Iečekojies Gulbenes novadā un laimē balvas

Evita Brokāne | 2023.03.18

Gulbenes novads ir vieta, ko noteikti ir vērts iekļaut savā šīgada Latvijas ceļojumu galamērķu sarakstā. Lai ceļošana būtu vēl aizraujošāka un azartiskāka, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ikvienu, kas viesosies Gulbenes novadā, aicina piedalīties īpašā apceļošanas spēlē “Iečekojies Gulbenes novadā!”.

Spēle “Iečekojies Gulbenes novadā!” būs kā lielisks papildinājums atpūtai Gulbenes novadā, ļaujoties piedzīvojumu garam, izzināšanas priekam, kā arī skaistu mirkļu iemūžināšanai. Tā būs iespēja atklāt Gulbenes novada skaistākās apskates vietas un tūrisma objektus, iepazīt vietējos uzņēmējus, priecāties par dabu un palutināt arī garšas kārpiņas, turklāt spēles dalībnieki pretendēs uz vērtīgām balvām.

Spēlē var piedalīties gan vienatnē, gan kopā ar ģimeni vai draugiem. Tā būs piemērota gan steidzīgiem ceļotājiem, gan arī tiem, kas izvēlas katru vietu kārtīgi izbaudīt. Apceļošanas spēles dalībnieka karti ar uzdevumiem ir iespējams saņemt Gulbenes dzelzceļa stacijā (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē), Stāmerienas pilī (Vecstāmerienā, Stāmerienas pagastā), info stendos veikalā “Beta” (Brīvības ielā 56, Gulbenē), veikalā “Mini RIMI” (Blaumaņa ielā 24, Gulbenē), “Kantes krogā” (Miera ielā 5, Gulbenē), kafejnīcā “Rodi” (O.Kalpaka ielā 60, Gulbenē).

Spēlei ir trīs sezonas - pavasaris, vasara, rudens. Katrā sezonā ir jāizpilda septiņi uzdevumi, piemēram, jāiejūtas vilciena mašīnista lomā izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”, jāatrod skaistākā Rankas muižas parka statuja, jāsaskaita no pudelēm veidotie objekti Pudeļu dārzā Litenē, jāļaujas pirtspriekiem kādā no pirtīm Gulbenes novadā un citi interesanti uzdevumi. Spēles princips ļauj pašam plānot savu ceļojumu, taču tā ir veidota tā, lai vienas sezonas spēles uzdevumus iespējams izpildīt vienā nedēļas nogalē. Katru paveikto uzdevumu dalībniekiem jāfiksē ar fotogrāfiju. Fotogrāfijā jābūt redzamiem arī pašiem spēles dalībniekiem. Visu paveikto uzdevumu fotogrāfijas sezonas beigās ir jāatsūta uz e-pastu: turists@gulbene.lv, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Iespējams piedalīties tikai vienas sezonas spēlē vai arī izpildīt visu trīs sezonu uzdevumus. Izpildot vienas sezonas uzdevumus, būs iespējams piedalīties izlozē par konkrētās sezonas balvu vai arī pretendēt uz lielo balvu, izpildot visu trīs sezonu uzdevumus. Katras sezonas uzvarētajam balvā būs dāvanu karte 50 eiro vērtībā DUS “Virši-A”, savukārt lielā balva visu sezonu uzvarētājam būs dāvanu karte 150 eiro vērtībā DUS “Virši-A”.

Pirms sāc spēli, obligāti iepazīsties ar spēles noteikumiem - ej.uz/iecekojies-Gulbenes-novada

Spēle norisinās līdz 30.novembrim.

Avots: Visitgulbene.lv


raimondstiguls - 4000
Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

No 1. jūnija Ventspils briežu dārzs atvērts apmeklētājiem no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Iepazīsti dzīvniekus un baudi dažādas atrakcijas visai ģimenei!

Ventspils TIC

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!

Bauskas TIC

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!

Rēzeknes pilsētas TIC

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.

Rēzeknes pilsētas TIC

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

21. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 Daugavas muzejs aicina uz kopīgu ielīgošanu. Doles muižas vēsturiskajā parkā, pašā Daugavas krastā.

Salaspils novada TIC

Līgo laiks Tukuma novadā

Līgo laiks Tukuma novadā

Jāņi un viss, kas ap to saistīts, šķiet, ir nozīmīgākais un gaidītākais pasākums Latvijā. Visas līgo lustes vienuviet!

Tukuma TIC

LĪGO tirgus Tukumā

LĪGO tirgus Tukumā

Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.

Tukuma TIC

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

ADD STORY -  brīvdienu māja Rēzeknē!

ADD STORY - brīvdienu māja Rēzeknē!

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!

Rēzeknes pilsētas TIC

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.

Tukuma TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”

Tukuma TIC

Laimē balvas tūrisma akcijā

Laimē balvas tūrisma akcijā

GRANDIOZAS BALVAS akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē": 8 velosipēdi, 8 ceļojuma somas, 8 tūristu klases teltis, 8 nūjošanas nūju komplekti.

Bauskas TIC

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Ziedošie dārzi Tukuma pusē aicina baudīt krāsu trakumu!

Tukuma TIC

Atvērtu durvju dienas Silezeru peonijās

Atvērtu durvju dienas Silezeru peonijās

Aicinām izbaudīt ziedēšanas krāšņumu 13. un 14. jūnijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 peoniju kolekcijas dārzā “Silezeru peonijas”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs

Bauskas TIC

KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.

Rēzeknes pilsētas TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -