«Novaturas» provizoriskie jūnija rezultāti: spēcīgas konkurences pozīciju priekšrocības vasaras galamērķos, augošs ziemas ceļojumu pārdošanas apjoms

Novatours.lv | 2023.07.18

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šā gada jūnijā fiksējis 22 miljonus eiro ieņēmumu un aptuveni 30,5 tūkstošus apkalpotu klientu. Pērn šajā pat laikā uzņēmuma ieņēmumi bija 22,9 miljoni eiro apmērā un apkalpoto klientu skaits - aptuveni 32 tūkstoši. Jūnija ceļojumu paketes vidējā cena, neskatoties uz aptuveni 30% zemākām aviācijas degvielas izmaksām nekā pagājušajā gadā, joprojām ir diezgan stabila un līdzīga pagājušā gada cenai.

Laika periodā no janvāra līdz jūnijam kopā ir fiksēts 100 miljoni eiro ienākumi, kas ir par 10 procentiem vairāk nekā šajā pat periodā 2022. gadā. Šīs izmaiņas ir saistītas gan ar uzņēmuma īstenoto ceļojumu galamērķu diversifikāciju, gan ar palielinātiem iepriekšpārdošanas apjomiem, gan ekonomiskajiem faktoriem, kas ietekmē ceļojumu cenas. Apkalpoto klientu skaits no janvāra līdz jūnijam ir 125 tūkstoši, kur pretstatā ir 128 tūkstoši klientu pērn, šajā pat laika periodā.

“Īstenojot vasaras ceļojumu programmu, mēs turpinām mērķtiecīgi dažādot galamērķu piedāvājumu un neliekam uzsvaru tikai uz Turciju, kā to dara citi tūrisma tirgus dalībnieki. Šim galamērķim šogad jūnijā fiksējam mazākus pārdošanas apjomus nekā pērn, taču mēs radām savas konkurences priekšrocības citos populāros galamērķos, nodrošinot klientiem plašu viesnīcu klāstu, kvalitāti, lidojumu iespējas un citas ērtības. Aplūkojot visus pārējos vasaras galamērķus, izņemot Turciju, mēs redzam kopējo pārdošanas apjomu pieaugumu par vairāk nekā 5 procentiem, un daži galamērķi īpaši izceļas – piemēram, šā gada jūnijā pārdošanas apjomi uz Melnkalni ir pieauguši par aptuveni trešdaļu, bet uz Tunisiju mēs esam pārdevuši apmēram 2,5 reizes vairāk ceļojumu,” norāda “Novaturas” grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis.

Viņš arī papildina, ka ceļojumu programma tiek īstenota sabalansēti – tiek vērtēta ceļotāju uzvedība, paradumi un pārdošanas aktivitātes viļņi visa gada garumā. Tādā veidā uzņēmums spēj izvairīties no lieka piedāvājuma radīšanas, kas pēdējā laikā bieži vērojams tirgū, kad tiek atcelti lidojumi un mainītas programmas.   

Jūnijā joprojām tiek reģistrēts nākamās ziemas sezonas ceļojumu pārdošanas pieaugums. Šobrīd uzņēmums reģistrējis aptuveni 2,3 reizes lielākus pārdošanas apjomus, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Dominējošie atpūtas galamērķi ziemas periodā ir Ēģipte un Tenerife, bet ir liela interese ir arī par sezonas jaunumu - Jordāniju, kas šobrīd pārliecinoši ierindojas popularitātes pirmajā trijniekā.      

Sekojot vadošo aviokompāniju labākajai praksei, “Novaturas” grupa šobrīd ir nodrošinājusi vairāk nekā 80% no saviem kopējiem pārdošanas apjomiem ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem pret aviācijas degvielas cenu un valūtas svārstībām. Tādā veidā uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus finanšu rezultātus un maksimāli samazināt riskus saviem klientiem.

Turklāt jūnijā “Novaturas” grupa reģistrējusi aptuveni 70% pārdošanas apjomus no visas šī gada programmas. Šobrīd uzņēmums aktīvi gatavojas nākamās vasaras sezonas piedāvājuma prezentācijai, kas ietver ne tikai plašāko galamērķu klāstu reģionā, bet arī jaunus galamērķus.

Avots: Novatours.lvAktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 naktis viesnīcā, 2 personām, brokastis un vakariņas, spa un atpūtas piedāvājums

EUR 320 | Estravel Latvia

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Akaba, Eilata, Ammāna un Nāves jūra // 7 naktis // lidojumi, transfēri un izvēlētā ēdināšanas programma

EUR 996 | Estravel Latvia

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš).

Valmieras TIC

Club Med Bodrum

Club Med Bodrum

Šī ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divatā vai jautrai atpūtai ar draugiem. Aktīvās izklaides, kultūras atklājumi un dabas skaistums jūs sagaidīs kūrortā

EUR 860 | Latvia Tours

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Velomaršruts

Velomaršruts "Vidussēlijas mazais loks"

27. augustā notika velomaršruta Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks” atklāšana. Pasākumā piedalījās 50, entuziasma pilni, aktīvās atpūtas piekritēji.

TAKA

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

“Pēcpusdiena ar mēru”!

“Pēcpusdiena ar mēru”!

29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”!

Valmieras TIC

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Europcar

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -