Inese Turkupole-Zilpure | 2022.10.01
Bauskas rātsnamā 1.oktobrī pirmo reizi notiks tematisks bezmaksas pasākums “Plāno kāzas Bauskas novadā!”...
Pasākums notiks skaistākajā un iecienītākajā dzimtsarakstu nodaļā Zemgalē – Bauskas rātsnamā - tas ir vienīgais 17.gs rekonstruētais rātsnams Latvijā.

Pludmales atpūta, dažādas salas, piedzīvojumu ceļojumi un individuālas tūres // atpūta dažādām gaumēm un budžetam
EUR 479 | Estravel Latvia
Pasākuma laikā būs iespēja satikt Bauskas novada viesu māju pārstāvjus, ēdinātājus, iegūt informāciju par iecienītām laulību ceremoniju vietām, septiņiem tiltiem, fotogrāfiem, kā arī iepazīties ar īpašajām kāzu, vecmeitu vai vecpuišu ballīšu programmām. Kāzu dienas ietvaros paredzētas arī vairākas lekcijas – pieredzes stāsti par tēmām, kas ir svarīgas, plānojot kāzas. Piemēram, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga stāstīs par to, kas jāņem vērā reģistrējot laulības. Ilze Djačuka (atpūtas kompleksa “Rožmalas” vadītāja) dalīsies pieredzē ar kāzu organizēšanas niansēm viesu namos. Fotogrāfs Gints Jankovskis (“Gints Jankovskis Photography” īpašnieks) pastāstīs par fotogrāfa lomu kāzu procesā, bet Sandra Grigorjeva (“Albumu feja” radītāja) sniegs praktiskus padomus, kā izveidot kāzu/ģimenes albumu. Pasākuma dalībnieki ir padomājuši arī par jaukiem pārsteigumiem un īpašiem piedāvājumiem.
Pasākums notiks 1.oktobrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Gaidīts ikviens, kurš plāno kāzas, vecmeitu vai vecpuišu ballītes. Ieeja bezmaksas.
Pasākumu organizē Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Pasākuma mērķis - izcelt plašo Bauskas novada kāzu piedāvājumu un veicināt uzņēmējdarbības attīstību novadā. Kāzu svinības ir nozīmīgs novada tūrisma produkts ar augstu pievienoto vērtību, kvalitāti un eksportspēju, bet Bauskas rātsnams ir iecienīta laulību reģistrācijas vieta ar īpašu 17.gs. interjeru. Gadā šeit tiek noslēgtas ap 160 laulībām, uz laulībām rātsnamā ierodas viesi ne tikai no Rīgas, bet arī citiem Latvijas reģioniem un pat ārvalstīm.
Jāņi un viss, kas ap to saistīts, šķiet, ir nozīmīgākais un gaidītākais pasākums Latvijā. Visas līgo lustes vienuviet!
Tukuma TIC

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!
Coral Travel Latvia

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.
Rēzeknes pilsētas TIC

Aicinām uz Līgo vakara koncertu “Kur deg mana uguntiņa…” un Jāņu nakts zaļumballi Renķa dārzā. Pasākums ir bezmaksas.
Ventspils TIC

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!
Rēzeknes pilsētas TIC

Iemīļotā latviešu klasika “Skroderdienas Silmačos” 22. jūnijā Valmieras estrādē.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, no 31. jūlija līdz 2. augustam, Reņķa dārzā notiks Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Dalībnieki aicināti pieteikties.
Ventspils TIC

Uguns skulptūra “Putns”, saulgriežu rituāli, tirdziņš un zaļumballe ar “Brāļiem Puncuļiem” – piedzīvo īstu Jāņu nakts burvību Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils vasarā uzplaukusi īpašā krāšņumā. Pilsētas ielas, laukumi, skvēri un parki ieguvuši košus vasaras rakstus.
Ventspils TIC

Iepazīsti Bauskas novadu soli pa solim – atklāj pārgājienu maršrutus, dabas takas un kultūrvēsturiskas vietas visai ģimenei!
Bauskas TIC

Lielais vasaras piedzīvojums ģimenēm jau 27. jūnijā Kovšu pludmalē - Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC

Arvien vairāk ceļotāju savos izbraucienos un brīvdienu piedzīvojumos vēlas ņemt līdzi arī savus mīluļus. Tāpēc esam apkopojuši dzīvniekiem draudzīgas vietas.
Bauskas TIC

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.
Ventspils TIC

Šogad Dienvidkurzemes novadā Saulgriežu, Līgo un Jāņu svinību laiks sāksies jau 13. jūnijā un turpināsies līdz pat Jāņu naktij, piedāvājot plašu kultūras, tradī
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Ventspils muzejs no 4. jūnija līdz 30. augustam piedāvā vasaras programmu – Muzejs iedvesmo! Pērc biļeti un sagādā sev nelielus svētkus visās muzeja mājās!
Ventspils TIC