«Novaturas» grupas provizoriskie jūlija rezultāti: 75% no gada programmas izpilde un pieaugoša interese par eksotiskiem galamērķiem

Novatours.lv | 2023.08.15

Baltijas tūrisma tirgus līdera “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, ieņēmumi jūlijā bija 20,7 miljoni eiro, salīdzinot ar aptuveni 20,9 miljoniem eiro šajā pašā laikā pērn. Uzņēmums apkalpoja aptuveni 29 500 klientu, un pērn šis rādītājs bija gandrīz identisks – aptuveni 29 600.

Kopējie grupas ieņēmumi no janvāra līdz jūlijam ir 120,7 miljoni, kas ir par gandrīz 9 % vairāk nekā 2022. gada attiecīgajā periodā. Apkalpoto klientu skaits bija 154 000 salīdzinājumā ar aptuveni 158 000 pērn šajā pašā periodā.

“Jūlijā mēs reģistrējām savu 200 000. gada klientu. Grupas līmenī mēs jau esam pārdevuši aptuveni 75% no gada programmas, jo trešais ceturksnis ir tikko sācies. Mēs novērojam nepārtrauktu ziemas ceļojumu iepriekšpārdošanas pieaugumu, kas ir 2 reizes labāks nekā tajā pašā laikā pērn. To ietekmē arī tālo galamērķu pārdošanas apjoma pieaugums aptuveni 3 reizes,” stāsta “Novaturas” grupas grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis (Vitalij Rakovski).

Viņš arī papildina, ka ziemas programmā ceļotājiem tiek piedāvāti 12 eksotiskie galamērķi. Populārākie no tiem ir Taizeme, Kuba, Dominika un Tanzānija. Redzama arī liela interese par Vjetnamu, kas tūroperatora piedāvājumā ir atgriezusies pēc nelielas pauzes. Šī galamērķa atgriešanās programmā patiešām ir atmaksājusies, jo tas ierindojas kā otrs populārākais eksotiskais galamērķis ziemas ceļojumu piedāvājumā, lēšams, ka Vjetnamu izvēlas katrs septītais eksotisko galamērķu klients.

Skaidri redzot, ka stratēģiski pārdomāta un laicīga plānošana atalgojas ar labiem rezultātiem, šogad uzņēmums īpaši laicīgi tika izziņojis rezervāciju uzsākšanu 2024. gada vasaras sezonai. “Novaturas” grupa ir pirmais tūroperators Baltijas tirgū, kas augusta pirmajā pusē uzsāk ceļojumu pārdošanu uz Turciju. Tas ir arī agrākais vasaras sezonas sākums uzņēmuma pēdējās desmitgades vēsturē.

Šie rezultāti ir sasniegti, pateicoties ilglaicīgām un spēcīgām attiecībām ar partneriem, kas ir ļāvušas elastīgāk izmantot standarta tirgus noteikumus.

Uzsākot agrīnās rezervācijas uz Turciju, uzņēmums piedāvā pievilcīgu papildu pakalpojumu paketi, kas ceļotājiem nodrošina elastību, drošības garantijas un papildu atpūtas iespējas. Mērķis ir nodrošināt vēl labāku klientu pieredzi.

Turklāt uzņēmums Turcijā piedāvā atjauninātu viesnīcu klāstu, tostarp pavisam jaunatvērtas, renovētas vai citas pievilcīgas naktsmītnes, kas piedāvā ļoti ērtu uzturēšanos. Savas ilgtspējīgas ceļošanas stratēģijas ietvaros “Novaturas” vēl vairāk koncentrējas uz viesnīcām, kas ievēro ilgtspējības principus.

Pilna 2024. gada vasaras programma un jauni galamērķi tiks paziņoti septembrī.

Latvieši jūlijā aktīvi ceļo un intensīvi plāno ziemas atpūtu

Latvijas ceļotāju lokā jūlijā vērojams gan pieprasījumu pieaugums ceļojumiem vēl vasaras periodā, kā arī arvien pieaugošs pieprasījums ziemas periodam - klienti sāk intensīvi plānot atpūtu ziemā.

Īpaši aktīva interese par iespējamiem ceļojumiem vēl vasaras periodā bija vērojama par atpūtu Turcijā, Melnkalnē un Spānijā. Savukārt eksotisko galamērķu līderu saraksta augšgalā ierindojas Taizeme ar abiem galamerķiem - Bangkoka un Puketa.

Elastīgums un atsaucība attiecībā uz situāciju Rodā

Jūlija noslēgumā, Grieķijas salā Rodā valdošās ugunsgrēku un drošības situācijas ietekmē, uzņēmums ātri reaģēja uz situāciju, ļaujot klientiem izvēlēties viņiem piemērotāko variantu - turpināt ceļu uz drošiem Rodas kūrortiem, izvēlēties alternatīvus galamērķus vai citas iespējas. Pirmajās nedēļās lielākā daļa Latvijas ceļotāju mainīja ceļojumu plānus uz alternatīviem galamērķiem, piemēram, Turciju, Bulgāriju, Krētu un attiecīgi uzņēmums piedāvāja lidojumus un naktsmītnes. Tā kā situācija Rodā ir stabilizējusies, interese par šo galamērķi ir atgriezusies.

Augusta beigās “Novaturas” paziņos savus pirmā pusgada finanšu rezultātus.

Avots: Novatours.lv


autoblitz - 3823
Pludmales ballīte austrumu noskaņās

Pludmales ballīte austrumu noskaņās

12. jūlijā garda ēdiena un labas izklaides cienītājus aicinām uz “Beach Bar & Grill”, kur lieliem un maziem viesiem piedāvāsim aizraujošu garšu un sajūtu ceļojumu austrumu noskaņās.

Baltic Beach Hotel & SPA

Vasaras saulgriežu tirdziņš

Vasaras saulgriežu tirdziņš

Tirgus Rožu laukumā norisināsies divas dienas, 20.jūnijā no plkst. 12.00 līdz 20.00 un 21.jūnijā no 10.00 līdz 18.00. Ar lustēm, siera rituļiem un brangu alu.

Liepājas reģiona TIB

Tiksimies Rožu laukumā!

Tiksimies Rožu laukumā!

Katru dienu plkst. 12:00 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

Liepājas reģiona TIB

Grand Voyage - Garie kruīzi rudenī

Grand Voyage - Garie kruīzi rudenī

Eiropas ostas - Salas - Brazīlijas pilsētas - Maiami... Garo kruīzu piemēri šim rudenim. // no 14 naktīm

EUR 847 | Estravel Latvia

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Iestartē vasaru - Lidojums un viesnīca Vegasā // Piedāvājumi 7-14 naktīm // Lidojums no Rīgas

EUR 1419 | Estravel Latvia

Skaistākie Lietuvas dārzi

Skaistākie Lietuvas dārzi

Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 29.06.2024, 35 EUR

EUR 35 | Nikos Travel

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Ieplānojiet atvaļinājumu eksotiskā galamērķī - uzsildiet ziemu!

EUR 619 | Estravel Latvia

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Rīgas Motormuzejā jaunas ekspozīcijas!

Rīgas Motormuzejā jaunas ekspozīcijas!

Rīgas Motormuzejs atklājis savu jauno interaktīvo ekspozīciju, kas piesaistīs gan vietējos apmeklētājus, gan pilsētas viesus.

Motormuzejs

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars pie mums - Jurmala Golf Club & Hotel! 📆Kad? 28. jūnijā ⏰Cikos? no plkst. 18:00 Tālrunis rezervācijai:+371 23280303.

Jurmala Golf Club & Hotel

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Ieplāno pasākumu kādā no Liepājas atpūtas un izklaides vietām!

Liepājas reģiona TIB

Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings

Opel Corsa

EUR 358 | Europcar

Aviobiļetes kūrotu galamērķos

Aviobiļetes kūrotu galamērķos

Tivata, Korfu, Burgasa... labas cenas lidojumiem uz Eiropas kūrortiem. // Vietu skaits ierobežots, cenas mainās

EUR 99 | Estravel Latvia

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, lai jau 2024. gada 6. un 7. jūlijā atkal satiktos Valmiermuižā!

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

“ROKITURAS. IEPAZĪSTI KAIMIŅUS”

“ROKITURAS. IEPAZĪSTI KAIMIŅUS”

TAKA

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Trakai TIC

Premium klases kruīzi

Premium klases kruīzi

7 naktis uz kuģa // dažādas ostas pilsētas // lieliska apkalpošanas kvalitāte // aizraujoši maršruti // Aicinām Premium klases kruīzā!

EUR 529 | Estravel Latvia

“Pīterdīna

“Pīterdīna"Jaunmoku pilī

Pēterdienā, 29. jūnijā, Jaunmoku pils aicina latgaliešus un latgaliskā cienītājus satikties Kurzemē “Pīterdīna jeb latgaliskuos nūtikšonys Jaunmūkuos!

EUR 10 | Jaunmoku pils

Maizes diena Hoijeres namā

Maizes diena Hoijeres namā

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 17 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” aicina nākt un baudīt svaigi ceptu Hoijeres maizi.

Liepājas reģiona TIB

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas kūrorti - Alānija, Side, Beleka // VIESNĪCU VASARAS KOLEKCIJA // 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programma

EUR 304 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -