Arta Rozīte | 2023.09.06
2023. gada 8. un 9. septembrī Valmieras muzeja Veļas žāvētavā aicinām apskatīt tomātu izstādi – vietējo un ārzemju selekcionāru radītās tomātu šķirnes, kuras savos dārzos izlolojušas tomātu audzētājas un kolekcionāres no Valmieras novada Natālija Zeltiņa, Evita Zeltiņa un Inese Zemeša.
Mūsdienu tomātu šķirņu piedāvājumā daudzveidība variē no tradicionāli sarkaniem un apaļiem līdz pat daudzkrāsaini strīpainiem, iegareniem un rievotiem, savukārt to izmēri – no ogas lieluma līdz pat kilogramos mērāmiem. Tomātu izstādē būs iespējams ielūkoties tomātu selekcionāru mākslas darbos, apskatīt pasaules jaunākās un modernākās tomātu šķirnes.

KVARC kafejnīca Valmiermuižā ir atvērta! Gaidām ciemos baudīt salātus, sātīgus pamatēdienus, gardus desertus un dzērienus. Darba dienās | 11.00–18.00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Izstādes laikā būs iespējams tikties ar kolekcionārēm un saņemt konsultācijas tomātu audzēšanā no sēkliņas līdz pat ražai. Tāpat izstādes laikā varēs iegādāties tomātu sēklas.
Izstāde apmeklētājiem atvērta no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Vairāk nekā 2000 dejotāju no Baltijas valstīm Kaugurciema pludmalē savīs deju, jūras un smilšu bizi, festivālu noslēdzot ar Balto peldi saulrietā.
Jūrmalas TIC

Ventspils valstspilsētas pašvaldība izdod jauno fotoalbumu “Ventspils 700+35”. Fotoalbumā iekļauti 316 fotoattēli, ko radījuši 67 autori.
Ventspils TIC

Pēc pludmales – uz akvaparku! Baseini, slidkalniņi un džakuzi turpat pie jūras. Laba pietura ģimenes dienai Ventspilī.
Ventspils TIC
.jpg)
Augusts Balvu novadā - ko apmeklēt un izbaudīt? Seši ieteikumi piepildītām brīvdienām Ziemeļlatgalē.
Balvu TIC

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam
Cēsu TIC

Zvaigžņotās augusta debesīs Bruknas muižā piedzīvo garīgās mūzikas koncertuzvedumu ar gaismu spēlēm un īpašu atmosfēru.
Bauskas TIC

Vasara vēl nav galā! Nedēļas nogalē dodies uz Ventspili – izbrauc ar rodeli, kāp Kaķa takā un atklāj pilsētas TOP vietas.
Ventspils TIC

Kur māksla un kultūra satiekas – ceļvedis iedvesmojošām brīvdienām Cēsīs!
Cēsu TIC

Izbaudi iemīļotus māksliniekus, grupu “Eolika” un jestru zaļumballi parkā! - 22. augustā
Rēzeknes pilsētas TIC

Pastaigā pa Ventspili sameklē Puķu govi, Zaķu ģimeni, Ziedu pulksteni un citus ziedu tēlus – košas foto pieturas visā pilsētā.
Ventspils TIC

Nakšņo pie upes, ezera vai dabas ielokā! Izvēlies kempingu vai treileru vietu Bauskas novadā un izbaudi nesteidzīgu atpūtu.
Bauskas TIC

21. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupām “Nielslens Lielsliens” un “Nora Kripta”. Galdiņu rezervācija: tālr. 28664424.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

29. augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Brenguļos pie sporta centra “Kaimiņi” norisināsies gadskārtējie Tomātu svētki.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj mākslu Ventspilī! Augustā pilsētā un novadā skatāmas daudzveidīgas izstādes – no fotogrāfijas un glezniecības līdz vēstures stāstiem.
Ventspils TIC

Viss autoparks vienā mēneša maksājumā. Viena maksa, visas rūpes uz mums.
Europcar

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

22. augustā plkst. 17.00 Brīvības ielā 7, Vamierā, norisināsies Burkānciema mūzikas svētku koncerts “Vakarvēja melodijas”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

21. augustā norisināsies ventspilnieku iecienīts un iemīļots pasākums – piektdienas vakara pastaiga. Dažādās pieturvietās notiks koncerti, gaismas šovi.
Ventspils TIC