Samaksā par atpūtu tūkstošus, bet paliek vienās peldbiksēs

Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.15

Visai nepatīkams notikums noticis ar 41 gadus vecu britu ceļotāju Polu Hespu, kurš no Mančestras, izmantojot tūropertora “Tui  pakalpojumus, aizlidoja divu nedēļu atpūtā uz Maļorku. Divu ndēļu atvaļinājums kungam jāpavada vienās peldbiksēs.

Pols Hesps lidoja kopā ar četriem bērniem un pieciem pieaugušajiem, un par ceļazīmi tika samaksātas 6000 britu mārciņas. Nolaižoties Maļorkas lidostā, ceļotāja koferis tā arī uz bagāžas lentes neparādījās. Bet rokas bagāžā viņam bija līdzi tik vien, kā peldšorti.

Aviācijas haosā pazaudēta bagāža nav nekas neparasts, taču tūroperators “Tui” ceļotājam piedāvājis vien 25 britu mārciņas dienā, un ne ilgāk kā trīs dienas. Pasažieris pukojās, ka ar šādu summu ir krietni par maz, un bija jau iztērējis vismaz 150 britu mārciņas par jaunu apģērbu.

Lielākā sāpe, ka šis bijis ilgi gaidīts ceļojums, kas Covid-19 dēļ atlikts divus gadus. Notiekot aktīva sarakste ar “Tui” un Mančestras lidostu, taču nu vairs neesot nedz atbildes uz e-pastiem, nedz arī vairs kāds atbildot uz telefona zvaniem.

Avots: BalticTravelnews.com/Mirror.co.uk


b2b - 3993
Uzlādē enerģiju!

Uzlādē enerģiju!

Nepadodies vīrusiem! Uzņem saules enerģiju, dzen prom stresu un uzplauksti pavasarim! // Dažādi SPA un viesnīcu piedāvājumi!

EUR 135 | Estravel Latvia

Alus gardēžu vakariņas Valmiermuižā

Alus gardēžu vakariņas Valmiermuižā

24. aprīlī plkst. 19.00 Valmiermuižas alus viesistabā alus gardēžu vakariņas - meistarklase. Iespēja doties ekskursijā pa alus darītavu.

EUR 59 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maldīvas! Cena sākot no 1909 eur!

Maldīvas! Cena sākot no 1909 eur!

EUR 1909 | Itaka Latvia

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Nevari sagaidīt vasaru?

Nevari sagaidīt vasaru?

Vairāk kā 15 valstis, vairāk kā 30 lidojumu galamēki, vairāk desmiti kūrortu// Brīvdieanas ikviena gaumei // Meklē ĒRTĀKAJĀ PLATFORMĀ

EUR 399 | On-line ceļojumi Estravel

Saimis tradiceju škola ap Jura dīnu

Saimis tradiceju škola ap Jura dīnu

19. aprīlī 12.00 Andrupenes lauku sētā – Ģimenes tradīciju skola par Jura dienu. Rotaļas, dziesmas, māla zirdziņi. Dalība: 2 olas un kārums. Info: 26187266

Krāslavas TIC

Atpūta Malagā un Andalūzijas piekrastē

Atpūta Malagā un Andalūzijas piekrastē

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā // no 02.05. - 17.10. // Pēdējās vietas ceļojumiem Maijā

EUR 885 | Estravel Latvia

Slutišķu gravu taka

Slutišķu gravu taka

Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Karību jūras īsais kruīzs

Karību jūras īsais kruīzs

No Fortloderdeilas, Floridā // 4 naktis uz kuģa “Summit” // Maršruts: Fortloderdeila – Kīvesta – Bimini salas – Fortloderdeila

EUR 310 | CRUISEcentre

Dvietes parks

Dvietes parks

Dvietieši lepojas ar savu sakopto, ar īpašu auru apveltīto un seno parku, kurš ir iecienīts dabas un sabiedriskais objekts.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dominikāna! Cena sākot no 1649 eur!

Dominikāna! Cena sākot no 1649 eur!

EUR 1649 | Itaka Latvia

Vīza uz Lielbritāniju

Vīza uz Lielbritāniju

Bezmaksas konsultācijas, zvaniet 28454547

AL SVETS

Jauns mēnesis - jaunas ATLAIDES!

Jauns mēnesis - jaunas ATLAIDES!

Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - atlaides līdz 25% // Dažādām gaumēm, budžetam un ilgumam!

EUR 379 | Estravel Latvia

Aviobiļešu Lielpārdošana

Aviobiļešu Lielpārdošana

Izpārdošanā vairāk kā 80 galamērķi! // ceļo: no 11.05.- 15.12.2026. //pārdošanā: līdz 03.05. // TURP un ATPAKAĻ

EUR 89 | SKY24.LV

LVM MTB /Gravel maratons Cēsis-Valmiera

LVM MTB /Gravel maratons Cēsis-Valmiera

26. aprīlī tiks dots starts Latvijas valsts mežu MTB un Gravel maratona 25. jubilejas sezonai! 1. posms Cēsis-Valmiera.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Senā Grieķija un Bizantija

Senā Grieķija un Bizantija

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs

EUR 1190 | CRUISEcentre

Brīvdienu māja “Pakrasti”

Brīvdienu māja “Pakrasti”

Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Īpašais piedāvājums atpūtai Nurmuižā!

Īpašais piedāvājums atpūtai Nurmuižā!

Mēs esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu, lai Jūs pavadītu neaizmirstamas brīvdienas Nurmuižā!

EUR 190 | Nurmuižas pils

Upju kruīzi

Upju kruīzi

Upju kruīzi visā pasaulē // augstākās klases apkalpošana // dažādi garumi

EUR 595 | CRUISEcentre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -