Mairita Folkmane | 2023.09.08
Ceturtdien, 2023. gada 14. septembrī, plkst. 15.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar arhitektiem Kristiānu Ertu un Artūru Tolu piedāvā radošo domu darbnīcu jauniešiem, kurus interesē arhitekta profesija.
Turpinot aktualizēt Daugavpilī dzimušā keramiķa un arhitekta Pētera Martinsona radošo mantojumu, jau otro reizi Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar praktizējošiem arhitektūras jomas speciālistiem rīko tikšanos un praktisku darbošanos zinātkāriem jauniešiem.

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.
Ventspils TIC
Šoreiz darbnīca tiek organizēta sadarbībā ar arhitektiem Kristiānu Ertu un Artūru Tolu, kuri 2022. gadā Rīgā nodibināja arhitektūras studiju “Studio SIJA” un ar savu ikdienas darbu aktīvi piedalās pilsētvides veidošanā.
Daugavpils cietokšņa iedvesmoti, jaunieši kopā ar arhitektiem diskutēs un radoši darbosies par tēmu “Mazo arhitektūras formu ietekme uz pilsētvidi”. Pirms praktiskās darbošanās paredzēta pastaiga renovētajos Daugavpils cietokšņa 7. bastiona kazemātos un iepazīšanās ar arhitektu Kristiānas Ertas un Artūra Tola personiskajiem profesijas izvēles pieredzes stāstiem.
Radošā domu darbnīca interesentiem pieejama bez maksas, iepriekš reģistrējoties: https://ej.uz/pg7y

Otrdien, 30. jūnijā, plkst. 20.00 “Zilākalna stacijā” norisināsies Velomūzikas vakaru akustiskais koncerts.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Jautrība un piedzīvojumi Piedzīvojumu parkā garantēti. Iepazīsties ar plašo piedāvājumu - rodelis, virvju trase, veikparks, disku golfs, peintbols, lāzertags.
Ventspils TIC

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, no 31. jūlija līdz 2. augustam, Reņķa dārzā notiks Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Dalībnieki aicināti pieteikties.
Ventspils TIC

Lielais vasaras piedzīvojums ģimenēm jau 27. jūnijā Kovšu pludmalē - Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC

Aicinām iepazīsties ar Saulgriežu norisēm Ventspilī! Jūra, tradīcijas, mūzika, dejas un prieks!
Ventspils TIC

2026. gada 12. augustā Rēzekne kļūs par vietu, kur satiekas jauniešu enerģija, idejas un nākotnes iespējas jauniešu iespēju festivālā “Kopums”.
Rēzeknes pilsētas TIC

Iemīļotā latviešu klasika “Skroderdienas Silmačos” 22. jūnijā Valmieras estrādē.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ielūkojies pasākumu plānā un apmeklē sev interesējošus pasākumus.
Bauskas TIC

Ventspils vasarā uzplaukusi īpašā krāšņumā. Pilsētas ielas, laukumi, skvēri un parki ieguvuši košus vasaras rakstus.
Ventspils TIC

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Ventspilī no 20. līdz 23. jūnijam norisināsies daudzveidīga svētku programma - tradicionālie Līgo tirgi, koncerti, saulgriežu rituāli, ģimenes aktivitātes...
Ventspils TIC

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!
Rēzeknes pilsētas TIC

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC
.jpg)
Esam apkopojuši lielāko Bauskas novada tūrisma apskates objektu darba laikus. Ieplāno jautras un piepildītas brīvdienas mūsmājās - Bauskas novadā!
Bauskas TIC
Jāņi un viss, kas ap to saistīts, šķiet, ir nozīmīgākais un gaidītākais pasākums Latvijā. Visas līgo lustes vienuviet!
Tukuma TIC
Līgo svētki Rēzeknē ik gadu iedzīvina tradīcijas ar vērienīgu jautrību un kopīgu līgošanu, pulcējot visus Festivāla parkā!
Rēzeknes pilsētas TIC