Katrīna Antmane | 2023.05.18
SIA “TRANSPORTENT” koncerns jeb “SIXT” franšīzes partneris Baltijā 2022. gadā nostiprinājis vadošās tirgus pozīcijas pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un īstermiņa auto nomas tirgū, sasniedzot konsolidēto apgrozījumu 47,4 miljonu eiro apmērā, kas ir par 25% vairāk nekā 2021. gadā. Pateicoties izaugsmei visos grupas uzņēmumos, konsolidētā peļņa 2022. gadā sasniedza 2,5 miljonus eiro.
“Latvijā “SIXT” ir stabils tirgus līderis, savukārt Lietuvā un Igaunijā – uzņēmums turpina strauju izaugsmi īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas segmentā, apkalpojot vairāk nekā 7000 automašīnu. Lai stiprinātu līdera pozīcijas Baltijā kā starptautisks mobilitātes pakalpojumu sniedzējs, aizvadītajā gadā tika ieviests arī jauns automašīnu abonēšanas pakalpojums “SIXT+”. Tas ir stratēģisks solis uzņēmuma sniegto auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumu klāstā, kas nodrošina iespēju privātpersonām, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem abonēt automašīnu, neuzņemoties ilgtermiņa saistības,” norāda Arnis Jaudzems, “SIXT” vadītājs Baltijas valstīs.
Aicinām uz pērļu medībām tradicionālajā krāmu tirdziņā Balvos 17.maijā!
Balvu TIC
“SIXT” nepārtraukti plāno un iegulda resursus arī ilgtspējas attīstībā, īpašu uzmanību veltot ietekmei uz vidi, sociālajai atbildībai un korporatīvajai pārvaldībai. Tostarp, lai samazinātu autotransporta radīto emisiju apjomu uzņēmuma autoparks ik gadu tiek palielināts gan ar hibrīdauto, gan elektroauto. Koncerna iegādāto elektroauto īpatsvars sasniedza 6% (2021. gadā – 2%) no visiem 2022. gada jaunajiem automobiļiem ilgtermiņa un īstermiņa nomas segmentos.
Aizvadītajā gadā “SIXT” turpināja attīstīt esošās IT sistēmas, koncentrējoties uz klientu apkalpošanas kvalitāti un procesu efektivizāciju, kā arī klientiem piemērotu pakalpojumu un risinājumu ieviešanu tirgū, tai skaitā bezkontakta auto nomas ieviešanā. Neapstājoties pie sasniegtā, “SIXT” turpinās ieguldīt IT risinājumu izpētē un izstrādē, lai paaugstinātu savu tirgus konkurētspēju.
Koncerna neatņemama sastāvdaļa ir iesaiste arī vairākos labdarības projektos, tai skaitā Regine Sixt labdarības fondā “Drying Little Tears”. Baltijā 2022. gadā ziedoti 86 tūkstoši eiro sabiedriskā labuma organizācijām, kas sniedz atbalstu bērniem un Ukrainas karā cietušajiem. Labdarības ietvaros sniegts atbalsts arī ar transporta nodrošinājuma un šoferu servisa pakalpojumiem.
SIA "Transporent" koncernā ietilpst SIA "Transporent" kā mātes sabiedrība, kam 100% pieder meitas sabiedrības SIA "Transporent auto noma" (Latvija), SIA "Transporent.com" (Latvija), SIA "Transporent Property" (Latvija), OU "Transporent" (Igaunija), UAB "Transporent" (Lietuva), kā arī SIA "Transporent Property" 100% piederoša meitas sabiedrība SIA “Easy Park”(Latvija).
No 10. līdz 20. maijam Burtnieku kvartāls Limbažos pārtaps par īstu hokeja līdzjutēju centru – visas Latvijas izlases spēles un vēl!
Limbažu TIC
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi.
TAKA
Nevari izlemt, ko apskatīt Bauskā? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā!
Bauskas TIC
Preiļu novadu vislatvijas akcijā pārstāvēs 3 dievnami- Nīdermuižas Romas katoļu baznīca, Jasmuižas Romas katoļu baznīca un Vidsmuižas Romas katoļu baznīca
Preiļu novada TIC
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas ezera krastā.
TAKA
Ķīnas galvaspilsēta – Pekina, astotais pasaules brīnums Lielais Ķīnas mūris, Terakotas armija Siaņā, Lielas PANDAS Čendu rezervātā, Šanhaja
EUR 2500 | AL SVETS
Omulīga brīvdienu māja klusai un mierīgai atpūtai. Pieejamas trīs atsevišķas guļamistabas un viesistaba, kā arī aprīkota virtuve.
TAKA
We've reimagined your favorites and added some bold new dishes we can't wait for you to try. Perfect for your next night out or a cozy evening.
Harper Woolf
Stay in style at Pullman Riga Old Town Hotel — where historic charm meets modern luxury 🏰✨. The perfect spot for business or leisure in the heart of Riga
Pullman Riga Old Town
15.maijā plkst.18.30 Vidzemes lielo ģimeņu biedrība Starptautiskajā ģimenes dienā Valmierā organizē ģimeņu maršrutu spēli “Stipro ģimeņu skrējiens”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Pavasaris ir īstais laiks doties ceļā, un Liepāja aicina! Sajūti svaigu jūras vēju, saules starus un mierpilnu atmosfēru pilsētā, kur daba un kultūra satiekas.
Liepājas reģiona TIB
Plašs viesnīcu klāsts, ēdināšana atbilstoši iuzvēlētajam, papildu pakalpojumus jautājiet Estravel Latvia konsultantam // Sezona ir sākusies!
EUR 385 | Estravel Latvia
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas ezera krastā.
TAKA
Krāslavas novada atpūtas nams Karina Home iepriecina ar izcilu pasākumu programmu. Šoreiz 25. maijā varēs baudīt vijolnieku un akordeonistu!
Krāslavas TIC