«Novaturas» provizoriskie jūnija rezultāti: spēcīgas konkurences pozīciju priekšrocības vasaras galamērķos, augošs ziemas ceļojumu pārdošanas apjoms

Novatours.lv | 2023.07.18

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šā gada jūnijā fiksējis 22 miljonus eiro ieņēmumu un aptuveni 30,5 tūkstošus apkalpotu klientu. Pērn šajā pat laikā uzņēmuma ieņēmumi bija 22,9 miljoni eiro apmērā un apkalpoto klientu skaits - aptuveni 32 tūkstoši. Jūnija ceļojumu paketes vidējā cena, neskatoties uz aptuveni 30% zemākām aviācijas degvielas izmaksām nekā pagājušajā gadā, joprojām ir diezgan stabila un līdzīga pagājušā gada cenai.

Laika periodā no janvāra līdz jūnijam kopā ir fiksēts 100 miljoni eiro ienākumi, kas ir par 10 procentiem vairāk nekā šajā pat periodā 2022. gadā. Šīs izmaiņas ir saistītas gan ar uzņēmuma īstenoto ceļojumu galamērķu diversifikāciju, gan ar palielinātiem iepriekšpārdošanas apjomiem, gan ekonomiskajiem faktoriem, kas ietekmē ceļojumu cenas. Apkalpoto klientu skaits no janvāra līdz jūnijam ir 125 tūkstoši, kur pretstatā ir 128 tūkstoši klientu pērn, šajā pat laika periodā.

“Īstenojot vasaras ceļojumu programmu, mēs turpinām mērķtiecīgi dažādot galamērķu piedāvājumu un neliekam uzsvaru tikai uz Turciju, kā to dara citi tūrisma tirgus dalībnieki. Šim galamērķim šogad jūnijā fiksējam mazākus pārdošanas apjomus nekā pērn, taču mēs radām savas konkurences priekšrocības citos populāros galamērķos, nodrošinot klientiem plašu viesnīcu klāstu, kvalitāti, lidojumu iespējas un citas ērtības. Aplūkojot visus pārējos vasaras galamērķus, izņemot Turciju, mēs redzam kopējo pārdošanas apjomu pieaugumu par vairāk nekā 5 procentiem, un daži galamērķi īpaši izceļas – piemēram, šā gada jūnijā pārdošanas apjomi uz Melnkalni ir pieauguši par aptuveni trešdaļu, bet uz Tunisiju mēs esam pārdevuši apmēram 2,5 reizes vairāk ceļojumu,” norāda “Novaturas” grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis.

Viņš arī papildina, ka ceļojumu programma tiek īstenota sabalansēti – tiek vērtēta ceļotāju uzvedība, paradumi un pārdošanas aktivitātes viļņi visa gada garumā. Tādā veidā uzņēmums spēj izvairīties no lieka piedāvājuma radīšanas, kas pēdējā laikā bieži vērojams tirgū, kad tiek atcelti lidojumi un mainītas programmas.   

Jūnijā joprojām tiek reģistrēts nākamās ziemas sezonas ceļojumu pārdošanas pieaugums. Šobrīd uzņēmums reģistrējis aptuveni 2,3 reizes lielākus pārdošanas apjomus, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Dominējošie atpūtas galamērķi ziemas periodā ir Ēģipte un Tenerife, bet ir liela interese ir arī par sezonas jaunumu - Jordāniju, kas šobrīd pārliecinoši ierindojas popularitātes pirmajā trijniekā.      

Sekojot vadošo aviokompāniju labākajai praksei, “Novaturas” grupa šobrīd ir nodrošinājusi vairāk nekā 80% no saviem kopējiem pārdošanas apjomiem ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem pret aviācijas degvielas cenu un valūtas svārstībām. Tādā veidā uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus finanšu rezultātus un maksimāli samazināt riskus saviem klientiem.

Turklāt jūnijā “Novaturas” grupa reģistrējusi aptuveni 70% pārdošanas apjomus no visas šī gada programmas. Šobrīd uzņēmums aktīvi gatavojas nākamās vasaras sezonas piedāvājuma prezentācijai, kas ietver ne tikai plašāko galamērķu klāstu reģionā, bet arī jaunus galamērķus.

Avots: Novatours.lv


celojumubode - 3814
Māmiņai, sieviņai miļajai...

Māmiņai, sieviņai miļajai...

Lutinošais SPA piedāvājums - atpūta Siguldā // Pārsteidziet, ieprieciniet - uzdāviniet atpūtu // Dienas SPA

EUR 115 | Estravel Latvia

Būū koncerts Vaidavā

Būū koncerts Vaidavā

2.jūnijā plkst.16.00 iesildīsim vasaru kopā ar burvīgo dzirksteli un dabas mīli – dziedātāju Būū, atklājot Vaidavas vasaras sezonu!

EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iztāde

Iztāde "Talsu rallijs"

Maija mēnesī Valdemārpils izstāžu zālē, apskatāma dubultizstāde, kas ir kā ceļojums cauri laikam un emocijām.

Talsu novada TIC

Iedvesmojies savam sapņu ceļojumam!

Iedvesmojies savam sapņu ceļojumam!

NORĀDI VĒLMES -> SAŅEM PIEDĀVĀJUMU ČARTERCEĻOJUMAM 30 MIN LAIKĀ MĒS PALĪDZĒSIM SAPŅIEM ĪSTENOTIES! ;)

Latvia Tours

🇨🇾 Atpūtas ceļojums uz Kipru

🇨🇾 Atpūtas ceļojums uz Kipru

340 saulainu dienu gadā, silta smaragdzila jūra, garšīgi ēdieni un daudzas izklaides!

EUR 299 | Latvia Tours

Ēģipte skolēnu RUDENS brīvlaikā

Ēģipte skolēnu RUDENS brīvlaikā

Esiet tālredzīgi un gudri! iegādājieties ceļojumu skolenu RUDENS brīvlaikam jau tagad! Hurgada vai Šarm-el-Šeiha

EUR 685 | Estravel Latvia

🇬🇷 Vasaras piedzīvojums Peloponesā!

🇬🇷 Vasaras piedzīvojums Peloponesā!

Tieši Peloponesas kūrortos iespējams patverties no lielpilsētas kņadas, izbaudīt klusumu un ilgi gaidīto atpūtu.

EUR 425.00 | Latvia Tours

Populārākais Itālijas pludmales kūrorts!

Populārākais Itālijas pludmales kūrorts!

Pludmales kūrortā ir smilšu, platas un lēzenas, jūra silta un, turklāt, nav dziļa. Brīnišķīgi attīstīta infrastruktūra ar tradicionāli sirsnīgu itāļu viesmīlību

EUR 487 | Latvia Tours

 “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”

“Dziedot un dejojot gaidām vasaru”

25. maijā plkst. 17.00 Kocēnu Kultūras namā jauniešu kora “Skan” un VPDK “Savieši” koncerts “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”.

EUR 3 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Nomā auto Indijā!

Nomā auto Indijā!

Europcar atklātas 12 stacijas Indijā lielākajās pilsētās, piemēram, Deli, Mumbajā, Bangalorā, Haidarabadā, Čennajā. Rezervē savu auto!

Europcar

-100 € - Apvienoto Arābu Emirātu kūrorti

-100 € - Apvienoto Arābu Emirātu kūrorti

Līdz 31.05. - rezervējiet atpūtu 2024/2025 gada Ziemas sezonai AAE par lielisku cenu // Ietaupiet 100 € par rezervāciju

EUR 726 | Estravel Latvia

Sonora Vaice un Andrejs Osokins Akustikā

Sonora Vaice un Andrejs Osokins Akustikā

26.maijā plkst.16.00 Kultūrtelpā Akustika norisināsies apburošās soprānes Sonoras Vaices un meistarīgā pianista Andreja Osokina koncerts.

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

SINAGOGAS STĀSTI. ZUDUSĪ EBREJU KOPIENA VA

SINAGOGAS STĀSTI. ZUDUSĪ EBREJU KOPIENA VA

Maija mēnesī Valdemārpils Tūrisma informācijas centrs turpina sarunu ciklu ČALOT 25.maijā aicinot ciemos Žaņa Lipkes memoriāla direktori Lolita Tomsone.

Talsu novada TIC

Igo, Ainis Zavackis un Jānis Strazds

Igo, Ainis Zavackis un Jānis Strazds

24. maijā plkst. 20.00 aicinām uz skaistu un sirsnīgu koncertu Mujānu biedrības namā, kurā muzicēs Igo, Ainis Zavackis un Jānis Strazds!

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

WRC Latvijas posms uzsāk e-sporta turnīru

WRC Latvijas posms uzsāk e-sporta turnīru

Sagaidot FIA pasaules rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Latvia norisi, tiek ieviesta jauna e-sporta aktivitāte – X3000 LV Virtual Rally Challenge.

Liepājas reģiona TIB

"Ragakrasts" holiday houses in Mersrags

Well-furnished cottages near the sea with fireplace, sauna in Mersrags.

Tukuma TIC

Siguldas pilsētas svētki

Siguldas pilsētas svētki

25. maijā aicinām uz “Radīts Siguldā” parādi, koncertiem, svētku restorānemi, svētku gājienu, kā arī papildus aktivitātēm Siguldā. Gaidīsim ciemos!

Siguldas novada TIC

Izbaudi aktīvās atpūtas iespējas Bauskā!

Izbaudi aktīvās atpūtas iespējas Bauskā!

Izbaudi aktīvās atpūtas iespējas-dodoties pa Mēmeli, Mūsu, Lielupi ar laivām vai SUP, iegūstot labus lomus kādā no makšķerēšanas vietām vai dodies izjādē!

Bauskas TIC

Piedzīvojumu, atpūtas un garšas oāze!

Piedzīvojumu, atpūtas un garšas oāze!

Tās ir baltas, bezgalīgas smilšu pludmales, komfortablas viesnīcas, tūkstošgadu sena kultūra, spilgta un daudzveidīga dzīve.

EUR 325.00 | Latvia Tours

50% atlaide kurīziem 2025. gadā - Nenokavē

50% atlaide kurīziem 2025. gadā - Nenokavē

AGRĀ IZPĀRDOŠANA - 50%. // Iepazīstiet grieķu kultūru un salas kruīza ceļojumā ar Celestyal Cruises. 21.03., 28.03., 31.10., 07.11. un 14.11.2025. //

EUR 249 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -