Jelena Safronova | 2023.01.25
Pērnruden Rīgā darbību oficiāli uzsāka sieviešu uzņēmēju klubs „Women’s Networking Club”. Apvienības nolūks ir pulcēt ambiciozas sievietes no dažādām uzņēmējdarbības nozarēm, lai paplašinātu paziņu loku un veidotu lietišķos sakarus. Klubā var iestāties ikviena interesente.
Pirmā kluba sanāksme notika pagājušā gada novembrī. Kluba dibinātāja un tirgvedības eksperte no Ukrainas Svitlana Eple pastāstīja, ka akūts komunikācijas un lietišķo sakaru trūkums pamudināja viņu izveidot sakaru dibināšanas vidi, kur apmainīties ar kontaktinformāciju un atlasīt personālu pēc sešu rokasspiedienu principa.

JAUNUMS!Restorāna VULF’s saimnieki atvēruši otru ēdināšanas uzņēmumu Cesvainē.
Madonas TIC
„Kad es pārcēlos uz Rīgu, man trūka ļaužu un saskarsmes, sākot no sadzīviska kompetenta ārsta ieteikuma līdz pat svarīgiem kontaktiem ar nozares profesionāļiem. Sāku ar iepazīšanos sociālajos tīklos, bet vēlāk rīkoju klātienes tikšanās. Grozies kā gribi, cilvēkiem ir vajadzīgi cilvēki. Tādā veidā pirmā piecu sieviešu tikšanās izauga par starptautisku uzņēmēju apvienību. Un mēs turpinām attīstīties,” stāsta Svitlana.
Uzņēmēju kluba tikšanās notiek reizi mēnesī un pēc noklusējuma balstās uz trim vaļiem: ātro iepazīšanos, ekspertu prezentācijām par profesionāliem jautājumiem un sakaru dibināšanu neformālā gaisotnē. Pirmā uzdevums ir īsā laikā savstarpēji iepazīstināt visus sarīkojuma dalībniekus. Tam seko informatīvā daļa — iespēja iegūt no praktiķiem lietderīgas zināšanas. Un, visbeidzot, iespēja nodibināt ciešākus kontaktus, iepazīstoties personiski.
Kluba sanāksmes notiek reizi mēnesī. Turklāt dalībniecēm ir kopīga tērzētava, kur var regulāri apmainīties ar noderīgām zināšanām un kontaktinformāciju. Nākamā kluba sanāksme notiks 28. janvārī augstākās klases kompleksā „Zunda Towers”.
„Es saskatu attīstības potenciālu, interesi un lielu pieprasījumu pēc šādiem sarīkojumiem. Pie mums brauc sievietes no Lietuvas un Igaunijas, kas man uzliek lielu atbildību. Katra tikšanās ir milzīgs enerģijas un motivācijas lādiņš virzīties uz priekšu, paplašināt kompetenci un ieiet jaunos tirgos,” piebilst Svitlana.

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".
Ventspils TIC

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.
EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

No 23. līdz 26. jūlijam Valmiera aicina ikvienu - tuvu un tālu - pievienoties pilsētas 743. dzimšanas dienas svinībās!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

18. jūlijā Ķemeri aicina uz koncertiem, tirdziņu, ekskursijām un brīvdabas balli vēsturiskā parka ainavā.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils piedzīvojumu parkā atradīsiet plašas izlaides iespējas visai ģimenei. Virvju trase, rodelis, kamēršļūkšana, bamperlaivas, katapulta un vēl.
Ventspils TIC

Šī gada jūlijā Jēkabpils novadā norisināsies trīs publiski laivošanas pasākumi "Daugavas krāces 2026".
Jēkabpils novada TIC

Atklāj Bauskas novadu: 10 km rādiusā ap Bausku apskatāmas Latvijas krāšņākās pilis un muižas un citi tūrisma apskates objekti.
Bauskas TIC

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils lidostā, pilsētas svētku ietvaros, norisināsies viens no šīs vasaras skaļākajiem pasākumiem.
Ventspils TIC
.jpg)
No 17. līdz 19. jūlijam Ventspilī norisināsies “Kurland Bike Meet 2026”, kas ir viens no lielākajiem Baltijas valstu motodzīves pasākumiem.
Ventspils TIC

Latvijas lielākais nūjotāju saiets – Vislatvijas 17. nūjošanas un iešanas festivāls – šogad notiks 8. augustā plkst. 11.00 Ventspils Piedzīvojumu parkā.
Ventspils TIC

Šeit ir piemērota vieta sporta spēļu, uzņēmumu komandu saliedēšanas pasākumu, bērnu un jauniešu nometņu, korporatīvo pasākumu un aktīvās atpūtas organizēšanai.
Bauskas TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Daugavas muzeja brīvdabas parkā 24. jūlijā plkst. 20.00 notiks īpašs vasaras vakara koncerts ar grupu “Zāle”.
Salaspils novada TIC

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās “Piļu un muižu apceļošanas festivāls 2026“, aicinot viesoties arī Valmiermuižā, Sēļu un Naukšēnu muižās un Jērcēnmuižā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Svinot Rēzeknes 741. jubileju, restorāns „ZĪDS” aicina uz nesteidzīgu svētku branču!
Rēzeknes pilsētas TIC

22.07.2026 - 25.07.2026 Valmieras 743. dzimšanas dienā piedzīvosim arī svētkus Gaujas kreisajā krastā. Tiekamies Krāču kakta svētkos no 22. līdz 25. jūlijam
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šodien no plkst. 14:00, motobraucēju saieta “Kurland bikes meet 2026” ietvaros Ventspilī notiks tradicionālais motociklu parādes brauciens.
Ventspils TIC

Vai plāno apmeklē Rundāles pili? Iegriezies mājražotāju un amatnieku tirdziņā Rundāles pils tuvumā.
Bauskas TIC