Mareks Galinovskis | 2023.05.24
Līdz šīs vasaras nozīmīgajam notikumam palikušas mazāk par 45 dienām un man jums ir 2 ziņas un 1 aicinājums.
Tāpat, kā Latvijas 100-gades Dziesmu un deju svētkos, arī šajos, kas svinēs savu 150-to gadskārtu, es visu svētku garumā darbošos kā oficiāls foto un video komunikācijas meistars un priecēšu jūs ar savām reportāžām.
Muiža celta 19. gadsimta 2. pusē (iespējams 1875. gadā). 1.pasaules kara laikā muiža stipri cietusi.
TAKA
Šo skaisto svētku laikā noteikti taps virkne labu fotogrāfiju un labākās no tām es vēlos ietērpt fotoizstādes veidolā un vēlreiz atrādīt jums rudenī, novembrī, gan atceroties skaistos vasaras pasākumu mirkļus, gan godinot Latviju 11. un 18.novembra svētkos, gan stiprinot latviskumu, latvietību un nesot publiski mūsu bagāto kultūrvēsturisko mantojumu.
Saistībā ar visu šo aicinu Latvijas uzņēmējus atbalstīt šo manu iniciatīvu un izstādes projektu un sniegt savu nelielu, bet svarīgu artavu projekta realizācijā, kļūstot par maniem DzSv2023 un topošās izstādes draugiem, partneriem un oficiālajiem atbalstītājiem ar visu izrietošo publicitāti un komunikāciju. Sīkāk par sadarbības modeļiem privāti!
Par vienu no informatīvajiem partneriem kļuvis Travelnews.lv!
#DzSv2023 #DzSv150 #Kopābūt #Kopājust
#DzSvFotoManLV
Aicinām piedalīties Baltijas Pārgājienu Tūrisma Konferencē un kopīgā pārgājienā šī gada 23. -24. maijā, Apšuciemā.
Lauku Ceļotājs
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās spēles un ziepju burbuļi.
Tukuma TIC
Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu.
Tukuma TIC
16. un 17. maijā Koknesē ar dažādām aktivitātēm tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona ‒ norisināsies tradicionālie Sama modināšanas svētki.
Aizkraukles novada TIC
Atklāj aktīvo tūrisma sezonu Koknesē, pamodini Samu un dodies aizraujošā piedzīvojumā, pārbaudot savas zināšanas, atjautību un ātrumu!
Aizkraukles novada TIC
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un nometņu grupām
Madonas TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.
Preiļu novada TIC
Šogad vienā datumā, 17. maijā, apvienojas divi lieli kultūras notikumi - Starptaustikā Muzeju nakts un Baznīcu nakts.
Jēkabpils novada TIC
Pasākumā būs daudzveidīgas aktivitātes, meistarklases, sporta spēles, lielformāta atrakcijas, mājražotāju tirdziņš un labdarības koncerts.
Bauskas TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem!
Tukuma TIC
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija!
Zemgales Tūrisma asociācija
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - veseLīgošanai!
EUR 297 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Jau šajā svētdienā aicinām piedzīvot krāšņas Lieldienas Jasmuižā!
Preiļu novada TIC
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"!
Gulbenes novada TIC
16.maijā no plkst. 19:00 līdz 24:00 ikviens aicināts izzināt Gulbenes dzelzceļa mezgla vēstures stāstus pasākumā “Nakts pirms Muzeju nakts– mūsu vērtību stāsti"
Gulbenes novada TIC
kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli.
Tukuma TIC
Akustiskais koncerts - īsta skanējuma baudījums, kas piederas lauku sētai.
Tukuma TIC