Zinību dienas norises Valmieras novadā

Zinību dienas norises Valmiera

Foto: Valmierasnovads.lv | Autors: Zane Bulmeistare | 2023.08.31

Jaunais mācību gads lai kārtām bagāts – nopietnām, jancīgām, rosīgām, mierīgām, dzīvespriecīgām, zinātkārām par pasaules gudrībām un par sevi pašu! Lai jaunais mācību gads tieši tāds, kāds šķiet vislabākais!

Pēc Zinību dienas norisēm skolās aicinām jaunā mācību gada sākšanos svinēt kopā!

Valmierā

1. septembrī #PirmaisValmierā no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies Ziloņu ielā. Būs gan eksperimentu šovs (plkst. 12.00 un plkst. 14.00), gan Leriix ilūziju šovs (plkst. 13.00 un plkst. 15.00), gan fotostūrītis, gan iespēja iestiprināties ar street food.

1. septembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 aicinām uz “Zinību diena – Citāda skola” Valmieras muzeja teritorijā! Zinību diena ir īstais laiks, lai pēc vasaras brīvlaika satiktu draugus un interesanti pavadītu laiku, tāpēc Valmieras muzejs aicina atklāt pils noslēpumu, atbildi meklējot dārgumu kartē. Iesaistoties uzdevumos, kurus būs jāveic dažādās vietās muzeja apkārtnē, Citādas skolas skolēniem būs iespēja iepazīt latvju rakstu zīmes, ar plaukstas palīdzību uzzīmēt zivi, putnu vai augu, no papīra izlocīt Hanzas tirgotāja kuģi, atminēt senus vārdus un izkustēties sportiskās aktivitātēs. Jāpiemin, ka Valmieras muzeja apmeklējums ģimenēm ar bērniem 1. septembrī ir bez maksas. Aicinām iepazīt Valmieras vēsturi arī jaunatklātajā ekspozīcijā “de Woldemer”. Savukārt Valmieras muzeja Izstāžu namā būs iespēja aplūkot mākslinieces Andas Munkevicas izstādi “Plūst”, kā arī ekspozīciju – atklāto krājumu “Mājā un sētā”.

Plkst. 19.00 aicinām uz Latvijas alternatīvā roka grupas “Sudden Lights” koncertu #PirmaisValmierā Valmieras Kultūras centrā! Pēc tam – diskotēka ar DJ BERNADETA. Grupas “Sudden Lights” darbība aizsākās 2012. gadā, kad to izveidoja četri draugi, kuri tolaik mācījās Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā. 2023. gadā grupa piedalījās Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā “Supernova 2023”, uzvarot un gūstot iespēju pārstāvēt Latviju 2023. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā. Pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem un studentiem ieeja ir bez maksas, uzrādot skolēna/ studenta apliecību un saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē; biļetes cena: 10 EUR (“Biļešu Paradīze”).

Valmiermuižā

1. septembrī no plkst. 10.00 līdz 19.00 Valmiermuižas alus virtuves terasē būs Zinību dienas svētku mielasts un rotaļas. Īpaši padomāts par maltīti bērniem, kas, protams, nozīmē arī svētku kūku piedāvājumu. Būs lielās galda spēles, GARDU MUTI zelteru etiķešu zīmēšanas un īslaicīgo tetovējumu darbnīca. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 28664424 vai rakstot e-pastu uz alusvirtuve@valmiermuiza.lv.

Strenčos

1. septembrī no plkst. 19.00 pie Strenču Kultūras centra notiks vasaras jautrais, muzikālais koncertšovs bērniem “Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”. Muzikālā koncertšova stāsts būs par Mortīciju un Gomesu, kuri nezina, kā iepriecināt savu meitu Vensdeju, kad viņa brīvlaikā atgriezusies no mācībām Nevermoras akadēmijā. Viņiem rodas plāns, kā meitai tomēr radīt prieku, – rīkot balli, uz kuru ielūgt visdīvainākos viesus no malu malām, aicinot viņus sagatavot priekšnesumus, kas Vensdejai varētu šķist īpaši un iepriecinoši.

Avots: Valmierasnovads.lv


Valmiera - 3773
Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

A/k

A/k "Miķelim" - 45!

Atpūtas komplekss "Miķelis" rudenī atzīmē ražas svētkus, priecājoties par paveikto un šogad atzīmējot 45 gadus kopš pirmo reizi durvis vēra muzejs!

Bauskas TIC

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

Tradicionālās Miķeļdienas svinības šogad norisināsies Brīvības laukumā Tukumā.

Tukuma TIC

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Multimediāla izrāde

Multimediāla izrāde "MULTIKOSMOSS" Tukumā

1.oktobrī Tukuma kultūras namā plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss"!

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -