Igaunijas jaunā valdība plāno atceļ samazināto PVN viesnīcu biznesam

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.04.12

Igaunijas jaunā valdība saskaņā ar parakstīto koalīcijas līgumu plāno 2025.gadā atceļ samazināto PVN viesnīcu biznesam, kas šobrīd ir 9%, bet palielināt līdz 22%. Tas būtiski sadārdzinās naktsmītņu pakalpojumus un mazinās konkurētspēju Baltijas reģionā.

Tas ir jauns izaicinājums Igaunijas naktsmītņu biznesam, jo pēc Covid-19 pandēmijas, Krievijas iebrukuma Ukrainā, tranzīttūristu plūsmas slēgšanu, energoresursu cenu kāpuma, inflācijas, daudzas Igaunijas viesnīcas jūtas finansiāli novājinātas un nestabilas. 

Šobrīd Igaunijas naktsmītņu nozare plāno ar skaitļiem un pētījumiem pārliecināt jauno valdību, ka lēmums par PVN likmes paaugstināšanu ir nepareizs.

Avots: BalticTravelnews.com/Igaunijas preses apskats



Atklāts “EuroVelo 11” velomaršruta posms

Atklāts “EuroVelo 11” velomaršruta posms

Svētdien, 9. augustā, Augšdaugavas novadā noritēja aktīvas atpūtas pasākums, atklājot starptautiskā veloceļa “EuroVelo 11” posmu “Ēģipte – Randene”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Liepāja bez barjerām

Liepāja bez barjerām

23. augustā Liepājā notiks parka svētki "Liepāja bez barjerām", gaidīts ikviens

Liepājas reģiona TIB

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

✈️ Lidojumi no Rīgas: 02.08., 06.08., 10.08., 14.08., 18.08., 22.08., 26.08. un 30.08.2026. 7 naktis | Ultra All Inclusive

LATTUR

Sapņu sala - Maurīcija!

Sapņu sala - Maurīcija!

8 naktis ar lidojumu no Rīgas // Īstais brīdis atklāt sapņu salu Maurīciju // 💰 Cena no 1549 € / pers.

EUR 1549 | Estravel Latvia

C airBaltic – maksājumu karte

C airBaltic – maksājumu karte

Krāj airBaltic Club punktus ātrāk ar bankas Citadele jauno C airBaltic maksājumu karti un pārvērt ikdienas pirkumus nākamajos lidojumos.

airBaltic

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija ir slavena ar savām daudzajām burvīgajām pludmalēm, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

EUR 549 | Itaka Latvia

Discover Kauguri – a City Within a City

Discover Kauguri – a City Within a City

Discover a different side of Jūrmala – from historic Kaugurciems and its beach to local markets, Kauguri Park and the neighbourhood’s August events.

Jūrmalas TIC

Spānija,cena sākot no 419 eur!

Spānija,cena sākot no 419 eur!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 419 | Itaka Latvia

Labs auto ir vērtība!

Labs auto ir vērtība!

Sirdsmiers ir vēl lielāka vērtība. 😎 Viena mēneša maksa, un pārējais jau ir sakārtots. Apskati piedāvājumu un atrodi sev piemērotāko auto!

SIXT Latvija

Maroka - Club Med kūrorti

Maroka - Club Med kūrorti

Club Med piedāvā "viss iekļauts" konceptu // Iekļautas 7 naktis viesnīcā, pilna pansija - ēdināšana un dzērieni, aktīvās atpūtas un izklaides programma viesnīcā

EUR 1195 | Estravel Latvia

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Malaga • Mijas • Ronda • Gibraltārs • Kadisa • Seviļa • Kordoba • Granada • Lanjarona • Nerja • Malaga

EUR 1249 | Itaka Latvia

Muižas restorāns ar terasi Ventas krastā!

Muižas restorāns ar terasi Ventas krastā!

Gaidīsim ciemos muižas restorānā katru nedēļu līdz septembrim, no trešdienas, līdz svētdienai. Restorāna darba laiks no 12:00-20:00(22:00 piektdien, sestdien).

Skrundas muiža

Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts!

Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts!

Dodies aizraujošā aptuveni 4,5 km garā pastaigu maršrutā, kas aicina iepazīt augu pasaules daudzveidību pilsētvidē.

Salaspils novada TIC

Aicina uz 125. jubilejas dārza svētkiem!

Aicina uz 125. jubilejas dārza svētkiem!

Latvijas valsts mežu Jaunmoku pils aicina uz krāšņiem Dārza svētkiem, kas notiks 2026. gada 22. augustā no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Jaunmoku pils

Kamermūzikas vakars

Kamermūzikas vakars

22. augustā izsmalcināts kamermūzikas vakars gaidāms arī "Lielajā dzintarā"

Liepājas reģiona TIB

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Salaspils koncertzāles atklāšanas koncerts

Salaspils koncertzāles atklāšanas koncerts

Atklājiet jaunu kultūras galamērķi Salaspilī un kļūstiet par daļu no īpaša notikuma – Salaspils koncertzāles atklāšanas svētkiem 19. septembris 19:00!

EUR 55 | Salaspils novada TIC

Portugāle! Cena sākot no 449 eur!

Portugāle! Cena sākot no 449 eur!

No saules pielietām pludmalēm līdz līkumotām vīna dārzu ielejām.Portugāles spilgtie festivāli un kultūras pasākumi.

EUR 449 | Itaka Latvia

Star of the Seas - Karību jūra

Star of the Seas - Karību jūra

🌴 Izbraukšana no Portkanaveralas, Florida, ASV | 7 naktis uz kuģa 🚢 Royal Caribbean kuģis “Star of the Seas” 💰 Cena no 1126 € / pers. 🌍 Maršruts: Portkanave

EUR 1126 | CRUISEcentre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -