Aicina uz video mākslinieces Zanes Zelmenes personālizstādi «Zemes toņi»

Alīna Veidemane | 2023.08.11

Video mākslinieces Zanes Zelmenes personālizstāde "Zemes toņi" būs skatāma septembrī  Mazsalacas Kultūras centrā. Izstāde ir imersīva videoinstalācija, kas apvieno mitoloģiju, ekomākslu un akustiku, lai radītu dinamisku pieredzi.

Mākslinieces mērķis ir popularizēt vides saglabāšanu, vienlaikus demonstrējot Skaņākalna unikālās akustiskās īpašības. Instalācija aicina skatītājus iesaistīties vietējā kultūrā un ekoloģijā un pārdomāt kultūras mantojuma un dabas vides saglabāšanas nozīmi. Apvienojot projekcijas, performanci un objektus telpā, imersīvās videoinstalācijas mērķis ir radīt transformējošu pieredzi, kas iedvesmo apmeklētājus iepazīt vietējo kultūru un vidi.

Zane Zelmene ir absolvējusi vizuālās komunikācijas nodaļu Latvijas mākslas akadēmijā, papildinot zināšanas jauno mediju mākslas nodaļā Lisabonas mākslas universitātē, Portugālē. Māksliniece galvenokārt darbojas video mākslas, audiovizuālās performances un zemes (land) mākslas jomās. Savā praktiskajā darbībā māksliniece eksperimentē ar dažādām jaunajām tehnoloģijām – virtuālo realitāti, videoprojekciju kartēšanu un 360 grādu video. Darbos galvenokārt tiek pētīta mijiedarbība starp mākslu, zinātni un dabu, senatni un mūsdienīgumu, pretstatiem un to līdzās pastāvēšana laikā un telpā.

Izstādes atklāšana notiks 2023. gada 1. septembrī plkst. 17.00 Mazsalacas Kultūras centrā. Tā būs apskatāma līdz 20. septembrim.

Papildus informācija Valmieras novada tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv un Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā @MazsalacasKulturascentrs.

Avots: Valmierasnovads.lv


celojumubode - 3890
Viesu nams “Laimes Taure”

Viesu nams “Laimes Taure”

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.

TAKA

Madeira,cenas sākot no 589 eur !!!

Madeira,cenas sākot no 589 eur !!!

EUR 589 | Itaka Latvia

Mahe - Indijas okeāna pērle

Mahe - Indijas okeāna pērle

Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli

EUR 1484 | Estravel Latvia

28. Gaujas plostnieku svētki

28. Gaujas plostnieku svētki

16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”!

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Albānija! Cena sākot no 459 eur!!!

Albānija! Cena sākot no 459 eur!!!

EUR 459 | Itaka Latvia

Lisabona - Portu - Algarve

Lisabona - Portu - Algarve

Pieejami ceļojumi līdz oktobra beigām!

EUR 489 | Itaka Latvia

Work and Travel

Work and Travel

Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir ierobežo

Nikos Travel

Tematiskais maršruts: Iepazīsti Bausku!

Tematiskais maršruts: Iepazīsti Bausku!

Nevari izlemt, ko apskatīt Bauskā? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā!

Bauskas TIC

Pullman Riga Old Town Hotel

Pullman Riga Old Town Hotel

Stay in style at Pullman Riga Old Town Hotel — where historic charm meets modern luxury 🏰✨. The perfect spot for business or leisure in the heart of Riga

Pullman Riga Old Town

Zinātnes un izklaides diena Tartu

Zinātnes un izklaides diena Tartu

Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.05.2025, cena 40 EUR

EUR 40 | Nikos Travel

Brīdienu māja “Villa Vesta”

Brīdienu māja “Villa Vesta”

Omulīga brīvdienu māja klusai un mierīgai atpūtai. Pieejamas trīs atsevišķas guļamistabas un viesistaba, kā arī aprīkota virtuve.

TAKA

Turcija. Atpūta kūrortos 6 - 9 naktīm

Turcija. Atpūta kūrortos 6 - 9 naktīm

Plašs viesnīcu klāsts, ēdināšana atbilstoši iuzvēlētajam, papildu pakalpojumus jautājiet Estravel Latvia konsultantam // Sezona ir sākusies!

EUR 385 | Estravel Latvia

Dominikāna,cena no 1749 eur!Viss iekļauts!

Dominikāna,cena no 1749 eur!Viss iekļauts!

EUR 1749 | Itaka Latvia

Pārgājienu seriāls “Izpēdo Dienvidkurzemi”

Pārgājienu seriāls “Izpēdo Dienvidkurzemi”

Pārgājienu seriāls “Izpēdo Dienvidkurzemi” piektais sezonas posms vedīs uz Priekuli

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Brīvdienu māja “Mazligzdiņa”

Brīvdienu māja “Mazligzdiņa”

Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” atrodas gleznainā vietā, starp Luknas un Boltaru ezeriem.

TAKA

“Lielais plosts 2025”

“Lielais plosts 2025”

2025. gada 24.maijā Daugavas upes posmā starp Nīcgali un Jersiku norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.

TAKA

Visbija, Gotlandes sala - īpašie kruīzi

Visbija, Gotlandes sala - īpašie kruīzi

Tallina - Visbija - Tallina // 2 naktis, izklaides programma uz prāmja // vietu skaits ierobežots

EUR 125 | Estravel Latvia

Iegūsti priekšrocību!

Iegūsti priekšrocību!

Atklāj pasauli ar 10% atlaidi lidojumiem no Rīgas. Noklikšķini, lai uzzinātu vairāk...

Turkish Airlines

Viesu nams

Viesu nams "Laimes Taure"

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.

TAKA

Atpūtas māja “Dubezers”

Atpūtas māja “Dubezers”

Atpūtas māja “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -