Rūta Dvinska pēc ceļojuma uz Turciju vieš jaunu ģimenes tradīciju

Novatours.lv | 2023.07.03

Atgriežoties no lutunošas atpūtas baudīšanas Turcijas piecu zvaigžņu kūrortā, divu spriganu meiteņu mamma, žurnāliste, modes dāma un dārzkopības entuziaste Rūta Dvinska atzīst, ka ceļojums mainījis viņas līdzšinējos ceļošanas ieradumus, viešot jaunu tradīciju - turpmāk, vismaz reizi gadā viņa apņemas doties ceļojumā tikai savas ģimenes sieviešu kompānijā.  

Jauna tradīcija rūdītas ceļotājas ieradumos

“Šajā ceļojumā devāmies kopā ar tūroperatoru “Novatours”, taču šī nebija mana pirmā reize Turcijā,” par savu ceļošanas pieredzi saka Rūta. Viņai ceļošana un Turcija ir divas senas mīlestības, ko abas kopā vai katru atsevišķi cenšas satikt visai bieži.

Rūta atminas, ka pirmais viņas ceļojums uz Turciju bija kopā ar vecākiem un brāli, kad viņai bija vien aptuveni desmit gadi. Pēcāk tur ir nācies būt vairākkārt - gan pašas ģimenes lokā, gan ar plašāku saimi, kompānijā ņemot vecvecākus, gan kopā ar draugiem. Taču ne šādā kompānijā, kad ceļā devās Rūta, viņas divas meitas un mamma. Šis ceļojums ne tikai paliks atmiņā, kā pirmais ceļojums tikai ģimenes meiteņu kompānijā, bet iezīmē jaunu tradīciju šarmantās dāmas ceļošanas ieradumos.

Kā ērtāk - pašiem organizēt vai uzticēt to tūroperatoram

Rūta stāsta, ka ceļot mēdz dažādi. Viņai patīk baudīt gan aktīvu atpūtu krāšņas vēstures, notikumu un pieredžu bagātās pilsētas, gan lēnu un mierīgu atpūtu lutinošos kūrortos. Pilsētu ceļojumus viņu ģimenē ierasts plānot pašu spēkiem, bet tradīciju, vismaz reizi gadā doties bezrūpīgā atpūtā uz kādu kūrortu, gan labprātāk uztic profesionāļiem.

“Šis piedzīvotais, ”Novatours” organizētais ceļojums bija absolūts baudījums. Es šāda veida atpūtu cenšos plānot reizi gadā. Mana ikdiena ir ļoti piesātināta - ģimene, darbi, dārzs, draugi - tas prasa daudz enerģiju. Es nebūt par to nesūdzos, bet pieņemu to, kā savas dzīves ceļu, un dzīvoju saskaņā ar to. Taču es arī zinu, lai es to visu kvalitatīvi varētu veikt, man ir nepieciešama arī kvalitatīva atpūta, tāpēc jau labu laiku es arī rūpīgi kopju tradīciju - uz mirkli pilnībā apstāties un ļauties bezrūpīgai atpūtai” stāsta Rūta. Viņa arī piebilst, ka šīs bezrūpīgās atpūtas neatņemama sastāvdaļa ir ceļojuma organizēšanas uzticēšana profesionāļiem.  

Reizēm atpūta 5 zvaigžņu viesnīcā ir tieši tas, kas nepieciešams

Rūta atzīst, ka Turcija viņai ir izsenis mīļa. Viņa labi zin, ko sagaida no atpūtas tās kūrortos. “Turcijā pirmo reizi es viesojos laikā, kad man bija aptuveni desmit gadi. Toreiz devāmies kopā ar vecākiem un brāli. Kopš tā laika Turcija ir iemājojusi dziļi man sirdī. Lai arī man patīk aktīva atpūta, tāda tā nav Turcijā. Es braucu uz šo valsti pēc absolūta lutinājuma, miera un bezrūpības. Mums ir izveidojušies arī savi kritēriji, kas nepieciešami, lai atpūta būtu izdevusies,” par atpūtu Turcijā stāsta Rūta.

Rūta piebilst, ka viņas pieredzes laikā atpūta Turcijā ir krietni mainījusies. Viesnīcas un to piedāvājums ir kļuvuši tik kvalitatīvi, ka nu jau ir standarta latiņa. Tie laiki, kad par izklaidi rūpējās viesnīcas darbinieki, pārģērbjoties dzīvnieku kostīmos, vai visiem viesiem uz lielā ekrāna spēlējot bingo, sen jau ir pagājuši. Tagad atpūtu papildina krāšņi un iespaidīgi šovi un par bērnu atpūtu rūpējas izcili speciālisti.

Par pēdējo atpūtu Turcijā Rūta stāsta: “Šajā reizē īpaši svarīgi bija, lai kvalitaīvas atpūtas iespējas būtu mazajām ceļotājām, un mēs ar mammu varētu izbaudīt maksimāli mierpilnu atpūtu. Tūroperatora piemeklētā viesnīca šo piepildīja ar uzviju”.

Laikā, kamēr Rūta ar mammu baudīja spa priekus vai nesteidzīgu atpūtu viesnīcas plašumos, par mazo meiteņu izklaidēšanu rūpējās starptautiskas organizācijas “ma&me&pa” pārstāvji, nodrošinot tām aizraujošu, kvalitatīvu un izglītojošu atpūtu. Rūta atminas, ka mazās dāmas baudīja gan ēst gatavošanu, gan izglītojošas aktivitātes ar mūzikas instrumentiem un laiku pavadīja patiesi kvalitatīvi.

Četrotne īpaši novērtēja arī viesnīcas vakara šovus, kas katru vakaru pārsteidza ar izcilām performancēm. “Vakara šovi bija izcili! Tos gaidījām ar patiesu nepacietību. Viesojāmies viesnīcā nedēļu un katru vakaru mūs sagaidīja pilnīgi cits pārsteigums. Kādu vakaru tās bija autentisks Turcijas nacionālais vakars ar dejām un dziesmām. Citu vakaru priecējā uguns šovs, vēl citu - BMX šovs. Katru vakaru kas cits. Mazākās meitenes bija tik aizrāvušās ar notiekošo, ka nevēlējās doties gulēt, dažu vakaru pat aizmiegot notikumā vietā,” atminas Rūta.

Daudzveidīgs ēdiens, izcili gan bezalkoholiskie, gan alkoholiskie kokteiļi, spa prieki, baseini, kvalitatīvas izklaides bērniem un atsaucīgs, gadīgs personāls, kas nodrošina absolūti bezrūpīgu lutinājumu ir kvalitātes bez kurām Rūta vairs nespēj iedomāties savu atpūtu Turcijā.

Ieteikumi un padomi, ģimenēm, kas plāno līdzīgas brīvdienas Turcijā

“Mans galvenais ieteikums tiem, kas alkst līdzīgas brīvdienas Turcijā, ir uzticēt sava ceļojuma plānošanu tūroperatoram. Manuprāt ir absolūti bezjēdzīgi tērēt savu laiku, enerģiju un arī līdzekļus lietai, kas ir jau pieejama pie profesionāļiem. Mēs ar vīru mēdzam arī paši plānot savas brīvdienas, bet tie ir, kā mēs tos saucam, ātrie ceļojumi, piemēram, uz kādu Eiropas pilsētu. Bet ceļojumam, kura mērķis ir gādāt par bezrūpīgu atpūtu, jau tā saknē vajadzētu būt bezrūpīgam, proti, arī plānošanas procesā,” iesaka Rūta.

Rūta arī iesaka ņemt vērā Turcijas ieceļošanas noteikumus, kas nosaka, ka pasei ieceļošanas brīdī jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus. Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai Turcijā ar tūrisma mērķi nav nepieciešama.

Ceļošanas kompāniju daudzveidība

Noslēdzot par ieteikumiem ceļotājiem, Rūta novēl ceļošanu baudīt dažādi. Ceļot var vienatnē, kopā ar mīļoti, kopā ar ģimeni, kopā ar saimi dažādās paaudzēs un, protams, ar draugiem. Katrs ceļošanas veids ir lielisks attiecīgā dzīves mirklī un personīgās sajūtās.

“Tikai tur esot un to piedzīvojot, es sapratu, ka šī varētu būt par mūsu jaunu tradīciju, kad tikai mēs, meitenes, dodamies ceļā. Šis kopā pavadītais laiks ir milzu vērtība. Ģimeniskās vertības manī ir spēcīgi ieaudzinātas un ievijušās. Ģimene ir manu vērtību piramīdas visspēcīgākais pamats un balsts. Kā jebkuras attiecības arī ģimeniskās attiecības ir jākopj un jāuztur, un, manuprāt, ceļošana ir lielisks veids, kā atkal satuvināties vai kļūt vēl tuvākiem. Kopt dzimtas sieviešu ciešo saikni ir milzu vērtība, ko es sirsnīgi novēlu piedzīvot ciešā tuvībā,” noslēdz Rūta.

Avots: Novatours.lv


Valmiera - 3773
Tuvojas gada grandiozākā izpārdošana

Tuvojas gada grandiozākā izpārdošana

13. oktobrī turpinām tradīciju un svinam Sunny Night jeb gada grandiozāko izpārdošanu. Izmanto iespēju iegādāties unikālus piedāvājumus par patīkamu cenu!

Baltic Beach Hotel & SPA

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Tuvie Austrumi, ASV, Āzija un Āfrika - izmantojiet iespēju iegādāties aviobiļetes par samazinātām cenām. Novērtējiet Turkish Airlines servisu.

EUR 179 | SKY24.LV

Bazārs – izsole!

Bazārs – izsole!

1. oktobrī plkst. 14.00, aicinām apmeklēt sirsnīgu pasākumu Bazārs – izsoli. Bazārs norisināsies Burtnieku baznīcas kompleksa staļļa ēkā.

EUR 1 | Valmieras TIC

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš).

Valmieras TIC

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Lai atzīmētu 5 gadu jubileju, Valmieras peldbaseins svētdien, 1. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicina uz dzimšanas dienas svinībām!

Valmieras TIC

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

Ēģipte - Atpūta kūrortos

Ēģipte - Atpūta kūrortos

Agrās rezervēšanas cenas // Atpūta pludmalē un ekskursiju piedāvājumi // 7 naktis - 2023. un 2024. gads.

EUR 485 | Estravel Latvia

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Rudens ekskursiju laiks ir sācies! Kā ierasts, zeltainais rudens ir izzinošu ekskursiju laiks. Šis ir īstais brīdis, lai dotos iepazīt krāšņo un bagātīgo Madonas novadu! Atsaucoties uz šīs vasaras tūrisma piedāvājumu "I...

Madonas TIC

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -