Ludmila Glazunova | 2023.07.26
Rodas salu ir pārņēmuši savvaļas ugunsgrēki, it īpaši cietuši ir salas dienvidi. Turpinās cilvēku evakuācija – kopumā evakuēti no bīstamajiem apgabaliem jau vairāk nekā 20 tūkstoši. Daļa tūristu jau aizlidojusi mājās 24. jūlijā, daļa 25. jūlijā.
Liesmu pārņemtajā Rodas salā atrodas arī tūroperatora “Novatours” ceļotāji, tādēļ situāciju ar notikumiem komentē “Novatours’ pārdošanas vadītāja Liāna Pudule Indāne.

Atklājiet jaunu kultūras galamērķi Salaspilī un kļūstiet par daļu no īpaša notikuma – Salaspils koncertzāles atklāšanas svētkiem 19. septembris 19:00!
EUR 55 | Salaspils novada TIC
“Roda izsenis ir bijis iecienīts mūsu klientu atpūtas galamērķis, tāpēc esam patiesi sarūgtināti par esošo situāciju. Taču mūsu klientu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs uzturam pastāvīgus kontaktus ar partneriem un pārstāvjiem Rodā, nemitīgi sekojam varas iestāžu informācijai un ieteikumiem.
Sākoties uzgunsgrēku izplatībai, kopš sestdienas, salas dienvidu daļā esošie klienti ir pārvietoti vai evakuēti no Kiotari, Lardos, Pefkos reģioniem uz drošību salas ziemeļos. Viņiem ir piešķirtas jaunas naktsmītnes un ar viņiem tiek pastāvīgi uzturēts kontakts.
Mēs arī maksimāli cenšamies nodrošināt, lai tie mūsu klienti, kuri plāno šobrīd savus ceļojumus uz Rodu, saņemtu visu nepieciešamo informāciju pēc iespējas ātrāk. Izvērtējot visus apstākļus, piedāvājam dažādus iespējamos variantus un ļaujam izvēlēties individuāli atbilstošāko. Svarīgi izvērtēt, kad (pirms vai pēc 30. jūlija) un kurā salas daļā ir plānota atpūta, un izvēlēties atbilstoši.
Šobrīd salas ziemeļu daļa ir droša un uzņem tūristus. Naktsmītnes tur darbojas, lidostas darbība nav traucēta un lidojumi notiek, un arī kopējā situācija salā kļūst stabilāka.
Savukārt, tiem klientiem, kuru ceļojumi ir plānoti uz salas dienvidu daļu un ir ar izlidošanu līdz 30. jūlijam, mēs proaktīvi iesakām izvēlēties kādu alternatīvu no mūsu ceļojumu piedāvājuma. Ceļotāji var mainīt ceļojuma galamērķi un datumu bez papildu maksas, maksājot tikai ceļojuma izmaksu starpību, ja tāda ir. Mēs piedāvājam arī iespēju atcelt ceļojumu bez papildu atcelšanas maksas.
Klienti, kuru braucieni uz dienvidu rajonu ieplānoti vēlāk (pēc 30. jūlija), var mainīt savu braucienu uz alternatīvu. Ja nepieciešams, ir iespēja atcelt savus ceļojuma plānus. Šādā gadījumā klienti tiks lūgti lēmumu pieņemt līdz 30. jūlijam. Lai mainītu ceļojuma plānus vēlāk, to būs iespējams izdarīt saskaņā ar līgumā paredzētajiem nosacījumiem.
Tie klienti, kuru braucieni līdz 30. jūlijam ieplānoti uz salas drošo (ziemeļu) daļu, var neraizēties par saviem ceļojuma plāniem, jo tie, ņemot vērā šī brīža apstākļus, netiek atcelti vai mainīti. Tomēr, ja nepieciešams, mēs šiem klientiem sniedzam iespēju mainīt savu atvaļinājuma galamērķi uz citu. Ir arī iespēja atcelt savus ceļojuma plānus. Klientiem, kuru braucieni uz ziemeļu rajonu plānoti vēlāk (pēc 30. jūlija), var neraizēties par saviem ceļojuma plāniem, taču, ja pastāv vēlme tos koriģēt, to var veikt saskaņā ar līgumā paredzētajiem nosacījumiem.
Lai nodrošinātu maksimālu drošību, uz dažām nedēļām esam pārtraukuši jaunu ceļojumu pārdošanu uz salas dienvidu pusi un turpināsim izvērtēt situāciju. Piedāvājam alternatīvas ceļotājiem, kuri jau ir iegādājušies ceļojumu uz Rodu.
Priecājamies par ceļotāju sapratni, apdomību un atvērtību. Galvenokārt, mūsu klientu savus plānotos ceļojumus maina uz atpūtu citā galamērķī – Grieķijas salās Korfu vai Krētā, vai Turcijā.
Līdz šim ir tikai viena anulēta rezervācija, pārējie klienti ir izvēlējušies citu galamērķi.”

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.
EUR 1769 | Itaka Latvia

Akciju jaunumus skaties Domino’s Pizza interneta vietnē. Šobrīd Rīgā jau darbojas 6 restorāni.
Domino`s Pizza

Viesu māja ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

✈️ Lidojumi no Rīgas: 02.08., 06.08., 10.08., 14.08., 18.08., 22.08., 26.08. un 30.08.2026. 7 naktis | Ultra All Inclusive
LATTUR

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!
Liepājas reģiona TIB

Ar lepnumu paziņojam par Estravel Grupas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumu nomināciju Pasaules Tūrisma balvai 2026! Aicinām nobalsot! Paldies
Estravel Latvia

Liepājā nav jāizvēlas starp atpūtu un vēlmi iepazīt pilsētu — vari baudīt abus sev ērtā ritmā. Dodies uz pludmali un atklāj visu, kas tai ir līdzās.
Liepājas reģiona TIB

Itālija ir kaut kas vairāk nekā tikai pica, pasta un saldējums! Iespaidīgi kalni, vēl iespaidīgākas pludmales, pasaulslaveni muzeji un arhitektūras šedevri.
EUR 469 | Itaka Latvia

Vilinoša un maģiska sala ar neskartām teritorijām, tropisko veģetāciju un paradīzes pludmalēm. Bali ir aizraujoša ar savu kultūru, tradicionālajiem rituāliem un iedzīvotāju garīgumu.
EUR 1309 | Itaka Latvia

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.
EUR 1839 | Itaka Latvia

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām. Šajā valstī slejas augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai piemērotas
EUR 509 | Itaka Latvia

Brokastu komplekts tiem, kuri meklē motivāciju, lai pamostos.🙂↕️ OluLū šķēle + karstais dzēriens= 3.99 Eur. 🥚🍕
Pica Lulū
.jpg)
Vēl līdz 7. augustam vari paspēt pieteikt savu dalību vienā no senākajiem Salacas maratoniem "Salacas mauciens".
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

8 naktis ar lidojumu no Rīgas // Īstais brīdis atklāt sapņu salu Maurīciju // 💰 Cena no 1549 € / pers.
EUR 1549 | Estravel Latvia

Atrodas tieši pie Kata Noi pludmales un ir viena no populārākajām viesnīcām Puketā, pateicoties lieliskajai atrašanās vietai un plašajai teritorijai.
EUR 2389 | Atlantic Travel

🏨 Sunrise Remal Beach 5* – Augsti novērtēta viesnīca pie Sarkanās jūras ar privātu pludmali un lielisku koraļļu rifu snorkelēšanai
EUR 1160 | Atlantic Travel

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Gaidīsim ciemos muižas restorānā katru nedēļu līdz septembrim, no trešdienas, līdz svētdienai. Restorāna darba laiks no 12:00-20:00(22:00 piektdien, sestdien).
Skrundas muiža

Atrodas Višķu ezera krastā un piedāvā atpūtas iespējas: nakšņošana, banketu zāle, pirts, telšu un ugunskura vietas, labiekārtota pludmale.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. augustā aicinām ikvienu uz Ilūksti, lai piedalītos un pavadītu svētdienu aktīvā gaisotnē.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa