Tukuma novada TIC iepazīstina ar jaunumiem un aktualitātēm tūrismā

Tukuma novada TIC iepazīstina

Foto: Visittukums.lv | Inga Hartika | 2023.01.25

Tukumā un apkārtnē tev visa gada garumā ir iespēja noķert smukumu caur dažādiem apskates objektiem, muzejiem, pilīm, dabas takām un aktīvās atpūtas iespējām. Ar Tukuma un apkārtnes piedāvājumu varēsi iepazīties Kurzemes stendā izstāde “Balttour”!

Šajā reizē iepazīstināsim ar jaunumiem jeb –  te būs atbildes uz jautājumu, ko tad jaunu darīt Tukuma pusē:

Nobildēt – Apgriezto māju Smārdē. Tevi pārsteigs gan kurpes pie griestiem, gan dīvāns un pat galds pie mājas griestiem. Visa pasaule būs sagriezusies kājām gaisā!

Apbrīnot – Auto kolekciju “Retro ferma” Tumē un “Classic Car& Motorcycle Garage” jeb amerikāņu auto kolekciju Milzkalnē. Apbrīnas vērti ir gan padomju laika zapiņi un žiguļi, gan amerikāņu auto, kas gozējušies vairākās pasaulē zināmās kino lentēs!

Izstaigāt – Jaunmoku pils Mežaparka taku. Tevi iepriecinās izzinošu aktivitāšu bagāta pastaigu taka, kurā varēsi uzzināt daudz jauna par putniem, kokiem un vidi ap mums.

Piedzīvot – kaitbordu nevien Bērzciemā, bet arī Engurē. Tevi apņems sāļā jūras un vēja smarža, ūdens šļakatas un piedzīvojumi virs ūdens!

Ļauties ātrumam - “Zviedru cepurē” gleznainajā Abavas ielejā Kandavas pusē, kas drīz priecēs ne vien ar rodeļu nobraucieniem un izbraucieniem ar bagijiem, bet arī ar 220m garu trosu nobraucienu. Ķersim vēju!

Iepazīt – Zemnieku saimniecības “Lejas kroķi” lauku sētu Matkulē. Ja meklē vietu, kurā būt tuvāk dzīvniekiem, tev jābrauc ciemos uz Matkuli pie truša Grauzdiņa, viņa vairāk kā 400 ciltsbrāļiem, kaziņām un vistām.

Atklāt – cigoriņu kafijas rašanās stāstu Antiņciema atpūtas vietā “Dare”. Dabisku pļavu ielokā, miera apņemtā atmosfērā varēsi nogaršot cigoriņu kafiju un savvaļas augu uzkodas, kā arī iepazīties ar “Dare” saimnieces radīto produkciju, kas tapusi no pļavās vāktiem augiem.

Uzzināt – Jaunpils pils un apkārtnes vēsturi muzeja jaunajā ekspozīcijā. Vēstures krājums par viduslaikiem Jaunpilī tev ir gatavs pastāstīt pavisam jaunā, citā veidolā.

Izbaudīt – “Lielozolu” īpašo atmosfēru Slampē. Interaktīva mācību vide ar plašu teritoriju, kurā iepazīties tuvāk īpašās takās ar mežu, zivīm un graudaugiem.

Nogaršot – Kandavas vīna nama vīnus un Kaimiņmuižas vīna darītavas piedāvājumu. Kā vienā, tā otrā vietā var smelties iedvesmu jaunu delikatešu iepazīšanai pie vīna glāzes.

Pagatavot – Maizīti radošajā mājā “Smilgāji” Vānē. Te tev būs iespēja pagatavot vai pašu garšīgāko, smaržīgāko maizīti vai picu ģimenes, draugu, kolēģu lokā īpašā meistarklasē.

Sasmaržot – Peonijas peoniju dārzā “Zīļu peonijas” Slampē, “Romju  pojenes” Irlavā un peonijas dārzā ar nosaukumu “Ķesterciems”. Krāsu, smaržu piedzīvojums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu daiļā dzimuma pārstāvi.

Atpūsties – Kandavas ģimenes kafejnīcā “Nāriņa”. Pie Teteriņa ezera esošā kafejnīca mainījusi savu atrašanās vietu no viena baseina krasta uz otru, ieguvusi jaunu izskatu un nu brīvdienās ir pieejama visa gada garumā.

Relaksēties – vienā no Kurzemes pakalnu ielejām Tumē – “Dižpīlādžos”. Te, mājīgā, viesmīlīgā atmosfērā, skaistu dabasskatu apskāvienos gan ļaujas “Mājas kafejnīcu dienu” piedzīvojumiem, gan arī uzņem viesus pirtiņā un piedāvā relaksēties arī burbuļkublā. Īpašs piedāvājums te gaidīs tieši jaunos pārus un ģimenes!

 Iepazīsti arī citas mūsu apskates vietas: https://www.visittukums.lv/lv/Ko-skatit/

Avots: Visittukums.lv


celojumubode - 3749
Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Ieskaties, Zemgales tūrisma asociācija apkopojusi tradicionālo un nozīmīgāko 2023.gada pasākumu plānu Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Uzzini, kas ir "VisitBauska fotomirklis" un kādam nolūkam tas radīts!

Bauskas TIC

Viesatas upesloku dabas taka ziemā

Viesatas upesloku dabas taka ziemā

Viesatas upesloku dabas taka - skaista visos gadalaikos. Brauc ciemos uz Tukuma pusi, izstaigā! Foto: Jānis Osis Photography

Tukuma TIC

Meteņdiena Vecumniekos

Meteņdiena Vecumniekos

Apmeklē Meteņdienas tirgu, maskoto tēlu gājienu, Meteņdienas izdarības un danču vakaru!

Bauskas TIC

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!

Tukuma TIC

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Bezmaksas ekskursija gida pavadībā individuālajiem interesentiem. Iepazīsti vienīgo 17.gs. rekonstruēto rātsnamu Latvijā!

Bauskas TIC

VĪRS, VĀRDĀ OTO

VĪRS, VĀRDĀ OTO

Tiekamies kinoteātrī "Splendid Palace"!

Splendid Palace

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Baudiet SPA atpūtu 2 personām Jūrmalā, iekļautas arī vakariņas un 1 spa procedūra pēc izvēles

EUR 153 | Estravel Latvia

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Starptautiskā tūrisma izstādes “Balttour” ietvaros Biznesa augstskola Turība 3. februārī plkst. 14.00 rīkos ekspertu viedokļu ringu.

Biznesa augstskola Turība

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Ieskaties dažos no jaunumiem par kuriem vēstīs Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs izstādē

Bauskas TIC

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Visa gada garumā izsludināsim fotomirkļu tēmas, aicinot Tevi fotografēt, savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām, atzīmējot mūsu profilu @visitbauska!

Bauskas TIC

Pļaviņās durvis vērusi

Pļaviņās durvis vērusi "Jolantas studija"

Pērnā gada nogalē durvis interesentiem vēra Jolantas Studija Rīgas ielā 19, Pļaviņās. Klātienē iespējams iegādāties konfekšu pušķus, mākslīgo ziedu vainagus,utt

Aizkraukles novada TIC

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Šlokenbekas muižas krodziņš piedāvā gan ēšanu uz vietas mājīgā, siltā atmosfērā, gan arī pieņem pasūtījumus Jūsu svētku galda burvības radīšanai!

Tukuma TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

Tiekamies Melngalvju namā!

Melngalvju nams

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Disco Mojito ir vieta, kur nobrieduši cilvēki var izbaudīt mūziku no 80tajiem, 90tajiem gadiem. Tiekamies pašā Tukuma centrā, Šēseles ielā 1!

Tukuma TIC

Sasildies Jēkabpils novadā

Sasildies Jēkabpils novadā

Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!

Jēkabpils novada TIC

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00!

Tukuma TIC

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un karti.

TAKA

Tiekamies tūrisma izstādē Balttour

Tiekamies tūrisma izstādē Balttour

Šajā nedēļas nogalē, no 3.-5. februārim, Smiltenes novada tūrisma jomas speciālisti dosies uz starptautisko tūrisma izstādi “Balttour”, kur Vidzemes tūrisma asociācijas kopstendā, stāstīs par atpūtas iespējām un piedāvās...

Smiltenes TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -