Uz Rīgas apvedceļa sāk kontrolēt vidējo ātrumu; 60 valsts autoceļu posmos notiek būvdarbi

Lvceli.lv | 2023.08.15

Atgādinām autovadītājiem, ka no 2023. gada 14. augusta uz Rīgas apvedceļa (Salaspils—Babīte) (A5) posmā no Stūnīšiem līdz Jaunmārupei (23,1.–28,6. km) sāk darboties vidējā braukšanas ātruma kontroles posms. Vairāk informācijas par vidējā ātruma kontroles sistēmas ieviešanu Latvijā ŠEIT.

Būvdarbi turpinās 60 valsts autoceļu posmos, visvairāk to ir Vidzemē. Lielākie ierobežojumi un stunda ceļā saglabājas uz Vidzemes šosejas (A2) no pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei, bet 50 minūtes jāplāno uz valsts galvenā autoceļa A13 no Grebņevas līdz Kārsavai un uz reģionālā autoceļa Umurga–Cēsis–Līvi (P14) posmā no Stalbes līdz Cēsīm.

Plānojot braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv, kur atrodama informācija par aktuālajiem būvdarbu posmiem un satiksmes ierobežojumiem.

Lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem:

uz Vidzemes šosejas (A2) no pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei septiņi luksoforu posmi. Satiksmei pilnībā slēgts 0,5 km posms aiz Drabešiem, posma Drabeši–Vaive apbraukšana pa autoceļiem Drabeši–Līvi (V293), Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) un Cēsis–Rāmuļi–Bānūži (V294. Ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, paredzamais laiks remontposma šķērsošanas – stunda;

uz Valmieras šosejas (A3) no tilta pār Gauju līdz pagriezienam uz Lielstraupi (V280) trīs  luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 50 minūtes;

uz Daugavpils šosejas (A6) Lielvārdē trijos posmos luksofori, ātruma ierobežojums 50 km/h, platuma ierobežojums 3 m, posma šķērsošanai nepieciešama pusstunda;

uz Daugavpils šosejas (A6) Pļaviņu apvedceļa posmā divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes;

uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Grebņevas līdz Kārsavai ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, četri luksoforu posmi. Remontdarbu posma šķērsošanai nepieciešamas 50 minūtes.

Lielākie ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem:

autoceļa Umurga–Cēsis–Līvi (P14) posmā no Stalbes līdz Cēsīm satiksmi sešos posmos regulē ar luksoforiem. Ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 50 minūtes;

autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no Madonas līdz Dzelzavai trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 30, 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks 40 minūtes;

uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) no Rīgas apvedceļa (A4) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem viens luksoforu posms, ātruma ierobežojumi 50 un 30 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks līdz pusstundai;

uz autoceļa Valmiera–Rūjiena–Igaunijas robeža (Unguriņi) (P17) no Valmieras līdz Rencēniem viens pagaidu luksofora posms un piecos posmos reverso kustību organizē ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks 40 minūtes;

autoceļa Aizkraukle–Jēkabpils (P76) posmā no Seces līdz Daugavas stacijai līdz diviem luksoforu posmiem un vienā posmā satiksmi organizē regulētājs, ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes;

uz autoceļa Valka–Vireši (P23) slēgta satiksme pār Gaujas tilta un Gaujas attekas tiltu, apbraukšana pa autoceļu Valka–Smiltene (P24), ceļā jāplāno līdz 25 minūtēm;

uz autoceļaTukums–Auce–Lietuvas robeža (P104)no Zebrenes līdz Aucei divos posmos satiksmi organizē regulētāji vai ar pagaidu luksoforiem. Ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais šķērsošanas laiks līdz 20 minūtēm.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.



















Avots: Lvceli.lv



Ziedu paklāju festivāls

Ziedu paklāju festivāls

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, no 31. jūlija līdz 2. augustam, Reņķa dārzā notiks Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Dalībnieki aicināti pieteikties.

Ventspils TIC

Konkurss “Zivju zupas mēriņš”

Konkurss “Zivju zupas mēriņš”

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.

Ventspils TIC

KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.

Rēzeknes pilsētas TIC

Kultūras festivāls SPAITS 2026

Kultūras festivāls SPAITS 2026

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!

Rēzeknes pilsētas TIC

Ģimeņu diena ar kajakiem un spēlēm RĒZEKNĒ

Ģimeņu diena ar kajakiem un spēlēm RĒZEKNĒ

27. jūnijā Kovšu ezera pludmalē gaida Ģimeņu diena ar orientēšanos, āra spēlēm, kajakiem, gardumiem un aizraujošiem izaicinājumiem visām paaudzēm!

Rēzeknes pilsētas TIC

Dzīvniekiem draudzīgs tūrisma piedāvājums

Dzīvniekiem draudzīgs tūrisma piedāvājums

Arvien vairāk ceļotāju savos izbraucienos un brīvdienu piedzīvojumos vēlas ņemt līdzi arī savus mīluļus. Tāpēc esam apkopojuši dzīvniekiem draudzīgas vietas.

Bauskas TIC

Baudi vasaru!

Baudi vasaru!

Ventspils Pludmales akvaparks atvērts katru dienu! Tiekamies no plkst. 11.00 līdz 21.00.

Ventspils TIC

Apmeklē vasaras saulgriežu pasākumus

Apmeklē vasaras saulgriežu pasākumus

Ielūkojies pasākumu plānā un apmeklē sev interesējošus pasākumus.

Bauskas TIC

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.

Jūrmalas TIC

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.

Tukuma TIC

⭐Coral Travel dzimšanas diena⭐

⭐Coral Travel dzimšanas diena⭐

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!

Coral Travel Latvia

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.

Ventspils TIC

Kantrīmūzikls

Kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas"

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.

EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ģimeņu diena Rēzeknes ezera pludmalē!

Ģimeņu diena Rēzeknes ezera pludmalē!

Lielais vasaras piedzīvojums ģimenēm jau 27. jūnijā Kovšu pludmalē - Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Pilsētu piepilda krāsas

Pilsētu piepilda krāsas

Ventspils vasarā uzplaukusi īpašā krāšņumā. Pilsētas ielas, laukumi, skvēri un parki ieguvuši košus vasaras rakstus.

Ventspils TIC

Ko piedzīvot jūnijā Balvu novadā?

Ko piedzīvot jūnijā Balvu novadā?

Jūnijs Balvu novadā - ko apmeklēt un izbaudīt?

Balvu TIC

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Shipsea koncerts Neikenkalnā

Shipsea koncerts Neikenkalnā

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.

EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Zinātnes šovi katru dienu

Zinātnes šovi katru dienu

Jūnijā zinātnes centrs VIZIUM svinēs jubileju un priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām aktivitātēm.

Ventspils TIC

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -