Video intervija ar Elīnu Kroņkalni, kuras Ventspils zinātniskais centrs «VIZIUM» tika nominēts LIAA «Eksporta un inovācijas balva 2022»

Aivars Mackevičs | 2023.08.30

Video intervija (32 min.) ar Elīnu Kroņkalni, kuras vadītais Ventspils Zinātnes centrs «VIZIUM», tika nominēts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konkursam - «Eksporta un inovācijas balva 2022» (www.eibalva.lv).

Intervijas vadītājs: Aivars Mackevičs
Intervijas vieta: Ventspils Zinātnes centrs «VIZIUM»

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2022” biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldību iestāžu grupā tika nominēts Ventspils Zinātnes centrs «VIZIUM».

2022. gada jūnijā pirmo reizi apmeklētājiem durvis vēra zinātnes centrs «VIZIUM», kur ar vairāk nekā 80 interaktīviem un izglītojošiem eksponātiem septiņās tehnoloģijām un dabaszinātnēm veltītajās galerijās var iepazīt STEM (science – zinātne, technologies – tehnoloģijas, engineering – inženierija, math – matemātika) pasauli. Zinātnes centra mērķis ir parādīt, ka zinātne var būt aizraujoša un interesanta, bet izklaide var būt izzinoša.

Konkursā (www.eibalva.lv) tradicionāli tiek godināti uzņēmumi, kuri aizvadītajā gadā bijuši izcili eksportā, kā arī radījuši jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Konkursu sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Centrālo statistikas pārvaldi (CSP), finanšu institūciju “Altum” un Latvijas eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Sadarbībā ar LIAA.gov.lv

Lūdzu skatiet video pēc uzlādes... zemāk!

20230601-LIAA

Avots: BalticTravelnews.com


gunrange - 3920
Radioastronomijas centrs Irbenē

Radioastronomijas centrs Irbenē

Braucot uz Ventspili, iegriezies Irbenē – apskati milzu radioteleskopu, uzkāp RT-8 radioteleskopā un izstaigā pazemes tuneli. Ekskursija, ko atcerēties.

Ventspils TIC

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jau rīt - Rezeknē sākas svinības - 741!

Jau rīt - Rezeknē sākas svinības - 741!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

Valmieras novada Tūrisma akcija

Valmieras novada Tūrisma akcija

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās Valmieras novada Tūrisma akcija. Piedalies un laimē galveno balvu - Ērenpreiss velosipēdu!

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspilī pat govs zied!

Ventspilī pat govs zied!

Pastaigā pa Ventspili sameklē Puķu govi, Zaķu ģimeni, Ziedu pulksteni un citus ziedu tēlus – košas foto pieturas visā pilsētā.

Ventspils TIC

Augusta notikumi Balvu novadā

Augusta notikumi Balvu novadā

Augusts Balvu novadā - ko apmeklēt un izbaudīt? Seši ieteikumi piepildītām brīvdienām Ziemeļlatgalē.

Balvu TIC

Atpakaļ uz skolu piedāvājums Baltic Beach

Atpakaļ uz skolu piedāvājums Baltic Beach

Uzlādējieties pirms jaunā mācību gada un izbaudiet laiku ģimenes lokā ar mūsu īpašo atpūtas piedāvājumu – rezervējiet 2 naktis un izvēlieties savu dāvanu!

EUR 480 | Baltic Beach Hotel & SPA

Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde

Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Sajūti bērnības garšu un atklāj unikālu iepakojumu vēsturi īpašās atvērto durvju dienās! - 29 augusts un 30 augusts

Rēzeknes pilsētas TIC

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.

Rēzeknes pilsētas TIC

Vasara turpinās

Vasara turpinās

Vasara vēl nav galā! Nedēļas nogalē dodies uz Ventspili – izbrauc ar rodeli, kāp Kaķa takā un atklāj pilsētas TOP vietas.

Ventspils TIC

Muzikāli interaktīva izrāde

Muzikāli interaktīva izrāde "Katrīna I"

Ziemeru muiža aicina uz muzikāli interaktīvu spēli par Katrīnu I — izdzīvo neticamo ceļu no Alūksnes bārenes līdz impērijas valdniecei!

Alūksnes TIC

Pilsētvides izstāde Strenčos

Pilsētvides izstāde Strenčos

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atpūta ar ģimeni Ventspilī

Atpūta ar ģimeni Ventspilī

Ģimenes nedēļas nogale Ventspilī? VIZIUM, Piedzīvojumu parks un ūdens prieki – pietiekami daudz, lai bērniem nebūtu laika garlaikoties!

Ventspils TIC

Informācija tirgotājiem - Simjūda tirgus

Informācija tirgotājiem - Simjūda tirgus

Aicinām tirgotājus pieteikties Simjūda tirgum Valmierā, kas norisināsies 10. oktobrī. Pieteikšanās līdz 30. augustam.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Izvēlies naktsmītni ūdens tuvumā

Izvēlies naktsmītni ūdens tuvumā

Izbaudi vasaras nogali un izvēlies naktsmītni pie upes vai ezera un izbaudi vasaras nogali ar peldēm, saulrietiem un mierpilnu atpūtu dabas tuvumā.

Bauskas TIC

Ventspils Pludmales akvaparks

Ventspils Pludmales akvaparks

Pēc pludmales – uz akvaparku! Baseini, slidkalniņi un džakuzi turpat pie jūras. Laba pietura ģimenes dienai Ventspilī.

Ventspils TIC

Bruyvers aicina uz ražas svētkiem!

Bruyvers aicina uz ražas svētkiem!

Vasarai pa finiša taisni - Bryuvers pagalmā ar vietējiem labumiem, dzīvo mūziku, dančiem, gardu maltīti un kārtīgu ballīti – tiekamies 05.09. “zem tilta"

Rēzeknes pilsētas TIC

Ielūdz Bānīša svētki!

Ielūdz Bānīša svētki!

5. septembrī Baltijā vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens - Gulbenes-Alūksnes bānītis - svinēs savu 123. gadadienu.

Gulbenes novada TIC

Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena "Ozolzīlēs"

23. augustā no plkst. 10 līdz 18 bioloģiskā saimniecība aicina uz atvērto durvju dienām. Pieteikties pie Anetes 28378348 vai info@ozolziles.lv

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -