Viesnīca «Mercure Riga Centre»: Klientam nav vienmēr taisnība

Viesnīca «Mercure Riga Centre»

Foto: Pixabay.com | Autors: Janīna Priedīte | 2023.05.26

Pēc Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidenta Jāņa Kaļķa viedokļa paušanas par viesnīcas “Mercure Riga Centre” darbību, ar Travelnews.lv redakciju sazinājās arī viesnīcas pārdošanas direktore Janīna Priedīte, paužot viesnīcas viedokli par notikušo.

Gribu aprakstīt arī situāciju no mūsu puses, par šī kunga agresīvu un rupjo uzvedību ar viesnīcas personālu.

Veicot pasūtījumu kungam tika piešķirta liela atlaide uz zāles nomas maksu, kurā bija iekļauts viss tehniskais nodrošinājums, bezmaksas autostāvvieta, dzeramais ūdens katram dalībniekam, galda klāšana utt. Veicot pieprasījumu uz lielu ledus apjomu, tika brīdināts par papildus maksu (gribu minēt kā pagajušā reizē, kad šīs kungs organizēja pie mums konferenci, papildus maksa par ledu arī bija piemērota). Pēc e-pasta ar papildus maksas brīdinājumu, atpakaļ tika saņemts e-pasts no šī kunga ar ļoti rupju ar aizkarošu saturu. Pat neskatoties uz to, mēs no savas puses turpinājām sadarbību, bet tagad domāju kā jau tajā brīdī vajadzēja atteikt šīm kungam un piedāvāt iespēju īrēt telpas kaut kur citur.

Vakarā pirms pasākuma kungs atveda viesus uz recepciju un sāka ļoti agresīvi un rupji uzvesties ar viesnīcas personālu, paaugstinot toni un personiski apvainojot un aizkarot darbiniekus. Par tādu uzvedību pret personālu, kuru, man liekas, nevar uzskatīt par normālu, kungs saņēma brīdinājumu, ka, ja viņš turpinās tā uzvesties, diemžēl mēs būsim spiesti atteikt pakalpojumu. Gribētos minēt, arī par kunga rēķina pieprasījumu, rēķins tika pieprasīts no kunga puses, savukārt no mūsu puses tika pieprasīti rekvizīti rēķinam, uz šo pieprasījumu kungs arī nevarēja reaģēt normāli, rupjā veidā uzstājot kā mums ir rekvizīti no 2021.gada. Mēs no savas puses ne vienu reizi mēģinājām mierīgi paskaidrot, ka diemžēl mums nav saglabājušies rekvizīti, jo kad pēdējo reizi tika nodrošināti pakalpojumi Mercure Riga Centre viesnīcai bija citi īpašnieki un cita kompānija, cita sistēma, bet kungs negribēja klausīties uztājot, kā mums viss ir.

Gribētos minēt arī par mūsu bārmeni, mums ir sertificēts bārmenis ar darba pieredzi tikai 5-zvaigžņu viesnīcas, sertificēts someljē, ar darba pieredzi ārzemes un uz Royal Caribbean kruīza kuģa tieši kā someljē. Tieši ir lepnums, kā mūsu komandā strādā šādi cilvēki. Tādēļ no savas puse gribu pateikt kā šī kunga vārdi ir patiesi meli.

Gribu arī sniegt komentārus par latviešu valodas zināšanām, jā, patiesi mums strādā Ukraiņu personāls, tieši viesmīļi, kurus nodarbināja Valsts nodarbinātības aģentūra, bet varu apgalvot kā visi ir kvalificēti un labi darbinieki.

Zinu, ka kompānijai, kura nodrošināja glāzes šīm pasākumam, bija arī kaut kādas problēmas ar šo kungu, jo man zvanīja kurjers, kuram vajadzēja savākt tās glāzes un teica, ka ir problēmas viņiem arī.

Ir ikvienam mīļākā frāze “Klientam vienmēr ir taisnība!”, bet diemžēl šajā gadījumā nevaru piekrist ar šīs frāzes patiesumu, ir svarīgi izvērtēt katru situāciju un noskaidrot, kurš ir vainīgs. Gribu vēl atzīmēt patiesu grūtu darbu, kuru paveic apkalpojošais personāls, un mums ir lepnums, ka pie mums strādā kvalificēts personāls no dažām valstīm, kurš padara savu darbu uz 1000% procentiem. Un man liekas, ka daži cilvēki, kā šīs kungs, uzskata, ka viņiem ir augstāks statuss, augstāks amats, un viņi var uzvesties kā vēlas – agresīvi, rupji un aizkaroši, jo viņu statuss to atļauj.

Būsim ļoti pateicīgi, jā pievienosiet mūsu atbildi kunga rakstam, lai citas viesnīca būtu piesardzīgi ar tādiem klientiem. Gribu vēl piebilst, kā mūsu partneros ir dažas lielas Latvijas asociācijas, lielas kompānijas, mēs īstenojam un organizējam lielus projektus un konferences, un šo pieaugumu mēs sasniedzam kopā ar mūsu komandu, pateicoties labajām atsauksmēm no mūsu partneriem. Mēs patiešam cenšamies attīstīties katru gadu, gūstot vairākus sasniegumus un atzinumus.

Avots: BalticTravelnews.com


celojumubode - 3762
ROŽU svētki Tukumā notiks 21.-23.jūlijā

ROŽU svētki Tukumā notiks 21.-23.jūlijā

Būs svētku gājiens, Rožu vāģu parāde, milzīgais Rožu vainags, dažādu mākslinieku uzstāšanās, kā arī - Laimas Vaikules koncerts! Vairāk Rožu svētku FB lapā!

Tukuma TIC

Satiec Bausku vasarā!

Satiec Bausku vasarā!

Izdots jaunākais kultūras un tūrisma ceļvedis - aktuālās vasaras norises un iedvesmas!

Bauskas TIC

Tukuma puses dabas takas aicina>>

Tukuma puses dabas takas aicina>>

Ir lielisks laiks dabas taku izzināšanai, tāpēc izvēlies piemērotāko dabas taku un dodies ceļā!

Tukuma TIC

Sv. Jēkaba ceļš Bauskas novadā

Sv. Jēkaba ceļš Bauskas novadā

Sv. Jēkaba ceļš (Camino de Santiago) ir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem pasaulē - tā maršruts vijas arī caur Bauskas novadu!

Bauskas TIC

VisitBauska fotomirklis:ģimenēm ar bērniem

VisitBauska fotomirklis:ģimenēm ar bērniem

Piedalies VisitBauska Fotomirklī - dalies fotogrāfijās par tēmu "Bauskas novads ģimenēm ar bērniem!"

Bauskas TIC

Iepazīsti Smiltenes novadu ar auto!

Iepazīsti Smiltenes novadu ar auto!

Došanās atpūtas izbraukumā uz Smiltenes novadu ar auto ir lielisks veids, kā izbaudīt skaisto dabu un apmeklēt interesantas apskates vietas. Smiltene ir viena no ainaviskākajām Latvijas pilsētām, kas pārsteidz gan ar dab...

Smiltenes TIC

Vasaras garšas Aizkraukles terasēs

Vasaras garšas Aizkraukles terasēs

Aizkraukles pilsētā āra terases piedāvā astoņi ēdināšanas uzņēmumi - katrs ar savu šarmu. Iepazīsti tos un izvēlies sev piemērotāko!

Aizkraukles novada TIC

Tukuma teātra izrāde

Tukuma teātra izrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Tukuma teātra jaunākais iestudējums Jāņu ieskaņā būs skatāms Tukku Magi pagalmā 21.jūnijā pulksten 19:00

Tukuma TIC

17.jūn. rallija posms trauksies pa Tukumu!

17.jūn. rallija posms trauksies pa Tukumu!

Seko līdzi informācijai par TET RALLY LIEPĀJA!

Tukuma TIC

“Apceļo pilis un muižas 2023” arī Tukumā!

“Apceļo pilis un muižas 2023” arī Tukumā!

No 1. jūnija līdz 28. oktobrim visā Latvijā norisinās akcija “Apceļo Latvijas pilis un muižas 2023”, kurā piedalās arī Tukuma puses pilis un muižas!

Tukuma TIC

Pārgājiens

Pārgājiens "Jāņu zāles meklējot"

18.jūnijā ikviens aicināts uz bezmaksas pārgājienu gida pavadībā Jelgavas apkārtnē. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 63005447

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Lapmežciemā fotogrāfiju izstāde

Lapmežciemā fotogrāfiju izstāde

Lapmežciema Tautas namā no 18.jūnija līdz 4.septembrim skatāma fotogrāfiju izstāde “Dejas maģija”.

Lapmežciems

UNESCO mantojums Smiltenes novadā!

UNESCO mantojums Smiltenes novadā!

Strūves ģeodēziskais loks ir unikāla sava laika garākā un precīzākā ģeodēzisko mērījumu sistēma un izcila zinātnes vēstures attīstības liecība. Viens no šī loka punktiem – Palzmar – atrodas Grundzāles pagastā, Smiltenes ...

Smiltenes TIC

Iepazīsti Madonas novada skaņas

Iepazīsti Madonas novada skaņas

Šovasar ceļotājus aicinām iepazīt Madonas novadu skanoši un muzikāli. Tūrisma piedāvājumā “Iepazīsti Madonas novada SKAŅAS”, esam apkopojuši informāciju par 15 vietām, kur: saklausīt dabas skaņas (zvēru sarunas, putn...

Madonas TIC

Saulgrieži Stāmerienas pilī

Saulgrieži Stāmerienas pilī

Stāmerienas pils Saulgriežos aicina uz burvīgu koncertu un vides objektu izstādes atklāšanu.

Gulbenes novada TIC

Baudi maltīti terasēs!

Baudi maltīti terasēs!

Baudi maltīti uz terasēm - Bauskas novada restorānos, kafejnīcās, picērijās un krodziņos!

Bauskas TIC

“Tukumnieki Dziesmu un deju svētkiem”

“Tukumnieki Dziesmu un deju svētkiem”

Izstādes atklāšana Tukuma Audēju darbnīcā 22.jūnijā pulksten 19:00. Aicinām skatīt TLMS “Durbe” darinājumus un Tukuma muzeja krājuma priekšmetus.

Tukuma TIC

Ielīgošana Tukumā | JĀŅU VAINAGĀ

Ielīgošana Tukumā | JĀŅU VAINAGĀ

Tukuma pilsētas parkā 17.jūnijā no pulksten 22:00 svētku sajūtu radīs Katrīna un Laima Dimantas ar pavadošo grupu un Tukuma pilsētas Kultūras nama kolektīvi.

Tukuma TIC

Izbrauciens ar elektromobili

Izbrauciens ar elektromobili "Līvens".

Mums ir lieliskas ziņas - mūsu Elektromobīlis "Līvens" ir gatavs uzņemt visus, kuri vēlas iepazīties ar Smiltenes pilsētas ainavas šarmu, vēsturi un doties skaistā, izzinošā braucienā! 🤗 Šī būs neaizmirstama un piedzīv...

Smiltenes TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -