Ar moto parādi un svētku koncertu noritēs svētki «Tiksimies Sedā!»

Ginta Gailīte | 2023.08.19

19. augustā svētku rosība notiks Sedā – jaunākajā no Valmieras novada pilsētām. Svētku dienā notiks dažādas izklaidējošas aktivitātes lieliem un maziem apmeklētājiem.

Diena iesāksies rīta pusē ar sporta turnīriem volejbolā un mini-mini futbolā, kas notiks sporta laukumā Skolas ielā 2. Reģistrācija dalībai sporta turnīros norisināsies no plkst. 8.00 – 8.50. Turnīros aicinātas piedalīties brīvi komplektētas komandas – sieviešu, vīriešu vai jauktas, komandā 2 – 4 spēlētāji. Dalība sporta turnīros no 12 gadu vecuma, spēļu nolikumu meklējiet tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Plkst. 13.00 uz muzikālu pasākumu “Draudzeņu koncerts” ciemos aicina Sedas bibliotēka, tajā klausītājus priecēs Sedas muzikālās, dziedošās meitenes.

Plkst. 14.00 pie Sedas Kultūras nama aicināti pulcēties visi mājdzīvnieku draugi un mīļotāji, jo Valmieras Kennelklubs sola parādīt suņu paklausības paraugdemonstrējumus un dejas ar suni, kā arī iepazīstināt ar suņu šķirnēm.

Plkst. 15.00 radošām izpausmēm tiks atklāta brīvā skatuve un svētku mazo apmeklētāju priekam tiks piedāvātas dažādas aktivitātes. Bērniem tikai būs jāpalūdz vecāku finansiālais atbalsts, jo aktivitātes būs par maksu.

Plkst. 16.00 pie kultūras nama varēs noskatīties nesen iestudēto K.Ieviņa komēdiju “Nevaldāmā meitene”, ko apmeklētājiem izrādīs J.Ziemeļnieka Strenču Tautas teātris.

Plkst. 17.30 Sedas pilsētas ielas pierūcinās motoru troksnis, jo ielās dosies Moto parādes dalībnieki. Pulcēšanās parādei pie Sedas dzelzceļa stacijas no plkst. 17.00. Moto parāde Sedas ielās jau ir kļuvusi par tradicionālu un ļoti iecienītu notikumu. Šī ir reize, kad izmantot iespēju pavizināties uz kāda no parādes dalībnieku spēkratiem, izbaudīt vēju un brīvības sajūtu. Parādes dalībnieki tiks cienāti ar tradicionālo Moto zupu.

Plkst. 18.45 notiks sporta spēļu dalībnieku apbalvošana, kurā atklāsies izveicīgākie, sportiskākie un stiprākie.

Dienas svinīgākais notikums būs svētku koncerts, uz kuru organizatori aicina ierasties plkst. 19.00. Koncerta viesi būs mūziķu grupa “ARmaestro” Anatolija Livčas vadībā, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra dziedošie aktieri Veronika Plotņikova un Ņikita Osipovs un sporta deju meistari Liza Manija un Ņikita Toms.

Diena noslēgsies ar balli DJ UGAs vadībā, ieeja uz balli 5 eiro.

Aicinām apmeklēt Sedu svētku reizē! Sedai ar starveida ielām un sava laika arhitektūru un kūdras purva tuvumu ir gan īpaša kultūrvēsturiska vērtība, gan savs, īpašs šarms.

Tiksimies Sedā!

Avots: Valmierasnovads.lv


Valmiera - 3773
Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

A/k

A/k "Miķelim" - 45!

Atpūtas komplekss "Miķelis" rudenī atzīmē ražas svētkus, priecājoties par paveikto un šogad atzīmējot 45 gadus kopš pirmo reizi durvis vēra muzejs!

Bauskas TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

Tradicionālās Miķeļdienas svinības šogad norisināsies Brīvības laukumā Tukumā.

Tukuma TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Multimediāla izrāde

Multimediāla izrāde "MULTIKOSMOSS" Tukumā

1.oktobrī Tukuma kultūras namā plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss"!

Tukuma TIC

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -