“Fotografiska” Tallinā ar grandiozu pasākumu svinēs savu ceturto dzimšanas dienu

Miltton Latvia | 2023.06.09

2023.gada 16. jūnijā muzejs “Fotografiska” kopā ar ierakstu kompāniju ‘’TIKS’’, kas pārstāv Igaunijas ievērojamākos māksliniekus, rīkos jaudīgu mājas ballīti, lai atzīmētu muzeja ceturto dzimšanas dienu. Visas dienas garumā muzeja sešos stāvos ikvienam interesentam būs pieejamas dažādas izstādes, ballītes ar pilsētas labākajiem māksliniekiem un dīdžejiem un garšu piedzīvojumi. Pirmo reizi svinības notiks arī muzeja sestā stāva restorānā un jumta terasē.

Jau no dienas vidus muzeja pagalms būs atvērts, lai baudītu vasaras “street food” piedāvājumu. Savukārt vakarā muzeja restorānā, kas apbalvots ar Michelin zaļo zvaigzni, gaidāmas agrās vakariņas, piedāvājot jauno 360° vasaras ēdienkarti, ar piecu kārtu vakariņām. Šīs ēdienkartes pamatā ir izmantoti vietējie un sezonālie produkti, lai virzītu cilvēkus uz ilgtspējīgākiem ieradumiem. Pēc vakariņām pirmajā stāvā plkst. 22:00 paredzēts svētku koncerts, bet pēc tam līdz pat saullēktam ballītes turpināsies pirmajā stāvā, sestā stāva restorānā un jumta terasē kopā ar “TIKS” dīdžejiem.

Muzeja līdzdibinātāja un izpilddirektore Margita Asmane (Margit Aasmἂe) uzsver, ka, lai arī muzejs pastāv tikai četrus gadus, šis laiks bijis intensīvāks un izaicinošāks, nekā sākotnēji gaidīts. “Pirmo sešu mēnešu laikā mēs kļuvām par apmeklētāko muzeju pilsētā, un šo titulu esam saglabājuši līdz šim brīdim. Jau no paša sākuma esam vēlējušies izveidot vietu ar reģionālu nozīmi, iemeslu ceļot uz Tallinu no Rīgas un Helsinkiem. Esam ārkārtīgi pateicīgi visiem, kas mūs līdz šim ir pieņēmuši, un ceram, ka turpināsim piesaistīt jaunus apmeklētājus, vai nu ar pasaules līmeņa izstādēm, vai mūsu pavadošo programmu. Mūsu mērķis ir būt iedvesmojošākajai tikšanās vietai reģionā, nodrošinot labākos ilgtspējas risinājumus restorānā, kafejnīcā un pasākumos,” stāsta Margita Asmane.

Aizvadīto četru gadu laikā muzejs ir izrādījis vairāku pasaulslavenu fotogrāfu darbus ar mērķi apmeklētājiem parādīt dzīves daudzveidību un aicināt cilvēkus paskatīties uz nezināmo.

Arī 16. jūnijā visas dienas garumā, līdz pat 23:00 vakarā, muzejā varēs apskatīt trīs izcilu mākslinieku izstādes: 20. gadsimta avangarda mākslinieces, mākslas skolas „Bauhaus” profesores, Lāslo Moholi-Nagi (László Moholy-Nagy) izstādi “Gaismas spēle”, godalgotās fotogrāfes Snežanas fon Bīdingenas-Dibas (Snezhana Von Büdingen-Dyba) romantisko izstādi „Tikšanās ar Sofiju”, kas ir fotostāsts par meiteni ar Dauna sindromu un viņas māti, un britu fotogrāfa Mailza Oldridža (Miles Aldrige) spilgto un krāsaino retrospekciju “Jaunava Marija. Lielveikali. Popkorns. Fotogrāfijas no 1999. līdz 2020. gadam”.

Plašāka informācija par pasākumu, kā arī iespēja rezervēt galdiņu vakariņām, atrodama muzeja mājaslapā.


Avots: Miltton Latvia


Valmiera - 3773
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Ēģipte - Atpūta kūrortos

Ēģipte - Atpūta kūrortos

Agrās rezervēšanas cenas // Atpūta pludmalē un ekskursiju piedāvājumi // 7 naktis - 2023. un 2024. gads.

EUR 485 | Estravel Latvia

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Ja par savu darba vietu sauc kādu izglītības iestādi, izmanto rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" īpašo piedāvājumu un palutini sevi. www.jaunkemeri.lv

EUR 300 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Rudens ekskursiju laiks ir sācies! Kā ierasts, zeltainais rudens ir izzinošu ekskursiju laiks. Šis ir īstais brīdis, lai dotos iepazīt krāšņo un bagātīgo Madonas novadu! Atsaucoties uz šīs vasaras tūrisma piedāvājumu "I...

Madonas TIC

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 389 | Latvia Tours

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Europcar

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Brīvdienas Barselonā

Brīvdienas Barselonā

7 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, brokastis un īpašais piedāvājums // 01.11.2023. – 31.03.2024.

EUR 858 | Estravel Latvia

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzi Zeltiņos, ekskursijas laikā izzināsiet, kur tika montētas kodolgalviņas un kā transportētas un citus interesanti faktus.

EUR 2.00 | Alūksnes TIC

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

Tagad esam vēl pieejamākie

Tagad esam vēl pieejamākie

Mums ir priecīga ziņa 🥳 Tagad mūsu restorāna ēdienus var pasūtīt caur Wolt 🚚🥘😋 ✅Izmanto kodu PIRMAISWOLT un saņem 7€ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam mūsu restorāna Wolt platformā. *Kods ir derīgs jaunajiem lietot...

Park Hotel Latgola

Bazārs – izsole!

Bazārs – izsole!

1. oktobrī plkst. 14.00, aicinām apmeklēt sirsnīgu pasākumu Bazārs – izsoli. Bazārs norisināsies Burtnieku baznīcas kompleksa staļļa ēkā.

EUR 1 | Valmieras TIC

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

Pludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -