Pēc piedzīvojumiem uz Daugavpili: padomi ceļotājiem

Pēc piedzīvojumiem uz Daugavpi

Foto: Visitdaugavpils.lv | Autors: Anna Burlakova | 2023.09.03

Daugavpilī var nesteidzīgi atpūsties vai pavadīt laiku aktīvi, pat ekstremāli, iepazīstot pilsētas īsto enerģiju. Aktīva, pozitīva, enerģiska un atvērta pilsēta. Daugavpils Tūrisma informācijas centrs piedāvā dažas idejas, kā jautri un aktīvi pavadīt brīvdienas Latgales lielākajā pilsētā.

Ekstrēmās atpūtas cienītājiem

No aprīļa līdz oktobrim Grīvas lidlaukā piedāvā atrakcijas ekstremālo piedzīvojumu cienītājiem. Izpletņlēcēju sporta klubs “D.I.S.K.” piedāvā lēcienu-atrakciju ar apaļo izpletni, kā arī lēcienus tandēm sistēmā un pasažieru vizināšanu ar AN-2 un JAK 18t lidmašīnu. Savukārt biedrība “ULTRA” piedāvā pasažieru vizināšanu ar speciālo tandēma paraplānu vai moto-deltaplānu.

Spīdvejs – Daugavpils reliģija

Spīdvejs ir neapšaubāmi vispopulārākais sporta veids Daugavpilī. Tas pulcē tūkstošiem līdzjutēju stadionā “Lokomotīve” Eiropas un pasaules mēroga sacensību laikā. Šis sporta veids kļuva par Daugavpils neoficiālo reliģiju, jo vietējo mīlestība pret šo sportu ir patiesi īsta. Brauciet uz sacīkstēm, kas Daugavpilī norisinās visas vasaras garumā, un izbaudiet piedzīvojumu un aizrautības garu. Svētdien, 27. augustā, Daugavpilī norisināsies sacīkstes Optibet Lokomotīve VS Rawicz.

Laivošana un ūdens izklaides

Aktīvās atpūtas un ūdens tūrisma piekritējiem Daugavpilī tiek piedāvāta SOT kajaku noma un aprīkojums, kā arī dažādi ūdens tūrisma maršruti pa Daugavas upi. Arī Lielajā Stropu ezerā, kas ir Daugavpils pilsētas lielākā ūdenskrātuve, piedāvā laivošanu ar smailītēm. Savukārt laivu noma “Mučas” piedāvā plostu, kanoe un gumijas laivu nomu, un populārākos ūdens tūrisma maršrutus pa Latgales upēm un ezeriem.

Jūties kā Tarzāns

Daugavpilī, pie Lielā Stropu ezera pludmales, kurai piešķirts Zilais karogs, atrodas aktīvās atpūtas tūrisma objekts – piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns” ar 9 šķēršļu trasēm, kas paredzētas aktīvai atpūtai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tīklu trasē, kura ir iekārtota 7 metru augstumā, var kārtīgi izlēkāties un izbaudīt jautru piedzīvojumu Stropu mežā.

Veloceliņi un sporta trases

Daugavpilī ir attīstīta velo infrastruktūra, ir pieejami vairāki velomaršruti, veloceliņi un trases. Esplanādes atpūtas parks ir Baltijā pirmais veloparks, kas 4 ha platībā izveidots pilsētvidē un tajā iekļautas dažādas zonas – skeitparks, asfaltēta velotrase, piedzīvojumu trase un bērnu zona, kurās jautri, attīstoši un izglītojoši pavadīt brīvo laiku. Savukārt Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase, kas ir iekārtota Daugavpils Stropu mežā, ir paredzēta velobraucējiem, roller slēpotājiem, skrituļslidotājiem, skrējējiem un nūjotājiem.

Vairāk par tūrisma iespējām Daugavpilī meklējiet www.visitdaugavpils.lv.

Avots: Visitdaugavpils.lv


Valmiera - 3773
Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

Tradicionālās Miķeļdienas svinības šogad norisināsies Brīvības laukumā Tukumā.

Tukuma TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

A/k

A/k "Miķelim" - 45!

Atpūtas komplekss "Miķelis" rudenī atzīmē ražas svētkus, priecājoties par paveikto un šogad atzīmējot 45 gadus kopš pirmo reizi durvis vēra muzejs!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Multimediāla izrāde

Multimediāla izrāde "MULTIKOSMOSS" Tukumā

1.oktobrī Tukuma kultūras namā plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss"!

Tukuma TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -