Idejas klases ekskursijai Ventspilī

Idejas klases ekskursijai Vent

Foto: Visitventspils.com | Dace Kalsere | 2022.09.23

 Šajā rudenī aicinām skolēnus no visas Latvijas doties neaizmirstamā piedzīvojumā uz Ventspili! Izzinošas un atraktīvas ekskursijas piedāvā Zinātnes centrs “VIZIUM”, Ventspils Digitālais centrs un mūsdienīgās mācību vides prototips “Nākotnes klase”. Sajust vēstures elpu un iepazīt senus priekšmetus varēs Ventspils muzeja struktūrvienībās. Savukārt, aktīvas atputas cienītājus sagaidīs Piedzīvojumu parka “Kaķa taka” vai aizraujoša izklaide Ūdens piedzīvojumu parkā. Pēc jautram izklaidēm un garam pastaigām ir lieliska iespēja atgūt spēkus Ventspils Piejūras kempingā.

Atmodini sevī zinātkāri!

Atmodināt savu zinātkāri un doties tehnoloģiju un zinātnes piedzīvojumā skolēnus aicina Zinātnes centrs “VIZIUM”, kurā ikvienu apmeklētāju sagaida plaša ekspozīcija ar vairāk nekā 80 izglītojošiem eksponātiem, kas interaktīvā un izklaidējošā veidā māca par dabaszinātnēm un tehnoloģijām. Turpat būs iespēja piedzīvot un izjust visdažādākās emocijas, padarot klases ekskursiju par piedzīvojumu, kas paliks atmiņā ilgu laiku! Dodoties ekskursijā uz VIZIUM, klasei pienākas 10% atlaide ekspozīcijas zāles apmeklējumam, savukārt skolotājam ieeja zālē ir bez maksas! Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Dodies digitālā piedzīvojumā!

Ventspils Digitālais centrs aicina uz Minecraft, STEM, robotikas, digitālās mākslas un citām tehnoloģiju darbnīcām, kurās būs iespēja radoši izpausties un ar tehnoloģiju palīdzību pašiem radīt dažādas interesantas lietas! Darbnīcas norisinās jaunajā zinātnes centrā VIZIUM! Nodarbību tēmas un saturu iespējams pielāgot attiecīgi skolēnu vecumam. Ar pilnu informāciju par Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju darbnīcām, laikiem un cenrādi var iepazīties ŠEIT.

Iepazīsti vēsturi!

Senākajā muzeja ēkā – Livonijas ordeņa pilī, "Ventspils muzeja mūzikas instrumentu CV" izglītības programmas ietvaros, pamatskolas un vidusskolas skolēniem piedāvāiepazīties ar neparastiem vēsturiskajiem mūzikas instrumentiem, kas saistīti ar pils, pilsētas un apkārtnes muižu vēsturi. Savukārt, nodarbība "Svārki, brunči, lindraki" varēs uzzināt par šī aizraujošā apģērba vēsturi, to izcelsmi, lietošanu un pilnveidi cauri gadsimtiem.

Ventspils ostas noslēpumus sākumskolas, pamatskolas skolēniem atklās "Portus Vinda" nodarbībā, kurā mēģināsim atpazīt dažādu laiku kuģus - burukuģus, tvaikoņus, arī mūsdienu lainerus. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Piejūras brīvdabas muzejs ir tā vieta, kur bērni aicināti iepazīt un iedzīvināt latviskās tradīcijas. Šogad muzejs aicina uz rudens pirmajiem nozīmīgākajiem gadskārtu svētkiem – Miķeļiem. Spēlējot spēles, minot mīklas, mācoties tautasdziesmas un ticējumus, bērni iepazīst latviskās Miķeļdienas tradīcijas. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Uzzināt, ar ko nodarbojas galdnieks, kalējs, audējs, kurpnieks u.c. amatnieki iespējams Amatu mājas interaktīvā nodarbībā “Amats – dzīves zelta pamats”. Turklāt ir lieliska iespējā apmeklēt Amatu mājas jauno ekspozīciju “Amatnieku šķūnis”. Ja muzejs iepriekš nav apmeklēts, nodarbība “Mans pirmais muzeja apmeklējums” paredzēta kā ievads muzeju pasaulē, kas ietver: senās klases iepazīšanu un amatnieku darbnīcu apskati. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

H.Dorbes memoriālais muzeja “Senču putekļi” nodarbībā “Koki – rakstnieka zaļais dārzs” piedāvā doties pastaigā pa rakstnieka dārzu un iepazīt tā daiļradi. Savukārt, nodarbība “Dzeja Izai” attēlo dzejas bērniem tapšanas aizkulises, runājot par rakstnieka Herberta Dorbes bērnu dzejoļiem, kas tapuši 20.gs. 20-tos gados un veltīti vecākajai meitai Izoldei, ģimenē sauktai par Izu. Skolēni noklausās H.Dorbes bērnu dzejoļus no grāmatas “Apaļš kā pūpols”(1994) un sadaloties grupās, meklē dzejoļos atskaņas. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Baudi piedzīvojumus kopā!

Šajā rudens sezonā skolēni ir aicināti apmeklēt arī Ventspils Piedzīvojuma parka “Kaķa taku” ar piecām dažādām trasēm un izjust cīņas sparu un azartu peintbola un lāzertaga spēlē.

Izbaudīt ūdens priekus un lielisku atpūtu dažādās ūdens atrakcijāspiedāvā Ūdens piedzīvojumu parks. Tā atrakciju zonā izklaidi sniedz mākslīgo viļņubaseins, slīdrenes un kalnu upe, SPA vannas, siltais baseins, kā arī bērnu baseins. SPA zonā ir pieejamas saunas, turku pirts un sāls istaba, masāžas dušas un aukstā ūdens toveris. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Mācies digitāli Nākotnes klasē!

“Nākotnes klase” - piedāvā iepazīt digitalizētās izglītības iespējas gan skolēniem, gan skolotājiem. Iemācīsim līdzšinējo skolas vielu apgūt, izmantojot digitālās spēles, interaktīvās lietotnes un praktiskos darbus. Programmas saturu sagatavosim pēc jūsu klases pieprasījuma un vajadzībām: fizika, ķīmija, matemātika, inženierzinātnes, dizains un tehnoloģijas u.c. mācību priekšmetu apguve.

“Nākotnes klases” reklāmdrukās - izzini apdrukas veidus un apskati, ko iespējams izgatavot ar dažādajām dizaina darbnīcas RADE iekārtām. Izveido dizainu. Iepazīsti Nākotnes klasi un, izmantojot tajā esošās tehnoloģijas, izveido savu individuālo digitālo dizainu. Apdrukā produktu. Izmantojot sublimācijas metodi, uzdrukā tikko izveidoto dizainu uz kāda produkta! Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Izej pastaigā!

Dienvidu mola promenādē ir iemīļota pastaigu vieta visa gada garumā, kur vērot saulrietus un stiprās vēja brāzmas. Pa ceļam uz bāku apskatāma 4 m augstā skulptūra “Govs Matrozis”, zvejas kuģi “Azova” un “Grots”, kā arī milzu “Krēsls”. Savukārt no 12 m augstā skatu torņa var vērot kuģu ienākšanu ostā.

Viena no retajām krasta aizsardzības būvēm, kas saglabājusies Latvijā un Baltijā - Ventspils 46. krasta baterijas uguns koriģēšanas tornis. Torņa apmeklētājiem ir iespēja izzināt tā vēsturi un izbaudīt brīnišķīgu skatu uz apkārtnes mežiem un Baltijas jūru no tā skatu platformas.

Savukārt, Jūrmalas parks pārsteigs ar Baltijā lielāko enkuru kolekciju un piedāvās kāpelēt un ložņāt pa koka laipām un citiem šķēršļiem parka “Džungļu takā”.

Ostas ielas promenādes jaunajā pagarinājuma posmā paveras brīnišķīgs skats uz Ventu, jūras vārtiem, senajām ostas darbnīcām, iespaidīgo boju kolekciju, eksponēto loču kuģi “Rota” un jaunu vides objektu ar vēstures liecību - 22 m jūras dzelmē atrastajai dzenskrūvei “Cilvēciskais spēks”.

Staldzenes stāvkrasts - izceļas ar savu neskartās dabas unikalitāti, ko iespējams apskatīt no jaunizbūvētas skatu platformas vai izmantojot apgaismoto koka celiņu laipu ar lēzenu pieeju pie jūras. Savukārt, Būšnieku ezera dabas taka ir īpaši iecienīta aktīva dzīvesveida cienītāju vidū. Turpat, mierpilnu atpūtu ar skatu uz ezera panorāmu var baudīt no skatu platformas, kas pa gājēju laipu iestiepjas ezerā.

Nakšņo Ventspilī!

Atvilkt elpu pēc garam pastaigām piedāvā Ventspils Piejūras kempings, kas sagatavojis īpašu piedāvājumu skolēnu grupām, kas dodas ekskursijā uz Ventspili. Līdz 30. septembrim, nakšņojot Ventspils Piejūras kempingā, skolēnu grupām tiek piemērota 15% atlaide no kempinga mājiņu pamatcenas. Par pieteikšanas iespējam un cenām uzzini ŠEIT.

Avots: Visitventspils.com


turiba - 3665
Rudens nakšņošanas piedāvājums

Rudens nakšņošanas piedāvājums

Nakšnošana & brokastis, Wellness Oasis, SPA procedūras VAI restorāna piedāvājums

EUR 122 | Hotel Jūrmala SPA

Sveicam tūrisma dienā!

Sveicam tūrisma dienā!

Esat vienmēr mīļi gaidīti mūsu viesnīcā "Park Hotel Latgola"!

Park Hotel Latgola

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Melngalvju ceļojums kolēģiem

Melngalvju ceļojums kolēģiem

Par Melngalvju namu ir dzirdēts sakām: “Vienmēr iets garām, bet nav sanācis ieiet”. Vai arī: “Vai tad tur parasti cilvēki maz iekšā tiek? Tiek.

Melngalvju nams

Kino randiņš

Kino randiņš

Lūk, Tev randiņa ideja! Labs kino, lieliska kompānija un kāds dzirkstošs dzēriens. Atliek tikai izvēlēties, kuru seansu apmeklēt!

Splendid Palace

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Ražas laiks Virkas muižā

Ražas laiks Virkas muižā

Oktobris ir ne vien ražas laiks, bet arī laiks, kad Virkas muiža dāvina Tev bagātīgas brokastis muižā - bez maksas!

Hotel Virkas Muiža

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

25.09. Artura Maskata autorvakars

25.09. Artura Maskata autorvakars

25. septembrī koncertsērijas “Personīgi” sezonu koncertzālē "Lielais dzintars" atklās Artura Maskata teātra mūzikas autorvakars

Liepājas reģiona TIB

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Family holidays in Hotel Jurmala Spa

Family holidays in Hotel Jurmala Spa

1 night for 2 adults and 1 child till age of 12 // Included: breakfast, family time at Wellness Oasis, special offer for adults and children

EUR 137 | Estravel Latvia

Dodies iepazīt jauno Saieta namu!

Dodies iepazīt jauno Saieta namu!

18. augustā Likteņdārzā tika svinīgi atklāts jaunuzceltais Saieta nams. Saieta nams Likteņdārzā ir atvērts apmeklētājiem.

Aizkraukles novada TIC

Skolēniem Bauskas novadā

Skolēniem Bauskas novadā

Idejas aizraujošām skolēnu ekskursijām Bauskas novadā. Šeit atradīsiet radošās darbnīcas, degustācijas, dažādas aktivitātes un izglītojošās programmas

Bauskas TIC

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -