«Novaturas» grupas provizoriskie jūlija rezultāti: 75% no gada programmas izpilde un pieaugoša interese par eksotiskiem galamērķiem

Novatours.lv | 2023.08.15

Baltijas tūrisma tirgus līdera “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, ieņēmumi jūlijā bija 20,7 miljoni eiro, salīdzinot ar aptuveni 20,9 miljoniem eiro šajā pašā laikā pērn. Uzņēmums apkalpoja aptuveni 29 500 klientu, un pērn šis rādītājs bija gandrīz identisks – aptuveni 29 600.

Kopējie grupas ieņēmumi no janvāra līdz jūlijam ir 120,7 miljoni, kas ir par gandrīz 9 % vairāk nekā 2022. gada attiecīgajā periodā. Apkalpoto klientu skaits bija 154 000 salīdzinājumā ar aptuveni 158 000 pērn šajā pašā periodā.

“Jūlijā mēs reģistrējām savu 200 000. gada klientu. Grupas līmenī mēs jau esam pārdevuši aptuveni 75% no gada programmas, jo trešais ceturksnis ir tikko sācies. Mēs novērojam nepārtrauktu ziemas ceļojumu iepriekšpārdošanas pieaugumu, kas ir 2 reizes labāks nekā tajā pašā laikā pērn. To ietekmē arī tālo galamērķu pārdošanas apjoma pieaugums aptuveni 3 reizes,” stāsta “Novaturas” grupas grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis (Vitalij Rakovski).

Viņš arī papildina, ka ziemas programmā ceļotājiem tiek piedāvāti 12 eksotiskie galamērķi. Populārākie no tiem ir Taizeme, Kuba, Dominika un Tanzānija. Redzama arī liela interese par Vjetnamu, kas tūroperatora piedāvājumā ir atgriezusies pēc nelielas pauzes. Šī galamērķa atgriešanās programmā patiešām ir atmaksājusies, jo tas ierindojas kā otrs populārākais eksotiskais galamērķis ziemas ceļojumu piedāvājumā, lēšams, ka Vjetnamu izvēlas katrs septītais eksotisko galamērķu klients.

Skaidri redzot, ka stratēģiski pārdomāta un laicīga plānošana atalgojas ar labiem rezultātiem, šogad uzņēmums īpaši laicīgi tika izziņojis rezervāciju uzsākšanu 2024. gada vasaras sezonai. “Novaturas” grupa ir pirmais tūroperators Baltijas tirgū, kas augusta pirmajā pusē uzsāk ceļojumu pārdošanu uz Turciju. Tas ir arī agrākais vasaras sezonas sākums uzņēmuma pēdējās desmitgades vēsturē.

Šie rezultāti ir sasniegti, pateicoties ilglaicīgām un spēcīgām attiecībām ar partneriem, kas ir ļāvušas elastīgāk izmantot standarta tirgus noteikumus.

Uzsākot agrīnās rezervācijas uz Turciju, uzņēmums piedāvā pievilcīgu papildu pakalpojumu paketi, kas ceļotājiem nodrošina elastību, drošības garantijas un papildu atpūtas iespējas. Mērķis ir nodrošināt vēl labāku klientu pieredzi.

Turklāt uzņēmums Turcijā piedāvā atjauninātu viesnīcu klāstu, tostarp pavisam jaunatvērtas, renovētas vai citas pievilcīgas naktsmītnes, kas piedāvā ļoti ērtu uzturēšanos. Savas ilgtspējīgas ceļošanas stratēģijas ietvaros “Novaturas” vēl vairāk koncentrējas uz viesnīcām, kas ievēro ilgtspējības principus.

Pilna 2024. gada vasaras programma un jauni galamērķi tiks paziņoti septembrī.

Latvieši jūlijā aktīvi ceļo un intensīvi plāno ziemas atpūtu

Latvijas ceļotāju lokā jūlijā vērojams gan pieprasījumu pieaugums ceļojumiem vēl vasaras periodā, kā arī arvien pieaugošs pieprasījums ziemas periodam - klienti sāk intensīvi plānot atpūtu ziemā.

Īpaši aktīva interese par iespējamiem ceļojumiem vēl vasaras periodā bija vērojama par atpūtu Turcijā, Melnkalnē un Spānijā. Savukārt eksotisko galamērķu līderu saraksta augšgalā ierindojas Taizeme ar abiem galamerķiem - Bangkoka un Puketa.

Elastīgums un atsaucība attiecībā uz situāciju Rodā

Jūlija noslēgumā, Grieķijas salā Rodā valdošās ugunsgrēku un drošības situācijas ietekmē, uzņēmums ātri reaģēja uz situāciju, ļaujot klientiem izvēlēties viņiem piemērotāko variantu - turpināt ceļu uz drošiem Rodas kūrortiem, izvēlēties alternatīvus galamērķus vai citas iespējas. Pirmajās nedēļās lielākā daļa Latvijas ceļotāju mainīja ceļojumu plānus uz alternatīviem galamērķiem, piemēram, Turciju, Bulgāriju, Krētu un attiecīgi uzņēmums piedāvāja lidojumus un naktsmītnes. Tā kā situācija Rodā ir stabilizējusies, interese par šo galamērķi ir atgriezusies.

Augusta beigās “Novaturas” paziņos savus pirmā pusgada finanšu rezultātus.

Avots: Novatours.lvPludmales atpūta Jordānijā

Pludmales atpūta Jordānijā

Galvenā Akabas priekšrocība – lieliskas atpūtas iespējas, ūdens izklaižu daudzveidība un kultūras tūrisms.

EUR 675.00 | Latvia Tours

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Rudens ekskursiju laiks ir sācies! Kā ierasts, zeltainais rudens ir izzinošu ekskursiju laiks. Šis ir īstais brīdis, lai dotos iepazīt krāšņo un bagātīgo Madonas novadu! Atsaucoties uz šīs vasaras tūrisma piedāvājumu "I...

Madonas TIC

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Toskāna, Itālija. Mājas, villas vai apartamentu īre // cena aprēķināta 1 personai 7 naktīm, ceļojot grupā

EUR 124 | Estravel Latvia

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Pludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Ja par savu darba vietu sauc kādu izglītības iestādi, izmanto rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" īpašo piedāvājumu un palutini sevi. www.jaunkemeri.lv

EUR 300 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzi Zeltiņos, ekskursijas laikā izzināsiet, kur tika montētas kodolgalviņas un kā transportētas un citus interesanti faktus.

EUR 2.00 | Alūksnes TIC

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Tagad esam vēl pieejamākie

Tagad esam vēl pieejamākie

Mums ir priecīga ziņa 🥳 Tagad mūsu restorāna ēdienus var pasūtīt caur Wolt 🚚🥘😋 ✅Izmanto kodu PIRMAISWOLT un saņem 7€ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam mūsu restorāna Wolt platformā. *Kods ir derīgs jaunajiem lietot...

Park Hotel Latgola

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Lai atzīmētu 5 gadu jubileju, Valmieras peldbaseins svētdien, 1. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicina uz dzimšanas dienas svinībām!

Valmieras TIC

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Velomaršruts

Velomaršruts "Vidussēlijas mazais loks"

27. augustā notika velomaršruta Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks” atklāšana. Pasākumā piedalījās 50, entuziasma pilni, aktīvās atpūtas piekritēji.

TAKA

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Tuvie Austrumi, ASV, Āzija un Āfrika - izmantojiet iespēju iegādāties aviobiļetes par samazinātām cenām. Novērtējiet Turkish Airlines servisu.

EUR 179 | SKY24.LV

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Europcar

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -