Ivars Račko | 2023.08.19
Sestdien, 2023. gada 19. augustā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5) notiks tradicionālais krāmu tirgus.
Piedalīties krāmu tirgū tiek aicināts ikviens interesents, kuram ir vēlme, iespēja un interese dalīties ar savu stāstu aizraujošā tirgošanās pasākumā ar dažādām senlaicīgām un ne tik ļoti senām, bet interesantām mantām no saviem skapjiem, pūralādēm, šķūnīšiem, garāžām, no lauku un pilsētu mājām.

Sestdien, 13. jūnijā plkst. 22.30 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos atzīmējot 35 gadu jubileju, deju ansamblis “Daiļrade” deju uzvedumā “Jāņu nakti darināju"
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Tiem tirgotājiem, kuri vēlas tirgot no automašīnām vai mikroautobusiem, nepieciešams par to informēt pieteikšanās laikā, jo šiem tirgotājiem būs atvēlēta atsevišķa zona.
Lūgums tirgot gribētājiem līdzi ņemt savus galdus, kā arī parūpēties par laika apstākļiem atbilstošu apģērbu, teltīm, lietussargiem vai saulessargiem.
Visiem tirgot gribētājiem ir obligāti iepriekš jāpiesakās un jāapmaksā pašvaldības nodeva tiesībām veikt tirdzniecību publiskās vietās, kā arī jāapmaksā organizatoriskā nodeva. Pieteikties un saņemt papildu informāciju var līdz 18. augusta plkst. 16.00, rakstot uz: cietoksnis@daugavpils.lv, vai zvanot pa tālr. +371 65424043; +371 28686331. Lūgums zvanīt no 10.00 līdz 19.00.
Tirdziņa dalībniekiem un apmeklētājiem jābūt atbildīgiem par savu un apkārtējo drošību. Pasākuma laikā notiek fotografēšana un filmēšana.
Daugavpils iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt šo pasākumu un izbaudīt cietokšņa atmosfēru!

Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi
EUR 4700 | Estravel Latvia

MARVIDA FAMILY ECO 5* Ultra viss iekļauts 13-07-2026 uz 7 naktīm
EUR 1245 | Atlantic Travel

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

13. jūnijā plkst. 11.00–14.00 radošā darbnīca kopā ar “Deja Today” komandu ikvienam interesentam, bet dejas izrāde plkst. 17.00 dejas mājā "Kurtuve"
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala
EUR 229 | CRUISEcentre

Līdz 30.06. iespēja iegādāties Piedzīvojumu ceļojumus ar atlaidi līdz pat 30%! Īpašas cenas pēdējā brīža tūrēm! Jautājiet vairāk piedāvājumu Estravel Latvia
EUR 489 | Estravel Latvia

25. jūlijā norisināsies Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kas ir senākās joprojām notiekošās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.
Smiltenes TIC

Ēst Jāņu sieru Kipras, Turcijas Melnkalnes vai Bulgārijas pludmalē? - Kāpēc gan ne!
EUR 606 | On-line ceļojumi Estravel

Lidojums no Rīgas, transfēri: lidosta-viesnīca-lidosta, 3 izvēlētajā naktis viesnīcā, brokastis
EUR 515 | Estravel Latvia

Ekskursijas laikā gida pavadībā ielūkosieties kā Lielajā zālē, tā arī citās koncertu un mākslas telpās, kur ikdienā uzturas ap 400 esošo un topošie mūziķi.
Liepājas reģiona TIB

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Džakomo Pučīni operas "Madama Butterfly" oriģināliestudējums brīvdabas estrādē. Garīgās mūzikas koncerts, Galā koncerts
Siguldas novada TIC

Gudrie rezervē laikus! Labākie kūrorti, ieplānots atvaļoinājums, izmantotas iespējas! Sākot no 3 naktīm, aviobiļetes un viesnīcas
EUR 549 | Estravel Latvia

Šovasar Alūksnes iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ieraudzīt pilsētu no pavisam cita skatupunkta publiskajā ekskursijā ar trīs vietējām gidēm
Alūksnes TIC