Inese Turkupole-Zilpure | 2023.01.27
Jaunais produkts apvieno pastkarti un foto rāmi, tas izveidots ar mērķi - popularizēt Bauskas novadu caur foto prizmu. Pastkartei ir izveidoti četri dizaini (Bauskas pils, Rundāles pils, Bauskas rātsnams un dabas objektu attēli) un to var nosūtīt pa pastu, kā sveicienu no Bauskas novada. Savukārt ar foto rāmi, iespējams iemūžināt sev tīkamu fotomirkli, tādejādi izveidojot savu īpašo pastkarti ar Bauskas novada objektu, ainavu vai pilsētvides skatu.
Šis produkts ir cieši saistīts ar Tūrisma informācijas centra izsludināto projektu, kurā ikviens novada iedzīvotājs un viesis tiek aicināts kļūt par Visit Bauska fotomirkļa vēstnesi.

Taizeme, Bali, Vjetnama vai Kenija? // Viena valsts - divi atpūtas galamērķi //ceļošana: novembris - marts // agrā izpārdošana
EUR 1735 | Estravel Latvia
“Visit Bauska fotomirkli” savā īpašumā varēs iegūt ikviens, kurš piedalīsies foto aktivitātēs un konkursos!
Vairāk info par projektu “Visit Bauska fotomirkļa vēstnesis” šajā saitē: https://www.visit.bauska.lv/lv/iedvesmai/klusti-par-visitbauska-fotomirklu-vestnesi/

Liepājā noslēdzies vērienīgs pilsētas ielu mākslas projekts – trīs starptautiski mākslinieki no Francijas, Meksikas un Spānijas pabeiguši gleznojumus.
Liepājas reģiona TIB

Tikai pieaugušajiem // transfēri, 7 naktis Viss iekļauts Sandals kūrortā, pilna pansija, plašs aktivitāšu klāsts, izklaides programma
EUR 1725 | Estravel Latvia

Tūrisms turpina būt viena no dinamiskākajām, globālākajām un pasaulē pieprasītākajām nozarēm!
Biznesa augstskola Turība

Aicinām baudīt gardus ēdienus un dzērienus, vērojot fantastisko skatu uz Rīgu. Atvērta visiem, ne tikai viesnīcas viesiem!
Riga Islande Hotel

Vilinoša un maģiska sala ar neskartām teritorijām, tropisko veģetāciju un paradīzes pludmalēm. Bali ir aizraujoša ar savu kultūru, tradicionālajiem rituāliem un iedzīvotāju garīgumu.
EUR 1309 | Itaka Latvia

Liepājā nav jāizvēlas starp atpūtu un vēlmi iepazīt pilsētu — vari baudīt abus sev ērtā ritmā. Dodies uz pludmali un atklāj visu, kas tai ir līdzās.
Liepājas reģiona TIB

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No 21. līdz 23. augustam Valmieras novadā īpaši aicinām ciemos kaimiņus no Igaunijas piedzīvot Valmieras novada uzņēmēju piedāvājumus.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

6. septembrī Valmierā notiks “Valmieras skrējiens 2026”, kas atgriež pilsētā rudens skriešanas svētkus.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma
EUR 859 | Estravel Latvia

Albānija ir valsts ar bagātu vēsturi, kas apvieno vairākus arhitektūras stilus un iespaidīgu dabas vidi ar skaistām dabas pludmalēm.
EUR 529 | Itaka Latvia

Atrodas Višķu ezera krastā un piedāvā atpūtas iespējas: nakšņošana, banketu zāle, pirts, telšu un ugunskura vietas, labiekārtota pludmale.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vieta, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas laiski gozēties un baudīt sauli smilšu pludmalē, vai Āfrikas safari piedzīvojumu alkstošiem ceļotājiem.
EUR 1559 | Itaka Latvia

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.
EUR 419 | Itaka Latvia

Izmantojiet savai grupai privāta transfēra pakalpojumu esot Parīzē.
EUR 530 | OsaBus

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.
EUR 1769 | Itaka Latvia

Malaga • Mijas • Ronda • Gibraltārs • Kadisa • Seviļa • Kordoba • Granada • Lanjarona • Nerja • Malaga
EUR 1249 | Itaka Latvia

Taizeme, Bali, Vjetnama vai Kenija? // Viena valsts - divi atpūtas galamērķi //ceļošana: novembris - marts // agrā izpārdošana
EUR 1735 | Estravel Latvia