Ludmila Glazunova | 2023.09.05
Pēc tam, kad Latvijas basketbola izlase 2023. gada 3. septembrī sensacionāli uzvarēja Brazīlijas izlasi un iekļuva Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, kas jau 6. septembrī risināsies Filipīnās, Manilā, daudzu basketbola līdzjutēji sagaidīja plašu žestu no Latvijas nacionālās lidsabiedrības “airBaltic”, cerot uz pievilcīgu piedāvājumu lidojumam uz Manilu. Taču tā nenotika.
“Jāatzīst, šis jautājums šobrīd patiešām ir ļoti aktuāls, jo to uzdod arī līdzjutēji sociālajos medijos. Tomēr jāuzsver – “airBaltic” flotē nav lidmašīnu, kas varētu veikt tik tālus tiešos lidojumus. Vienlaikus pastāv dažādi operacionāli iemesli, piemēram, atļauju nepieciešamība no valstīm, ko ierasti airBaltic nepārlido, augstas kopējās izmaksas līdzjutējiem par šādu lidojumu ar vairākām pieturvietām (ceļā būtu nepieciešams vairākkārt uzpildīt degvielu), darba vīzas gaisa kuģa apkalpei un citi apstākļi.
Savukārt lidojumus uz Tamperi īsā laikā varēja noorganizēt, jo šajā Somijas pilsētā, ko no Rīgas iespējams sasniegt nepilnas stundas laikā, ir izvietota pastāvīgā airBaltic bāze, kā arī lidojumi uz Tamperi ir regulāro ikdienas tiešo lidojumu sarakstā,” Travelnews.lv norāda “airBaltic”.


Z/S „Egles” guļbaļķu klētiņā ierīkota senlietu privātkolekcija. Te apskatāmi dažādi senie lauksaimniecības darbarīki.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

no 35 Eur par virzienu - vairāk kā 50 galamērķi! pērc līdz 15.02., ceļo no 23.02. - 25.10.
EUR 35 | SKY24.LV
.png)
Izbaudi sauli, zilo jūru un neaizmirstamas atpūtas mirkļus Ēģiptē – ideāli, lai atvilktu elpu un uzlādētos! 🌞🌊
EUR 415.00 | Latvia Tours - Jēkabpils

14. februārī Mujānu biedrības namā pop-up restorāns ar šefpavāri Valēriju Čudovu – mīlestība sirdī un ēdienā. Rezervāciju veikšana pa tālr. 29829588
EUR 55 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
16.03. un 09.04. pēdējās vietas no Rīgas! Atklāj Vjetnamu pavasarī — eksotiskas garšas, smaragda krāsas daba un nesteidzīgs okeāna ritms, kas liek iemīlēties no
EUR 1365 | Latvia Tours
.png)
🇧🇬 Atklāj saulaino Bulgāriju ar zeltainām pludmalēm, siltu jūru un viesmīlīgu atmosfēru – rezervē savu neaizmirstamo ceļojumu no 405 EUR ceļojumu gadatirgū!
EUR 405 | Latvia Tours - Jēkabpils

Enerģiskā mūzikas apvienība “Rahu” februārī dosies koncerttūrē, lai atrādītu jauno albumu “Uz deju grīdas”. 20.februārī plkst. 19.00 grupa uzstāsies Valmierā
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Lašu pagastā (tagad Eglaines pagasts) 1714. gada 27. augustā dzimis Gothards Frīdrihs Stenders – vācu tautības mācītājs, apgaismotājs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Izvēlies savu laiku saulainajā Turcijā! “All Inclusive”, pludmales viesnīcas, SPA un neaizmirstamas dienas! ⏳ Vietas ātri aizpildās!
EUR 370 | Latvia Tours - Jēkabpils

Aicinām jūs ceļot pa Serbiju ne tikai apskates objektu, bet arī gastronomisku baudījumu dēļ. Jums tas patiks – garantējam!
EUR 730 | AL SVETS

Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
⏳ Vietu skaits ierobežots – rezervē laicīgi! 📩 Raksti mums, ieteiksim piemērotāko variantu!
EUR 373.00 | Latvia Tours - Jēkabpils
.png)
Krēta gaida ar saules siltumu, zeltainām pludmalēm, elpu aizraujošiem skatiem un autentiskām grieķu garšām – izbaudi neaizmirstamu atpūtu jau no 465 EUR!
EUR 465.00 | Latvia Tours - Jēkabpils

Dejas mājā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” 2026. gada programmu aizsāks amerikāņu horeogrāfe Abby Zbikowski ar radošu darbnīcu 17.02. plkst. 18:00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Tajā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla telpa dažādu pasākumu rīkošanai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Izmanto unikālu iespēju ceļot uz saulaino Turciju par īpaši izdevīgām cenām – siltums, izcils serviss un neaizmirstama atpūta jau no 373 EUR!
EUR 373.00 | Latvia Tours
.png)
Pavasari noslēdz Taizemē — Pataijas dzīvīgais ritms, Kočangas tropiskais miers un silta jūra, kas aicina atlaist ikdienu. Pēdējās vietas pieejamas! 🌞🌊
EUR 1205 | Latvia Tours - Jēkabpils

14. februārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs koncertprogramma “Ar mīlestības pinekļiem”.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Piedāvājam siltu sauli, jūru un patīkamu atpūtu tieši tad, kad pie mums valda ziema – lieliska iespēja aizbēgt uz vasaru par izdevīgām cenām.
Latvia Tours

Luknas ezers ir iecienīta makšķerēšanas, putnu vērošanas un aktīvās atpūtas vieta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa