airBaltic.com | 2022.11.24
Šī gada 22. novembrī Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic rīkoja Atvērto durvju dienu LR 14. Saeimas deputātiem. Pasākumu apmeklēja deputāti, kuri pārstāv tādas politiskās partijas kā Nacionālā Apvienība, Latvija pirmajā vietā un Stabilitātei!. Viesi tika iepazīstināti ar uzņēmuma darbību, aktualitātēm un nākotnes plāniem, kā arī apmeklēja ekskursiju lidmašīnā Airbus A220-300, tehniskajā angārā un airBaltic Apmācību centrā.
airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Nenoliedzami, airBaltic vienmēr ir bijis gan sabiedrību, gan politiķus ļoti interesējošs temats. Tādējādi mēs apzināmies, cik būtiski ir nepārtraukti skaidrot mūsu darbību, mērķus un lomu Latvijas ekonomikā, un vienlaikus – uzņēmuma pozīcijas Baltijas tirgū. Ņemot vērā, ka Saeimai pievienojušies jauni pārstāvji, tātad arī lēmumu pieņēmēji, mums šķiet svarīgi izrādīt iniciatīvu un iepazīt mūsu potenciālos sadarbības partnerus.”
airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera garšu!
Preiļu novada TIC

Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā!
Coral Travel Latvia

Pasūti ar piegādi uz mājām vai tiekamies LIDO restorānos.
LIDO Atpūtas centrs

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Teātra nama “Jūras vārti” piektdien, 6. marta, plkst. 16.00 tiks atklāta Ģirta Muižnieka personālizstāde “Maigās svārstības 1. Jambo”.
Ventspils TIC

2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies!
Gulbenes novada TIC

5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu svinībām
Ventspils TIC

Enerģiska latgaliska deju izrāde ar dzīvo mūziku — talka, tradīcijas un dzirkstošs prieks.
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel.
Jūrmalas TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Jau ikgadēji, pavasarī aicinām uz Tukuma novada mazo ražotāju tirdziņu, kas norisināsies 11.aprīlī no plkst. 10.00
Tukuma TIC

Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un pārdomāti vārdi.
Tukuma TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Pievienojies īstam Lieldienu piedzīvojumam, kur tevi sagaidīs tūrisma rallijs, Lieldienu aktivitātes pa visu Dienvidkurzemi
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Bauskas novada konditorejas un deserti – īsta paradīze saldummīļiem. Atklāj savu favorītu!
Bauskas TIC

No 24.-26. jūlijam Ventspilī norisināsies lielākais aktīva dzīvesveida brīvdabas festivāls Baltijā – GG FEST 2026. Programma izziņota.
Ventspils TIC
 (2).png)
Plāno, tulko, fotografē un rīkojies zibensātrumā ar integrēto mākslīgo intelektu.
Zauers.lv

Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9. maijā!
Ventspils TIC

Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā!
Tukuma TIC

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC