Cik daudz britu karaliskā ģimene iegulda Lielbritānijas tūrisma nozarē?

Dāvids Krišs Perunovs | 2022.09.23

Karaliskie apskates objekti ir milzīgs Lielbritānijas tūrisma nozares ienākumu avots. Gadu gaitā ienākumi tikai palielinājušies - protams, neskaitot pandēmijas laiku.

Pēc statistikas aģentūras “Statista” datiem 2019./2020. fiskālajā gadā ienākumi no kaaralisko apskates objektu biļetēm bija 49,9 miljoni sterliņu mārciņu. Tas ir milzīgs pieaugums, salīdzinot ar 2009./2010. fiskālo gadu, kad ienākumi no apskates objektu biļetēm bija 23,3 miljoni sterliņu mārciņu.

Tā ir vien daļa no karaliskās ģimenes pienesuma Lielbritānijas ekonomikā. 2019./2020. gadā ienākumi no suvenīru veikaliņiem ar karaliskās ģimenes kolekciju veidoja 19,98 miljonus sterliņu mārciņu.

Britu karaliskā ģimene Lielbritānijas ekomomikai izmaksā 19 miljardus sterliņu maŗciņu. Simtiem miljonu mārciņu ģimene valsts ekonomikā iegulda . Vindzoras pils un Frogmoras nams no 2021. gada aprīļa līdz 2022. gada martam pārdevuši ap 426 000 biļešu. Darba dienās pieaugušo ieejas biļete abās vietās maksā 26,50 sterliņu mārciņu.

Karaliskās ģimenes īpašumā ir Reģentu iela Londonā, Vindzoras pils parks, Askotas hipodroms un neskaitāmi citi apskates objekti. Ģimenei arī pieder puse Lielbritānijas krasta līnija un ap 1 960 000 akru lauksaimniecības zemju un mežu.


Avots: BalticTravelnews.com/Breakingtravelnews.com


celojumubode - 3953
Menopauze - kas jāzina katrai sievietei?

Menopauze - kas jāzina katrai sievietei?

Menopauze ir dabisks dzīves posms, kad sievietei beidzas menstruācijas un olnīcas pārstāj ražot hormonus estrogēnu un progesteronu.

Republikas laukuma klīnika

Koncertuzvedumu

Koncertuzvedumu "Ziemassvētkus gaidot"

20. decembrī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz koncertuzvedumu "Ziemassvētkus gaidot".

Liepājas reģiona TIB

Droša ceļošana ziemas sezonā!

Droša ceļošana ziemas sezonā!

Tavs uzticamais spēkrats ir gatavs ziemas ceļiem visos apstākļos - akumulators, riepas, bremzes, logu šķidrums un sildīšanas un ventilācijas sistēma.

Avis

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja” piedāvā svinību telpas, banketu rīkošanu, nakšņošanas iespējas, pirti, dīki, piknika vietu, bērnu rotaļu laukumu u.c.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Amsterdama! Cena sākot no 459 eur!

Amsterdama! Cena sākot no 459 eur!

EUR 459 | Itaka Latvia

“Mazais princis” – iestudējums

“Mazais princis” – iestudējums

Mūziku šai izrādei radījis viens no izcilākajiem Latvijas komponistiem Juris Kulakovs.

EUR 10.00 | Līvānu TIC

Ziemas saulgriežu vakarēšana

Ziemas saulgriežu vakarēšana

19. decembrī plkst. 18.00 Jērcēnmuižā uz ziemas saulgriežu vakarēšanu aicina Jērcēnu pagasta bibliotēka un folkloras kopa “Mežābele”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jamaika! Cena sākot no 2339 eur !

Jamaika! Cena sākot no 2339 eur !

EUR 2339 | Itaka Latvia

Kruīzu ceļojumu akcija

Kruīzu ceļojumu akcija

Egejas un Adrijas jūras, kā arī Arābijas līča kruīzi ar Celestyal Cruises, ietaupot līdz pat 50% no kaītes cenas! Krasta ekskursiju kredīts un kuģa nauda BONUSĀ

EUR 639 | Estravel Latvia

Jaunums - Ceļojumu rezervēšanas platforma

Jaunums - Ceļojumu rezervēšanas platforma

JAUNUMS! Visi brīvdienu ceļojumi vienuviet – ātri, ērti, neizejot no mājām 🏠✨ Meklējiet un rezervējiet tiešsaistē!

EUR 299 | Estravel Latvia

Jaunā gada pasākums!

Jaunā gada pasākums!

Austeres varēs ēst cik lien, būs arī jūras veltes, uzkodas, šampanietis, DJ VINYL set un lieliska kompānija! Ja vēlies sagaidīt Jauno gadu ar mums 20223379

EUR 250 | Buržujs

Zīmys saulis grīži Ondrupinis lauku sātā

Zīmys saulis grīži Ondrupinis lauku sātā

Muzejs “Andrupenes lauku sēta” aicina gan lielus, gan mazus kopīgi iekustināt Ziemas Saulgriežus un svinēt astronomiskās ziemas sākumu!

Krāslavas TIC

Maldīvas! Cena sākot no 1839 eur!

Maldīvas! Cena sākot no 1839 eur!

EUR 1839 | Itaka Latvia

Christmas dinner at Harper Woolf

Christmas dinner at Harper Woolf

Festive 5-course dinners at Harper Woolf, 24–26 Dec. Two seatings: 17:00 & 20:00. Price €65 pp. Wine pairings available at €55 or €95.

Pullman Riga Old Town

Danču etnovakars. Ziemas saulgrieži

Danču etnovakars. Ziemas saulgrieži

20. decembrī plkst. 18.00 izzināsim ziemas saulgriežus un mācīsimies dančus Valmiermuižas alus viesistabā kopā ar folkloras kopu “Dandari”!

EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Āzija un Tuvie Austrumi. Aviobiļetes

Āzija un Tuvie Austrumi. Aviobiļetes

Turkish Airlines Ekonomiskās klases aviobiļešu akcija // Ceļošanas periods: līdz 15.06.2026. // PĀRDOŠANA: līdz 26.12.

EUR 409 | SKY24.LV

Madeira - Portugāles pludmales

Madeira - Portugāles pludmales

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 869 | Estravel Latvia

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pirti, atpūtas iespējas u.c.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Austrālija! Cena sākot no 1949 eur!

Austrālija! Cena sākot no 1949 eur!

EUR 1949 | Itaka Latvia

Viesu māja “Saules nams”

Viesu māja “Saules nams”

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti, ugunskura un telts vietas u.c.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -