Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.05.26
2023. gada 20. maijā pirms pusdienlaika Aronas pašvaldībā, kas atrodas Kanāriju salu arhipelāga Tenerifes salas dienvidos, uz demonstrāciju pulcējās vides aktīvisti, lai protestētu pret pārlieku lielu tūristu skaitu, pieprasot ieviest tūristu moratoriju, ekonodokli un jaunu uzturēšanās likumu.
Tiesa gan, protestētāju skaits vija mērāms desmitos, ne simtos, ņemot vērā, ka Tenerife zeļ un plaukst galvenokārt tieši uz tūristu rēķina.
Protestētāji norādīja, ka pārlieku lielā tūristu pieplūduma dēļ ir iznīcināta daba, radušies sastrēgumi, cieš vaļveidīgo populācija, kā arī tīri praktiski lielais iebraucēju pieplūdums ir veicinājis cenu celšanos.


Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Šis nav pārgājiens par kilometriem — tas ir par būšanu savā dabā, klātbūtnē un stāstos.
Madonas TIC

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.
AL SVETS

Vairāk kā 15 valstis, vairāk kā 30 lidojumu galamēki, vairāk desmiti kūrortu// Brīvdieanas ikviena gaumei // Meklē ĒRTĀKAJĀ PLATFORMĀ
EUR 399 | On-line ceļojumi Estravel

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programma
EUR 665 | Estravel Latvia

Brīvdienu mājas vai villas noma // 2 dienu ieejas maksa atrakciju parkā // atpūta pie jūras brīvdienu ciematiņā // no 4 naktīm
EUR 155 | Estravel Latvia

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

16. maijā Liepājas Simfoniskais orķestris noslēgs 145. koncertsezonu ar Andra Dzenīša Dienvidu koncertu metāla sitaminstrumentiem
Liepājas reģiona TIB

Pludmales sezona Melnkalnē jau gandrīz sākusies // 7 naktis, izvēlētā ēdināšana // ceļo no 10.05. - 11.10.2026.
EUR 429 | Estravel Latvia

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

1. maijā pulksten 19.00 Birzuļu Tautas namā notiks koncerts "JURIS KAUKULIS. ROKKONCERTS SOLO".
Smiltenes TIC

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Pie vecā kalēja” piedāvā svinību telpas, banketu rīkošanu, nakšņošanas iespējas, pirti, dīki, piknika vietu, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Brīvdienu māja “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Būs iespēja redzēt izbagarēto Aiviekstes posmu vairāk nekā 4 km garumā, purvainas un pārmitras ainavas, kā arī dolomīta atsegumus.
Madonas TIC

2.maijā Kultūrtelpa “Akustika” aicina doties saulainā pavasara ceļojumā uz Aijas Vītoliņas un Mārča Auziņa koncertprogrammu “Krustojumi”.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No Fortloderdeilas, Floridā // 4 naktis uz kuģa “Summit” // Maršruts: Fortloderdeila – Kīvesta – Bimini salas – Fortloderdeila
EUR 310 | CRUISEcentre

Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa