Visitpreili.lv | 2023.03.10
SIEVIETE – personība Alina Nesteruka (Alīna Nesterjuka) - Nester Custom Design art gallery - Interjera dizaina studijas mākslinieka – Aleksandra Nesterjuka dzīvesbiedre, mīļotā sieviete, mūza un partnere biznesā. Jūs noteikti visi zināt mūžseno teicienu” Aiz katra veiksmīga vīrieša stāv stipra sieviete”, mēs papildināsim “….stipra, radoša un skaista sieviete.”
☯️Alīnai ir mākslas izglītība. Galerijas ēkas spilgtais, piesaistošais dizains ir Alīnas veikums. Nesterjuku ģimene ir apvienojusi motociklu restaurāciju un mākslu. Galerijā var apskatīt unikālas skulptūras un katrai no tām ir savs stāsts. Nester Custom Design art gallery - mākslas galerija ir izklaides komplekss, kurā atrodas prasmīgi izvietotas izstāžu zāles ar motocikliem, kas būvēti pēc pasūtījuma un metāla mākslas priekšmetiem - skulptūrām. Galerijā var iegādāties arī oriģinālus suvenīrus neparastām dāvanām. Eleganta, neliela, oriģināla kafejnīca pārsteigs ikvienu.

12. maijā plkst. 15.00 Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijā notiks tikšanās ar Māri Čačku un viņa personālizstādes “Ziedēšana” atklāšana.
Rēzeknes pilsētas TIC
☯️Šobrīd Nesterjuku ģimenei top jauns projekts Rīgā, bet par to jau būs cits stāsts.
☯️Visiem interesentiem un visiem vecumiem "NESTER CUSTOM" piedāvā arī MEISTARKLASES. Mācību gada laikā ir iespēja ne tikai apmeklēt galeriju, bet arī iepazīt INDUSTRIĀLO DIZAINU darbnīcā. Katram ir iespēja iefiltrēties mākslas objektu izveidošanas darba procesā un arī izmēģināt pašiem praksē.
Pirms ierašanās lūdzam iepriekš pieteikties. Tel. +371 29 478 483,
A.Upīša iela 20, Preili, Latvia, LV-5301
Foto no Nesterjuku ģimenes arhīviem.

Sestdien, 16. maijā, ar plašu programmu visā Latvijā norisināsies garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Tukuma TIC

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!
Ventspils TIC
.jpg)
No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.
Bauskas TIC

12. maijā plkst. 15.00 Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijā notiks tikšanās ar Māri Čačku un viņa personālizstādes “Ziedēšana” atklāšana.
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

16. maijā plkst. 9:00 Mujānu biedrības nams aicina uz Rītausmas pilatēm un Hangu relaksāciju ar Alisi un Artūru Lūkiniem. Pieteikšanās e-pastā info@mujani.lv
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
12. maijā plkst. 15.00 Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijā notiks tikšanās ar Māri Čačku un viņa personālizstādes “Ziedēšana” atklāšana.
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!
Ventspils TIC

10. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: e-pasts alusvirtuve@valmiermuiza.lv, tālr. 28664424
EUR 9 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.
Tukuma TIC

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

Jau no 1. maija sezonu uzsāk Ventspils piedzīvojuma parks. Jautrības visai ģimenei garantēta. Gaisīsim ciemos!
Ventspils TIC

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.
Salaspils novada TIC
.jpg)
Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs uzsācis vasaras sezonu un gaida apmeklētājus no otrdienas līdz svētdienai, no plkst. 10.00 - 18.00. Tiekamies muzejā!
Ventspils TIC
.png)
Š.g. 23.maijā Līvānu novada Jersikas pagastā Bucenieku stadionā notiks “Medusmaizes svētki”, kas pulcēs gan gardēžus, gan jomas profesionāļus, gan tos, kuri mīl baudīt! Visas dienas garumā – aizraujoša un daudzveidīga no...
EUR 10 | Līvānu TIC

Iedvesmojies un baudi pavasari Ventspilī. Esam apkopojuši TOP 10 lietas, ko redzēt un darīt!
Ventspils TIC