Ziedu paklājus Ventspilī vērtēs profesionāla žūrijas komisija

Rebeka Miksone | 2023.07.21

Pilsētas svētkos, no 2023. gada 4. līdz 6. augustam, Ventspilī, Lielajā laukumā notiks 21. starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Ziedu virpulis», un tā dalībnieku veidotos ziedu mākslas darbus vērtēs profesionāla žūrijas komisija, ko šogad pārstāvēs kopskaitā astoņi floristikas, dizaina, daiļdārzniecības, mākslas, arhitektūras un citu saistītu jomu eksperti.

21. starptautiskā ziedu paklāju festivāla dalībnieku veidotos darbus vērtēs profesionāla un daudzpusīga žūrijas komisija Ventspils domes deputāta, ilggadējā žūrijas komisijas priekšsēdētāja Didža Ošenieka vadībā. Šogad žūrijas komisiju pārstāvēs florista amata meistare, floristikas kursu pasniedzēja, «Floristu skola A-Ž»  dibinātāja un vadītāja Aija Žagariņa; Ventspils pilsētas galvenā arhitekte Daiga Dzedone; ainavu arhitekte Anita Neilande; Ventspils starptautiskā ziedu paklāju festivāla idejas autore un dibinātāja, florista amata meistare, floristikas meistardarbnīcas «Ziedu dizains» vadītāja Riona Ēce; Latvijas Floristu apvienības valdes priekšsēdētāja, florista amata meistare Gunita Lazdiņa; florista amata meistars, floristu skolas vadītājs, kursu pasniedzējs no Itālijas Ivans Berghella (Ivan Bergh). Un arī šogad žūrijā būs aicināts (-a) piedalīties Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Lielās balvas ieguvējs (-a), kas tradicionāli tiks paziņots un sveikts Ventspils Pilsētas svētku ieskaņā, 4. augustā plkst. 19.00 koncertzāles «Latvija» amfiteātrī. Lielā balva tiek pasniegta par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Ventspils pilsētas vārdu valstī un pasaulē, vai par būtiskiem nopelniem Ventspils pilsētas attīstībā, saimnieciskajā, kultūras un sabiedriskajā darbībā vai citās pilsētai nozīmīgās jomās.

Starptautiskā ziedu paklāju festivāla nolikums paredz, ka katrs žūrijas pārstāvis komandu veidotos ziedu paklājus vērtē 10 baļļu sistēmā pēc tādiem vadošajiem kritērijiem kā kompozīcijas, idejas, krāsām un tehnikas. Apkopjot žūrijas vērtējumu, noslēgumā tiks paziņots viens uzvarētājs jauniešu konkurencē un trīs godalgoto vietu ieguvēji pieaugušo grupā. Līdztekus tam notiks arī skatītāju simpātijas balsojums, kurā ikvienam starptautiskā ziedu paklāju festivāla apmeklētājam būs iespēja paust savu viedokli, nobalsojot par sev tīkamāko ziedu paklāju.

21. starptautisko ziedu paklāju festivālu organizē pašvaldības SIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi «Ventspils Kultūras centrs», florista amata meistari, starptautiskā ziedu paklāja festivāla idejas autori un dibinātāju Rionu Ēci, kā arī florista amata meistares Aijas Žagariņas «Floristu skola A-Ž».

Papildus informācijai aicinām rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv, zvanīt pa tālr. 63622747 vai personīgi sazināties ar Ingu Reinholdi (e-pasta adrese: inga.reinholde@ventspils.lv; tālr. 26521335).

Avots: Ventspils.lv


Valmiera - 3773
Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

A/k

A/k "Miķelim" - 45!

Atpūtas komplekss "Miķelis" rudenī atzīmē ražas svētkus, priecājoties par paveikto un šogad atzīmējot 45 gadus kopš pirmo reizi durvis vēra muzejs!

Bauskas TIC

Multimediāla izrāde

Multimediāla izrāde "MULTIKOSMOSS" Tukumā

1.oktobrī Tukuma kultūras namā plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss"!

Tukuma TIC

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

Tradicionālās Miķeļdienas svinības šogad norisināsies Brīvības laukumā Tukumā.

Tukuma TIC

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -