Elizabete Lorēna Strazdiņa | 2023.08.24
Sestdien, 2023. gada 26. augustā plkst. 21.00 Staldzenes stāvkrastā aicinām piedzīvot „Senās uguns nakts” burvību vēl nepieredzētā formā. Simbolizējot jūras būtību un tās dažādo dabu, visu vakaru apmeklētāji varēs baudīt speciāli veidotu video instalāciju, kas filmēta uz 16mm melnbaltās negatīva filmas. Tās autore Elīna Matvejeva. Baudīsim noskaņu mūziku dziesminieces Alises Jostes izpildījumā. Par zināmām un mazāk zināmām mūzikas atmiņām parūpēsies grupa “JUUK” – Edgara Šubrovska, Sniedzes Prauliņas un Oskara Jansona sastāvā. Savukārt par elektronisku ambiento romantiku gādās Ieva Matveja.
Alise Joste uz Latvijas mūzikas skatuves darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un šajā laikā ir izdevusi trīs kritiķu novērtētus un godalgotus albumus. 26. augusta vakarā Alise izpildīs gan dziesmas no jaunākā albuma “Šākātā”, gan senāk tapušus skaņdarbus.

Izklaidējošs un izzinošs 35 minūšu ceļojums pa Vecliepāju ar vilcieniņu audio-vizuālā gida pavadībā ar Liepājas vēstures akcentu.
Liepājas reģiona TIB
Grupā “JUUK” sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk un kantrī - mūziku, kuru Latvijā dzird reti. Atšķirībā no daudziem citiem kolektīviem, grupā “JUUK” ir trīs dziesmu autori un solisti - Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo).
Ieva Matveja noslēgs vakaru ar atsvaidzinošām elektronikas skaņām. Kā pati māksliniece raksturo - ambientais romantisms, atmosfēriska skaņu ainava lēnprātīgai apcerei.
Lai plašākam iedzīvotāju lokam nodrošinātu nokļūšanu uz “Senās uguns nakts” pasākumu Staldzenes stāvkrastā, PSIA “Ventspils Reiss” organizēs papildus autobusa reisu plkst. 20.30 no Ābolu ielas pieturas Gāliņciemā. Atpakaļ atgriešanās maršrutā Staldzene – Ābolu iela plkst. 23.50.
Bet tiem, kam pieejams velotransports, aicinām uz pasākumu ierasties izmantojot jaunizveidoto veloceliņu, kurš no pilsētas sniedzas līdz pat pašam Staldzenes stāvkrastam.
Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.
Pasākums notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” projektu konkursa “Kurzemes kultūras programma 2023” atbalstu.

Izstāde "Drukāts Ventspilī" Livonijas ordeņa pilī pieejama līdz 18. novembrim.
Ventspils TIC

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.
Tukuma TIC

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.
Tukuma TIC

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.
Jūrmalas TIC

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!
Bauskas TIC

Leģendārās “Skroderdienas Silmačos” atgriežas ar īstu Jāņu sajūtu, humoru un latviskām tradīcijām
Rēzeknes pilsētas TIC

Baudi vasaru jau šodien Ventspils Ūdens atrakciju un SPA kompleksā!
Ventspils TIC
Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!
Tukuma TIC

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!
Rēzeknes pilsētas TIC

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.
Rēzeknes pilsētas TIC

7.jūnijā, jau 15.reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.
Ventspils TIC

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC

30. maijā Rūjienā svinēsim Saldējuma svētkus! Amatnieku un mājražotāju tirdziņš no 9.00-15.00, aktivitātes lieliem un maziem, kocerti.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

29. un 30. maijā aicinām uz 8. Vidzemes stāstnieku festivālu “Stāsti krēslā”, kas norisināsies Valmieras novadā – Valmierā, Vērsī, Sēļos un Burtniekos.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ģimenes gaidīs aizraujošas aktivitātes, koncerts, piedzīvojumu pastaiga, radošās darbnīcas, atrakcijas un daudz citu pārsteigumu bērniem un pieaugušajiem.
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Andrejs Osokins Ķemeros Klaviermūzika, ūdens atspulgi un “Mīlestības saliņas” romantiskā atmosfēra Kūrorta svētku rītā.
Jūrmalas TIC
Koncerta gaitā skanēs blūza klasika jaunās kaverversijās, oriģinālmūzika un improvizācijas – no lēnas melanholijas līdz dzīvai, enerģijas pilnai skanējumam.
Tukuma TIC

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs
Bauskas TIC