Madara Kandevica | 2022.08.15
Tiamo grupas suši bārs Sushi Boom no Sienas ielas tiek pārcelts tuvāk Liepājas Pētertirgum, uz Kuršu laukumu 11. Jaunā lokācija nodrošina ātrāku un ērtāku servisu, un tā ļaus kāpināt jaudu. Turpmāk būs iespēja ne tikai pasūtīt ēdienus līdzi ņemšanai, bet arī ieturēt maltīti uz vietas.
Telpu maiņa ir pārdomāts lēmums – suši ir viens no pieprasītākajiem ēdieniem, kas tiek pasūtīti ar piegādi un līdzi ņemšanai, tādēļ arvien lielāka nozīme ir pārdomātai atrašanās vietai. Liepājas Pētertirgus atrodas gan gājējiem, gan autobraucējiem ērtā lokācijā. Līdzņemšanas pasūtījumiem jābūt viegli pieejamiem, un Pētertirgus vairumam Liepājas iedzīvotāju un viesu ir “pa ceļam”.
“Laipni lūgti manā ballē” aicina svinēt dziedātāja Kaspara Markševica 40 gadu jubileju vienotā, neaizmirstamā muzikālā pieredzē.
Tukuma TIC
“Ik gadu arvien straujāk attīstās Pētertirgus, Liepājai svarīga vieta ar salīdzinoši lielu cilvēku plūsmu. Mums ir liels prieks, ka varam būt tuvāk stratēģiski nozīmīgai vietai Liepājā,” saka Tiamo grupas valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis. “Jaunās telpas ļaus īsināt pasūtījumu piegādes laiku, kāpināt jaudu teju divas reizes un optimizēt izmaksas.”
Atšķirībā no iepriekšējām Sushi Boom telpām, kur bija iespēja pasūtīt ēdienu ar piegādi vai līdzi ņemšanai, Kuršu laukuma suši bārā papildus pievienotas arī vairākas sēdvietas pie galdiņiem un letes. Nākotnē plānots ierīkot atsevišķu stāvvietu tieši Sushi Boom viesiem ērtākai pasūtījumu saņemšanai.
Sushi Boom zīmols Liepājā jau zināms kopš 2015. gada. Piedāvājumā ietilpst plašs suši setu un rollu klāsts, salāti, siltie wok ēdieni, dažādi dzērieni un uzkodas. Līdz šim Liepājā bijušas divas Sushi Boom vietas, bet rudenī Klaipēdas ielas restorāns tiks pievienots suši bāram Kuršu laukumā. Pārmaiņas nodrošinās ātrāku apkalpošanu uz vietas un ēdienu piegādi.

Raimonda Paula skiastākās dziesmas svētkos izdziedās Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas jauktais koris.
Tukuma TIC

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.
Ventspils TIC

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC
“Laipni lūgti manā ballē” aicina svinēt dziedātāja Kaspara Markševica 40 gadu jubileju vienotā, neaizmirstamā muzikālā pieredzē.
Tukuma TIC

Bauskas muzejs - pieejams cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
Bauskas TIC

Aicinām apmeklēt kādu no izstādēm Ventspilī. Iepazīsties ar aktuālajām izstādes Ventspilī un Ventspils novadā aprīļa mēnesī.
Ventspils TIC

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Iepazīsti Ventspili vienas dienas laikā! Esam sagatavojuši idejas – TOP 7 lietas, ko darīt Ventspilī.
Ventspils TIC

Ventspils Reņķa dārzā savu ziedēšanu gaida 21. sakura. Ieplānot apmeklēt Ventspili.
Ventspils TIC

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
Š.g. 23.maijā Līvānu novada Jersikas pagastā Bucenieku stadionā notiks “Medusmaizes svētki”, kas pulcēs gan gardēžus, gan jomas profesionāļus, gan tos, kuri mīl baudīt! Visas dienas garumā – aizraujoša un daudzveidīga no...
EUR 10 | Līvānu TIC

Maija svētku brīvdienās aicinām apmeklēt Bauskas novadu – kultūrvēsturiskos objektus, muzejus, dabas takas un atpūtas vietas.
Bauskas TIC

2026. gadā Jūrmala aicina izstaigāt vietas, kur nozīmīgas gadskārtas atklāj kūrorta, arhitektūras un sabiedriskās dzīves stāstu.
Jūrmalas TIC

Hiti, atmiņas un pārsteigumi – kāpēc šo koncertu nedrīkst palaist garām?
Rēzeknes pilsētas TIC

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC

Viena no skaistākajām Latvijas mazupītēm – Rīva aicina uz pavasara pārgājienu! Kopējais takas garums ir 8 km (aptuvenu 2, 5 h vienā virzienā).
Ventspils TIC

L4. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” Mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas pasākums.
Salaspils novada TIC

Piesakies auto orientēšanās sacensībām “Prieka tūre 2026” 16. maijā Balvu novadā (sieviešu vai ģimeņu komandās)!
Balvu TIC