Neparasta pieredze uz salas Lielajā Ludzas ezerā

Inga Zagorska | 2023.07.09

Naktsmītne uz salas Latgalē nav jaunums. Bet iespēja uz diennakti par mājvietu saukt veselu salu pašā Latvijas senākās pilsētas pakājē, gan ir kaut kas ļoti īpašs. Šādu piedāvājumu radījusi jogas speciāliste Olga Hodasēviča Lielajā Ludzas ezerā.

Jogas sala sevī ietver neparastu pieredzējumu. Tā ir vieta ar spēcīgu, gaišu, dvēseli dziedinošu enerģiju. Sala negaida skaļas kompānijas, bet gan cilvēkus kuri saprot klusuma, miera un mīlestības vērtību. Kuri grib veltīt laiku sev un rast atbildes uz mūžseniem jautājumiem. Sala ir dabai draudzīga un tādam būtu jābūt arī tās apmeklētājam. Uz tās ir vairāki vides objekti un labierīcības, savukārt šeit neatradīsi nevienu miskasti. Šobrīd uz salas var nakšņot savā teltī, bet saimnieki plāno ierīkot arī dabai draudzīgu glempingu. Salas nomas maksa ir visai simboliska- tie ir 50 eiro, bet kā dāvanu salai, tās saimniece aicina atvest akmeni, kas noderēs salas tālākai labiekārtošanai. Par iespēju savā īpašumā uz diennakti iegūt Jogas salu vai arī doties uz salas meditatīvā pieredzējumā tev ērtā laikā sazinies pa tālruni 27877127. Nokļūt uz salas var ar savu ūdens transportu vai izmantojot Jogas salai piederošo koka laivu. Kā arī ir iespēja izmantot “Atpūta Ludzā” pakalpojumus ūdens transporta nomai (26107725). Vairāk informācijas par Jogas salu meklē šeit: www.yogalifelatvia.lv/jogas-sala/brauc-ciemos/.

Ja viesojoties Ludzā gribi piedzīvot neparastas sajūtas, tad izvēlies jogas dienu uz SUP dēļiem kopā ar jogas speciālisti Olgu Hodasēviču. Tā ir iespēja iepazīt Mazo un Lielo Ludzas ezeru un Ludzu no ūdens, praktizēt jogu un paviesoties Jogas salā. Par iespējamajiem laikiem sazinies pa tālruni 27877127.

No salas paveras elpu aizraujošs skats gan uz Ludzas viduslaiku pilsdrupām, gan cēlo Ludzas Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu dievnamu un pilsētas vēsturisko ezera krasta apbūvi un reljefu. Savukārt citā virzienā skats paveras uz Ludzas pirmsākumiem- Ķīšu pilskalnu, no kura tad senie latgaļi ir cēlušies pāri ezeram. Te var vērot skaistākos saullēktus un saulrietus.


Avots: visitludza.lv


celojumubode - 3891

"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's"

Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā tālumā».

Jēkabpils novada TIC

Katrīna Dimanta Ceplī

Katrīna Dimanta Ceplī

Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija!

Zemgales Tūrisma asociācija

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Brauc ar vilcienu uz Gulbeni un baudi īpašu ekskursiju!

Gulbenes novada TIC

Sējas svētki

Sējas svētki "Ausekļu dzirnavās"

Šogad aicināti ieskandināt un svinēt “Sējas svētkus” 17. maijā no plkst. 11. Ieskaties pasākuma programmā!

Bauskas TIC

VeseLīgošana

VeseLīgošana "Jaunķemeros"

Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - veseLīgošanai!

EUR 297 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Pavadi Lieldienas Preiļu novadā!

Pavadi Lieldienas Preiļu novadā!

Jau šajā svētdienā aicinām piedzīvot krāšņas Lieldienas Jasmuižā!

Preiļu novada TIC

Grupas

Grupas "Jumprava" koncerts Ozolājos

Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu.

Tukuma TIC

Muzeju un baznīcu nakts Jēkabpils novadā

Muzeju un baznīcu nakts Jēkabpils novadā

Šogad vienā datumā, 17. maijā, apvienojas divi lieli kultūras notikumi - Starptaustikā Muzeju nakts un Baznīcu nakts.

Jēkabpils novada TIC

Amatnieku un mājražotāju tirdziņš

Amatnieku un mājražotāju tirdziņš

Garšīgas un skaistas amatnieku un mājražotāju preces.

Tukuma TIC

Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ

Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ"

Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un nometņu grupām

Madonas TIC

Auto orientēšanās Aizkraukles novadā

Auto orientēšanās Aizkraukles novadā

Atklāj aktīvo tūrisma sezonu Koknesē, pamodini Samu un dodies aizraujošā piedzīvojumā, pārbaudot savas zināšanas, atjautību un ātrumu!

Aizkraukles novada TIC

Sama modināšanas svētki Koknesē

Sama modināšanas svētki Koknesē

16. un 17. maijā Koknesē ar dažādām aktivitātēm tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona ‒ norisināsies tradicionālie Sama modināšanas svētki.

Aizkraukles novada TIC

Pludmales terase

Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu!

Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.

Preiļu novada TIC

Deju skolas

Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums

koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, fotoizstāde “Kustībā...”

Tukuma TIC

Nakts pirms Muzeju nakts Gulbenē

Nakts pirms Muzeju nakts Gulbenē

16.maijā no plkst. 19:00 līdz 24:00 ikviens aicināts izzināt Gulbenes dzelzceļa mezgla vēstures stāstus pasākumā “Nakts pirms Muzeju nakts– mūsu vērtību stāsti"

Gulbenes novada TIC

Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki

Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki

kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli.

Tukuma TIC

Labdarības festivāls

Labdarības festivāls "Būsim kopā"

Pasākumā būs daudzveidīgas aktivitātes, meistarklases, sporta spēles, lielformāta atrakcijas, mājražotāju tirdziņš un labdarības koncerts.

Bauskas TIC

Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure

Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure

Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem!

Tukuma TIC

Krāmu tirdziņš

Krāmu tirdziņš "Bazār bagāž"

Aicinām uz pērļu medībām tradicionālajā krāmu tirdziņā Balvos 17.maijā!

Balvu TIC

17. maijā - EJAM VISI! pārgājienā LUBĀNĀ

17. maijā - EJAM VISI! pārgājienā LUBĀNĀ

Pārgājienu seriāls EJAM VISI! šoreiz aicina iepazīt Lubānu: ģimenēm, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem, senioriem...

Madonas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -