Pasaules čempionāts hokejā uz Rīgu atvilinās tūkstošiem ārzemnieku

Pasaules čempionāts hokejā uz

Foto: Ludmila Glazunova | Ludmila Glazunova | 2022.09.23

Pasaules čempionāts hokejā 2023. gada maijā norisināsies divās pilsētās – Somijas pilsētā Tamperē un Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Jau tagad ir skaidrs, ka tajā laikā Rīgu piepildīs ārzemnieku tūkstoši. Jā, tiešām tūkstoši, jo vismaz tūkstotis būs tikai spēlētāji, komandu pārstāvji, žurnālisti un oficiālās amatpersonas, no kuriem lielākā daļa Rīgā ieradīsies jau maija sākumā.

Latvijā tiks aizvadītas B grupas spēles, kur bez Latvijas izlases būs arī Kanādas, Čehijas Kazahstānas, Norvēģijas, Slovākijas, Šveices un Slovēnijas hokeja izlases. Līdz ar to var sagaidīt, ka Rīgā ieradīsies arī prāvs pulks līdzjutēju vismaz no dažām valstīm – piemēram, Šveices, Čehijas, Slovākijas un Slovēnijas. Kā rāda pieredze, uz Kanādas, Kazahstānas un Norvēģijas līdzjutēju tūkstošiem gan varam necerēt.

Čempionāta Rīgas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis 22. septembrī iepazīstināja ar hokeja biļešu cenām un tās, maigi sakot, latvieša maciņam ir gana dārgs prieks, bet ārzemniekiem, piemēram, šveiciešiem, tās būs pa kabatai.

Sākotnēji notiks biļešu loterija, kurai var reģistrētie jau no 22. septembra, 13. oktobrī būs izlose, kur noskaidros laimīgos, kuriem būs tiesības iegādāties dienas spēļu biļešu komplektus dienās, kad spēlēs Latvijas izlase. Pēc tam varēs iegādāties neizpirktās biļetes, bet tirdzniecība uz dienas komplektiem sāksies vien 10. novembrī. Bet atsevišķu spēļu biļetes tirdzniecībā nonāks (ja vien tādas būs palikušas), vien nākamā gada martā.

Un tagad pie cenām. Dienas spēļu komplekti maksās no 140 līdz 325 eiro. Biļetes uz atsevišķām Latvijas izlases spēlēm – no 89 līdz 135 eiro. Līdz ar to šis čempionāts būs ļoti dārgs prieks.

Un tomēr ieguvēja būs Latvijas ekonomika. Pirmkārt, vismaz tūkstoš hokejistu un apkalpojoša personāla dzīvos viesnīcās un ēdīs. Un arī līdzjutēji, kuri būs tikuši pie biļetēm, skatīsies ne tikai hokeju, bet dzīvos viesnīcās un tērēs naudu, ja ne ēdienam, tad vismaz alum.

Avots: BalticTravelnews.com


turiba - 3662
IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Family holidays in Hotel Jurmala Spa

Family holidays in Hotel Jurmala Spa

1 night for 2 adults and 1 child till age of 12 // Included: breakfast, family time at Wellness Oasis, special offer for adults and children

EUR 137 | Estravel Latvia

Ražas laiks Virkas muižā

Ražas laiks Virkas muižā

Oktobris ir ne vien ražas laiks, bet arī laiks, kad Virkas muiža dāvina Tev bagātīgas brokastis muižā - bez maksas!

Hotel Virkas Muiža

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Dodies iepazīt jauno Saieta namu!

Dodies iepazīt jauno Saieta namu!

18. augustā Likteņdārzā tika svinīgi atklāts jaunuzceltais Saieta nams. Saieta nams Likteņdārzā ir atvērts apmeklētājiem.

Aizkraukles novada TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Rudens nakšņošanas piedāvājums

Rudens nakšņošanas piedāvājums

Nakšnošana & brokastis, Wellness Oasis, SPA procedūras VAI restorāna piedāvājums

EUR 122 | Hotel Jūrmala SPA

Melngalvju ceļojums kolēģiem

Melngalvju ceļojums kolēģiem

Par Melngalvju namu ir dzirdēts sakām: “Vienmēr iets garām, bet nav sanācis ieiet”. Vai arī: “Vai tad tur parasti cilvēki maz iekšā tiek? Tiek.

Melngalvju nams

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Skolēniem Bauskas novadā

Skolēniem Bauskas novadā

Idejas aizraujošām skolēnu ekskursijām Bauskas novadā. Šeit atradīsiet radošās darbnīcas, degustācijas, dažādas aktivitātes un izglītojošās programmas

Bauskas TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

25.09. Artura Maskata autorvakars

25.09. Artura Maskata autorvakars

25. septembrī koncertsērijas “Personīgi” sezonu koncertzālē "Lielais dzintars" atklās Artura Maskata teātra mūzikas autorvakars

Liepājas reģiona TIB

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Sveicam tūrisma dienā!

Sveicam tūrisma dienā!

Esat vienmēr mīļi gaidīti mūsu viesnīcā "Park Hotel Latgola"!

Park Hotel Latgola

Kino randiņš

Kino randiņš

Lūk, Tev randiņa ideja! Labs kino, lieliska kompānija un kāds dzirkstošs dzēriens. Atliek tikai izvēlēties, kuru seansu apmeklēt!

Splendid Palace

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -