Santa Rudze | 2023.05.01
2023. gada aprīļa pēdējās nedēļas sākumā vairāki Latvijas influenceri un slavenības savu sociālo mediju profilos publicēja jokus par igauņiem – filmu blogere Dace Buša jokojās par PÖFF filmu festivālu, basketbolists Kristers Zoriks - par igauņu basketbolistiem PSRS basketbola līgā, rallija braucējs Reinis Nitišs par autosportu, savukārt horeogrāfe Linda Paulauska – par skatuves mākslu. Ir laiks atklāt, kāpēc latvieši pēkšņi sākuši jokoties par igauņu lēnumu. Šie joki neviļus sniedza ieskatu jaunajā Visit Estonia pasākumu kampaņā Igaunijā, kuras ietvaros sabiedrībā pazīstami latvieši ar jokiem par igauņu lēnumu aicina izbaudīt kultūras, sporta un gardēžu pasākumus. Kā kampaņas galvenās sejas piedalās dziedātāja MARTA, šefpavārs Mārtiņš Sirmais un rallija braucējs Reinis Nitišs.
Dziedātāja Marta jokojas, ka igauņus festivālos var atpazīt pēc tā, ka viņi jau vairākas dienas iepriekš uzstāda savu telts vietu, lai nenokavētu pēdējos māksliniekus. Mākslas pasākumu sakarā igauņi aicina apmeklēt šādus pasākumus:

7. decembrī plkst. 14.00 Strenču Kultūras centrā norisināsies labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.05,-15.05. Tallinas Mūzikas nedēļa;
27.07. Viljandi Folkloras mūzikas festivālu;
25.07.-30.07. Sāremā Operas dienas.
Rallija braucējs Reinis Nitišs jokā par igauņu lēnumu apspēlē savu rallija nozari. Viņa joks ir “Kāpēc igauņiem ir pašiem savs Pasaules rallija čempionāta posms? Jo dažkārt pat braucējiem ir nepieciešama atpūta”. Sportisku pasākumu cienītājiem Visit Estonia iesaka apmeklēt šādus pasākumus:
20.07- 23.07 FIA Autorallija Pasaules Rallija čempionāta etapu Rally Estonia
05.08 Triatlona festivālu Ironman Talllina
19.08 - 20.08 Skeitborda un frīstaila velosipēdu sacensības Simple Session
Latviešu šefpavārs Mārtiņš Sirmais jokojas par sev tuvu tematu – ēdienu. Viņš saka, ka Tallinas Restorānu nedēļa ilgst visu gadu. Kamēr oficiāli Tallinas Restorānu nedēļas starts ir tikai 1. novembrī, jau līdz tam – vasarā latvieši ir aicināti nobaudīt dažādas vietējās garšas un apmeklēt:
4.08-5.08 Tartu pārtikas un vīna festivals
7.09-17.09 Sāremā Pārtikas festivals
1.11-7.11 Tallinas Restorānu nedēļa
“Kāds igaunis Tu būtu?”, atbildot uz šo jautājumu ikviens latvietis šogad var atrast sev interesējošu pasākumu tepat kaimiņos - Igaunijā, Visit Estonia ir parūpējušies par vienkāršu, ikvienam pielāgotu igauņu personības testu – ceļvedi, kurš, balstoties uz Jūsu interesēm, ieteiks labākos Igaunijas notikumus! Testu “Kāds igaunis Tu būtu” vari aizpildīt šeit: https://www.visitestonia.com/lv/nesteidzigi


Gudri ieplānot atvaļinājumu laikus // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma
EUR 595 | Estravel Latvia
.jpg)
If you are planning a wedding - Bauska County is the right place!
Bauskas TIC

Višķu amatnieki apmeklētājiem piedāvā maršrutu pa ciemu, kas sevī ietver iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bebrenē darbojas amata meistars – podnieks Mareks Zavodnojs, kurš gatavo reducētos (melnos) traukus pēc senas tehnoloģijas tāpat kā mūsu tālie senči.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Varis Vilcāns ir koktelnieks un metālkalējs, kas sevi dēvē par dīvaino lietu meistaru.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
28. novembrī 19.00 restorāns "Akustika" ielūdz uz izcilā pianista Andreja Osokina un brīnišķīgās soprāna balss īpašnieces Brigitas Reisones koncertu CANTABILIS.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sviniet gada pēdējo piektdienu ar stilu! 🥂 Vakariņas jūras krastā Jūrmalā, prosecco un DJ ar 2025.gada hitiem. Lieliska atmosfēra un svētku noskaņa garantēta!
EUR 25 | Baltic Beach Hotel & SPA

Plāno savu ceļojumu uz Turciju laicīgi un iegūsti labākas cenas.
EUR 851 | Atlantic Travel

Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bebrenes audēju darināto audeklu apskate, audumu iegāde un aušanas pamatu apguve.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

We have compiled a list of seminar and conference venues in Bauska Municipality.
Bauskas TIC

Rokdarbu darbnīcā “Māra” ir iespēja iegādāties un pasūtīt dažādus rokdarbus, kā arī apgūt rokdarbu tehnikas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Novembra izskaņā, 28. novembrī Aizputes kultūras namā un 29. novembrī Nīcas kultūras namā, Dienvidkurzemes novada amatierteātru skate
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs