Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.01.25
24. janvārī Taizemes bēdīgajā Koh Tao salā, kas pazīstama arī kā Nāves sala, atrasts miris 48 gadus vecs brits, vēsta "TheThaiger.com".
Brits bijis niršanas instruktors no Birmingemas, un apkārtējie par viņa pazušanu sāka satraukties brīdī, kad instruktors neieradās un niršanas nodarbību. Brita mirstīgās atliekas atrada viņa īrētajā bungalo. Policija vēsta, ka vīrietis miris dabīgā nāvē, taču mirušā draugi šādai versijai nepiekrīt, paužot šaubas, vai ir veikta autopsija, kā arī vēršot uzmanību uz vairākiem mīklainiem ārvalstu tūristu nāves gadījumiem šajā salā.

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC
Tā 2014. gada septembrī Seirī pludmalē tika atrasti divi miruši ceļotāji no Apvienotās Karalistes – 23 gadus jauna sieviete bija arī izvarota, bet 24 gadus vecais vīrietis – noslīcināts. Diviem viesstrādniekiem no Birmas par šī nozieguma pastrādāšanu tika piespriests mūža ieslodzījums, lai gan izmeklēšana un arī pati tiesvedība saņēma asu kritiku. Tieši pateicoties šo jauniešu mīklainajai nāvei un dīvainajam tiesas spriedumam, šo salu arī sāka dēvēt par "Nāves salu".
Arī vēlāk neizskaidrojami nāves gadījumi Koh Tao bijuši ne reizi vien, un dažkārt policija tos mēdza kvalificēt kā pašnāvības. Lielu rezonansi izsauca pirms dažiem gadiem vasarā kūrortā “Jamahkhiri Resort&Spa” peldbaseinā atrastais Indijas miljardieru pāris. Abi bija miruši, bet nāves apstākļi netika noskaidroti - video novērošanas kameru ieraksti bija pazuduši, un policija šajā dubultnāvē nesaskatīja nekādas nozieguma pazīmes.


Club Med Akcijas laikā piedāvājam iespēju iegādāties savu sapņu ceļojumu 2026. gada VASARAI un RUDENIM, ietaupot līdz pat 20%!
EUR 565 | Estravel Latvia

1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vairāk kā 60 galamērķi // ceļo: no 13.04. - 25.10.2026. // pārdošanā: līdz 02.04.
EUR 79 | SKY24.LV

Jaunieši aicināti piedalīties projekta “Kultūras pēdās: foto orientēšanās Augšdaugavas novadā” nākamajos posmos!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1015 | Estravel Latvia
Ukrainas mākslinieku Marijas un Oleksandra darbu izstāde par dvēseles redzējumu Latvijā.
Rēzeknes pilsētas TIC

No 18. līdz 21. martam Liepāja aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz vakara pastaigu “Izgaismotā Liepāja. Apzinātā mērenība”.
Liepājas reģiona TIB

Sestdien, 21. martā plkst. 11.00–15.00 alus darītavā līdzās Valmiermuižas parkam pavasara saulgriežu svinības un tirdziņš.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
Saule, jūra, espresso un īsta Dienviditālijas noskaņa. Gleznainas piejūras pilsētiņas ar šarmu, skatiem un izcilu virtuvi. Tiešie reisi jūnijā un septembrī
EUR 632.00 | Latvia Tours

27.martā plkst. 18.00 “3D Cinema” Valmierā notiks tikšanās ar grupu “Sudden Lights” un koncertfilmas “Sudden Lights Arēnā” noskatīšanās. Maksas norise.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2026″.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!
EUR 1100 | AL SVETS

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana
EUR 439 | Estravel Latvia

Izbaudi pavasara burvību un piedalies pavasara tūrisma spēlē "ČIU-ČIU", no 2. marta līdz 31. martam, kas ir kā radīta, lai aktīvi pavadītu savu brīvo laiku, tve
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Jaunā un talantīgā latviešu mūziķa līdz šim lielākais solokoncerts Siguldas pilsdrupās
Siguldas novada TIC
.png)
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku atpūtu par īpaši
EUR 465.00 | Latvia Tours - Berga bazārs

1-2 naktīm, SPA un nakšņošana, muižas, viesnīcas un viesu nami. Pēriem, ģimenēm un SOLO
EUR 99 | Estravel Latvia

The holidays are a great opportunity to get in the mood for summer by experiencing the best stories of celebration in great togetherness - music and flavors.
Siguldas novada TIC

Stādu gadatirgus, kas veltīts stādu audzēšanai, dārzkopībai un vietējo ražotāju prezentācijai, piedaloties vairāk kā 300 dalībnieku
Siguldas novada TIC

Piedzīvojumu ceļojumu Marta atlaides un Pēdējā brīža cenu atlaides ir klāt! // Ceļojumi visā pasaulē - autentiska pieredze!
EUR 379 | Estravel Latvia