
19.00 Sv. Mise
Bazilikā
Pr. D. Abrickis
dzied Aglonas bazilikas draudzes koris


Atklāj Bauskas novadu nesteidzīgās pastaigās un pārgājienos! Iepazīsti dabas takas, upju krastus un gleznainas ainavas dažādos maršrutos visai ģimenei.
Bauskas TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC
 (2).png)
Plāno, tulko, fotografē un rīkojies zibensātrumā ar integrēto mākslīgo intelektu.
Zauers.lv

2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies!
Gulbenes novada TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Pasūti ar piegādi uz mājām vai tiekamies LIDO restorānos.
LIDO Atpūtas centrs

Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā.
Rēzeknes pilsētas TIC

Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru.
Ventspils TIC

Meistarklase Rēzeknē: grauzdēšana, degustācijas un ceļš no pupiņas līdz izcilai kafijai...
Rēzeknes pilsētas TIC

Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā!
Bauskas TIC

Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vimbu svētki Bauskā jau kļuvuši par neatņemamu pavasara tradīciju. Pavadi Lieldienu brīvdienas pie mums!
Bauskas TIC

Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē.
Rēzeknes pilsētas TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu.
Tukuma TIC

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties vilcienu.
Gulbenes novada TIC

Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta!
Coral Travel Latvia