Šovasar startēs kruīzs nūdistiem; biļetes vēl nopērkamas

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.05.04

Pasaulē ir pietiekami daudz cilvēku, kuri vēlas saules peldēm un ne tikai ļauties kaili. Tieši šādiem cilvēkiem, lai viņi varētu ceļot komfortabli, 2023. gada augustā ceļojumā dosies īpašs kruīzs.

“Stuart Lines Cruises” kuģis ceļā dosies 2023. gada 4. augustā, apceļojot Apvienotās karalistes piejūras pilsētas. Tas gan nav nekas jauns – šādi kruīzi notiek jau 11 gadus. Uz kuģa uzkāpj 100 nūdisma un jūras ceļojuma mīļotāju, un ballīte var sākties.

Maksa par kruīzu nebūt nav augsta – sākot no 22 britu mārciņām. Ja arī kāds no Travelnews.lv lasītājiem vēlas doties nūdistu kruīzā, biļetes var iegādāties šeit.

Avots: BalticTravelnews.com/Torbaysunclub.com



Restorānā After jaunas garšas!

Restorānā After jaunas garšas!

Rīgas viesnīcas restorānā After... esam papildinājuši ēdienkarti ar jaunām garšām. Nāciet nogaršot un atrodiet savu jauno iecienītāko ēdienu!

Wellton Riverside SPA Hotel

Atklājiet Nīcas skaistākos dārzus

Atklājiet Nīcas skaistākos dārzus

No maija līdz septembrim Dienvidkurzemē Nīcas pagastā aicina iepazīt krāšņus un rūpīgi koptus privātdārzus

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Vieta, kuru šovasar jāapciemo Kurzemē!

Vieta, kuru šovasar jāapciemo Kurzemē!

Bijusī Livonijas ordeņa vasaļa pils (16. gs.) piedāvā izsmalcinātu atpūtu vēsturiskā vidē, elegantu naktsmītni, gardēžu virtuvi un mieru dabā!

Nurmuižas pils

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem!

Uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem!

Mēs lidojam uz vairāk nekā 80 galamērķiem Baltijas valstīs, Eiropā un Tuvajos Austrumos.

airBaltic

Sacīkstes - Formula 1 Baku Grand Prix

Sacīkstes - Formula 1 Baku Grand Prix

Baku ielu ātrums - Formula 1 Baku Grand Prix (23.–27. septembris 2026) 5 dienas / 4 naktis, Piedāvājums krievu valodā

EUR 1295 | AL SVETS

Kanāriju salu kruīzs

Kanāriju salu kruīzs

6 naktis uz kuģa MSC Fantasia // Roma – Laspalmasa – Santakrusa de la Palma – Santakrusa de Tenerife

EUR 411 | CRUISEcentre

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts tiem, kuri meklē motivāciju, lai pamostos.🙂‍↕️ OluLū šķēle + karstais dzēriens= 3.99 Eur. 🥚🍕

Pica Lulū

Grandiozs ceļojums uz MALAIZIJU

Grandiozs ceļojums uz MALAIZIJU

Aicinām jūs iegremdēties īstā piedzīvojumā.

AL SVETS

Transfērs: Parīze - Disnejlenda

Transfērs: Parīze - Disnejlenda

Izmantojiet savai grupai privāta transfēra pakalpojumu esot Parīzē.

EUR 530 | OsaBus

X Pasaules koklētāju nometnes koncerts

X Pasaules koklētāju nometnes koncerts

X Pasaules koklētāju nometnes dalībnieki aicina uz noslēguma koncertu 16. augustā plkst. 15:00 Rubenes baznīcā

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.

EUR 1839 | Itaka Latvia

Minibusa noma Minhenē

Minibusa noma Minhenē

Vietu skaits 16+1+1, iebūvētie galdiņi, papildus vieta kājām, privāts šoferis, viss jūsu ērtībām ceļojumiem pa Eiropu.

EUR 450 | OsaBus

23.augustā tiekamies Ilūkstes velomaratonā

23.augustā tiekamies Ilūkstes velomaratonā

23. augustā aicinām ikvienu uz Ilūksti, lai piedalītos un pavadītu svētdienu aktīvā gaisotnē.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Zanzibāra! Cena sākot no 1559 eur!

Zanzibāra! Cena sākot no 1559 eur!

Vieta, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas laiski gozēties un baudīt sauli smilšu pludmalē, vai Āfrikas safari piedzīvojumu alkstošiem ceļotājiem.

EUR 1559 | Itaka Latvia

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.

EUR 1769 | Itaka Latvia

Viesu māja “Manturi”

Viesu māja “Manturi”

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vīza uz Lielbritāniju

Vīza uz Lielbritāniju

Bezmaksas konsultācijas, zvaniet 28454547

AL SVETS

Centara Mirage Muine Resort (5) Vjetnama

Centara Mirage Muine Resort (5) Vjetnama

Mūsdienīgs kūrorta komplekss ar plašiem, elegantiem numuriem un villām. Viesiem pieejami vairāki baseini,dārzi, restorāni un atpūtas iespējas visai ģimenei.

EUR 1615 | Atlantic Travel

Izmantojiet kodu SUMMER2026

Izmantojiet kodu SUMMER2026

Rezervējiet savu Tallinas uzturēšanos Superior numurā jau šodien: izmantojiet kodu SUMMER2026 un saņemiet līdz pat 25% atlaidi.

Rixwell Collection Savoy Boutique Hotel 5* (Tallina)

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -