Ventspilstirgus.lv | 2023.07.29
2023. gada 29. jūlijā no plkst.16.00 – 23.30 Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā norisināsies festivāls „Citāds tirgus”.
29.jūlijā Ventspils tirgus laukumā norisināsies jau otrais tirgus festivāls Ventspilī - "Citāds Tirgus"! Festivālā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis, kurš vēlas andelēt savu skapja, garāžas vai pažobeles saturu, kā arī ikviens, kuram ir vēlēšanās "nomedīt pērli", nobaudīt "Street food" maltīti, piedalīties pasākuma aktivitātēs. Paralēli andelei notiks jauno mūzikas grupu un individuālo dziedātāju konkurss, kurā pasākuma organizatori aicina pieteikt dalību viesiem, kurš vēlas gūt skatuves mākslas pieredzi. Festivālā uzstāsies pagājušā gada uzvarētāji, grupa "6 piparu maisījums". Vakara noslēgumā spēlēs Dj.

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC
Pasākums ir bezmaksas tas notiek ar "Ventspils Brīvostas pārvaldes” finansiālu atbalstu.
Pieteikuma veidlapa tirgotājiem un mūzikas grupām www.ventspilstirgus.lv

No 17. līdz 19. jūlijam Ventspilī norisnāsies motobraucēju saiets Kurland Bike Meet. 18. jūlijā būs parāde pa Ventspils ielām ar noslēgumu Jaunajā promenādē.
Ventspils TIC

Atklāj Bauskas novadu: 10 km rādiusā ap Bausku apskatāmas Latvijas krāšņākās pilis un muižas un citi tūrisma apskates objekti.
Bauskas TIC

Šī gada jūlijā Jēkabpils novadā norisināsies trīs publiski laivošanas pasākumi "Daugavas krāces 2026".
Jēkabpils novada TIC
.jpg)
Izvēlies kādu no 11 laivu un SUP nomām un iepazīsti Mēmeli, Mūsu, Iecavu, Lielupi, Rundāles ūdensdzirnavas vai Vecumnieku Veco ezeru.
Bauskas TIC

No 10. jūnija līdz 29. augustam Valmieras novada iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties orientēšanās spēlē “Priekšmetu piedzīvojumi ceļos”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Zasas muižas parks kļuvis bagātāks ar jaunu apskates objektu – stādījumu labirintu, kura dizains veidots, iedvesmojoties no muižas vēsturiskā mantojuma.
Jēkabpils novada TIC

Diani Sea Resort 4* - laba izvēle mierīgai un eksotiskai atpūtai pie skaistās Diani pludmales.
EUR 2549 | Atlantic Travel

22.07.2026 - 25.07.2026 Valmieras 743. dzimšanas dienā piedzīvosim arī svētkus Gaujas kreisajā krastā. Tiekamies Krāču kakta svētkos no 22. līdz 25. jūlijam
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
Pilsētvide kā spēles laukums – uzdevumi, komandu izaicinājumi un QR kodi. Dalībniekiem iespēja cīnīties par balvām.
Rēzeknes pilsētas TIC

Vai plānojat brīvdienas kopā ar mazuļiem, skolēniem vai pusaudžiem? Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta!
Bauskas TIC

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils lidostā, pilsētas svētku ietvaros, norisināsies viens no šīs vasaras skaļākajiem pasākumiem.
Ventspils TIC

1. un 2. augustā Valmieras novadā jau sesto reizi norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kurās apmeklētāji varēs izbaudīt 20 dažādu mājas kafejnīcu piedāvājumu.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Piejūras kempingā aktīvā tūrisma sezona rit pilnā sparā – priežu ieskauto teritoriju atpūtai izvēlējušies gan viesi no Latvijas, gan ārvalstīm!
Ventspils TIC

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC

Preiļu novada tūrisma attīstības un informācijas centrs aicina pieteikties pārgājienam 18.jūlijā. Šoreiz iziesim vienu no Latgales garo pārgājienu maršruta "Ezertaka" Preiļu novada posmiem( Preiļi-Stupāni-Kategrade-Rušo...
Preiļu novada TIC

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

⭐Ziema tik pat karsta kā vasara! Rezervē savu ziemas atvaļinājumu līdz 4.augustam un izmanto -50EUR atlaidi rezervācijai
Coral Travel Latvia

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās “Piļu un muižu apceļošanas festivāls 2026“, aicinot viesoties arī Valmiermuižā, Sēļu un Naukšēnu muižās un Jērcēnmuižā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde