Igauniju atzīst par labāko valsti Eiropā emigrantiem

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.03.22

Kopš pandēmijas attālinātais darbs ir kļuvis par ikdienu daudzu dzīvē, un daudzi izvēlas attālināti strādāt citās valstīs. Pēc “InterNations” veiktās aptaujas datiem izriet, ka Igaunija ir ceturtā labākā valsts pasaulē un labākā Eiropā, kurp emigrēt, vēsta "Euronews".

Par labākajām pasaulē atzītas Bahreina, Apvienotie Arābu Emirāti un Singapūra. Norādīts, ka šajos galamērķos nav problēmu ar valodas barjeras un ir minimālas birokrātiskās problēmas. Savukārt Igaunija izpelnījusies emigrantu uzslavas par vienkāršu administrāciju un birokrātiju. Turklāt mūsu kaimiņvalstī ir visaugstāk novērtēta tiešsaistes pakalpojumu pieejamība. Ārzemnieki Igaunijā arī uzslavēta par bezskaidras naudas norēķinu iespējām un ātrgaitas internetu. Zīmīgi, ka Igaunija ir vienīgā Eiropas valsts, kas iekļuvusi pirmajā desmitniekā.

Viszemāk emigranti novērtējuši Maltu, kur emigrantiem jācīnās ar milzīgu birokrātiju un administrāciju.

Nopēlumu dabūjusi arī Francija, kurā viens no lielākajiem izaicinājumiem ir valodas barjera, kas padara dzīvi šajā valstī par praktiski neiespējamu.

Avots: BalticTravelnews.com/Euronews.com


celojumubode - 3982
Dabas parks “Daugavas loki”

Dabas parks “Daugavas loki”

Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BODRUMA - citāda Turcija!

BODRUMA - citāda Turcija!

Izbaudi ekskluzīvu atpūtu Turcijas saulainajās pludmalēs, Bodrumas eleganci un citu reģionu neaizmirstamos piedzīvojumus – saule, jūra un luksuss gaida!

EUR 507.00 | Latvia Tours - Jēkabpils

Riču ezers un Pērkules krauja

Riču ezers un Pērkules krauja

Riču ezers atrodas pierobežā un ietilpst Silenes dabas parka teritorijā. Gleznains skats uz ezeru paveras no Pērkules kraujas jeb Riča ezera stāvkrasta.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Andris Baltacis koncertē Valmierā

Andris Baltacis koncertē Valmierā

Andris Baltacis | Latgalietis pasaulē | 40 gadi uz skatuves. 22. februārī plkst. 15:00 Valmieras Kultūras centrā. Biļetes - "Biļešu paradīzē"

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Konkurss „NAUJENE –2026

Konkurss „NAUJENE –2026"

14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2026″.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Goran Gora koncerts Valmierā

Goran Gora koncerts Valmierā

21. februārī plkst. 19.00 aicinām uz Goran Gora koncertu Valmieras Kultūras centra Mazajā zālē. Ieeja: 17 EUR, pasākuma dienā – 20 EUR.

EUR 17 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Adults-Only viesnīcu izlase

Adults-Only viesnīcu izlase

Akcija līdz 24.04. // Atpūtas 6-7 naktīm dažādos kūrortos // Viesnīcas Tikai Pieaugušajiem

EUR 649 | Estravel Latvia

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.

EUR 1480 | AL SVETS

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru.

AL SVETS

Ko atvest mājās no Rēzeknes?

Ko atvest mājās no Rēzeknes?

Atklāj Rēzeknes gardumus, dizainu un rokdarbus – unikāli suvenīri, kas iepriecinās ikvienu!

Rēzeknes pilsētas TIC

“Viesības mežā” LVM arborētumā Kalsnavā

“Viesības mežā” LVM arborētumā Kalsnavā

Pārgājienā dosimies pa zvēru takām un ļausimies ziemas noskaņai mežā. Viesību vietā pie ugunskura jūs sagaidīs maltīte kopā ar “Gatavo dabā”.

Madonas TIC

Atpūtas parks “Stalkers”

Atpūtas parks “Stalkers”

Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

💚Romantika, kas smaržo pēc Itālijas. 🇮🇹

💚Romantika, kas smaržo pēc Itālijas. 🇮🇹

Kalabrija – mirkļi, ko piedzīvot kopā. 🇮🇹❤️ Akcija 11.02.–18.02. | No 662 EUR

EUR 662 | Latvia Tours

❤️Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!❤️

❤️Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!❤️

Atklāj Melnkalnes gleznaino piekrasti, vēsturiskos ciematus un kalnu ainavas, baudot mierīgu atpūtu, vietējo kulināriju un neaizmirstamus piedzīvojumus...

EUR 406 | Latvia Tours - Jēkabpils

⏳ Pēdējais brīdis MADEIRAI!

⏳ Pēdējais brīdis MADEIRAI!

Pēdējie MARTA reisi! Mūžīgā pavasara sala, kur okeāns satiekas ar kalniem, ziedi plaukst visu gadu un katrs saulriets liek iemīlēties no jauna

EUR 882.00 | Latvia Tours

Izbaudi Kanāriju salu burvību!

Izbaudi Kanāriju salu burvību!

Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju!

EUR 789 | Latvia Tours

Silene Resort & Spa****

Silene Resort & Spa****

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ultrasonogrāfija vēderam

Ultrasonogrāfija vēderam

Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā.

Republikas laukuma klīnika

Jezupovas (Juzefovas) muižas parks

Jezupovas (Juzefovas) muižas parks

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

ITĀLIJAS Alpi gaida!

ITĀLIJAS Alpi gaida!

Izbaudi izcilu slēpošanu gleznainajos Bergamo kalnos, kur lieliskas trases, itāļu virtuve un autentiska Alpu atmosfēra rada ideālu ziemas atpūtu. ⛷️🇮🇹

EUR 639.00 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -