Mācībām, darbam un atpūtai: 5 lietotnes, sagaidot rudens sezonu

Mācībām, darbam un atpūtai: 5

Foto: Huawei.com | Autors: Lauris Kupčs | 2023.09.11

Digitālajā laikmetā, kurā neiztikt bez neliela haosa un steidzīgas ikdienas, gadalaiku maiņa var radīt jaunus izaicinājumus: atgriešanās intensīvā darba vai studiju ritmā nereti atstāj aizvien mazāk laika pat īsiem atpūtas brīžiem. Lai atrastu līdzsvaru starp darbu, mācībām un personīgo dzīvi un veltītu brīdi arī sevis pilnveidošanai, lieti noder viedierīces. Lietotnes, kuras piedāvā jaunākie viedtālruņu modeļi, ne tikai spēj palīdzēt līdzsvarot darba un mācību slodzi, bet arī bagātināt brīvā laika pavadīšanas iespējas.

1. Efektīvai plānošanai

Kad pēc garākas atpūtas jāatgriežas mācību vai darba ritmā, ir svarīgi nepazaudēt iepriekš nospraustos mērķus. Lai sekotu līdzi progresam, talkā nāk lietotnes efektīvai darāmo darbu plānošanai.

“Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams plānot ikdienu darbā vai piefiksēt svarīgu personīgo atgādinājumu, lietotne Reminders palīdz lietotājiem pārvaldīt laiku un uzturēt kārtību darbu jūklī. Lietotnes funkcijas ietver atgādinājumu iestatīšanu un uzdevumu plānošanu, kā arī ļauj noteikt vēlamos darbu izpildes termiņus un kategorizēt tos prioritārā secībā. Tie, kuri vēlas labāk pārvaldīt savu laiku, lietotni Reminders novērtēs kā uzticamu rīku augstākas produktivitātes un organizētības saglabāšanai,” stāsta Huawei produktu apmācību vadītājs Mikus Tillers.

2. Ātrākai valodas apguvei

Lietotne Tandem ir daudz vairāk nekā tikai vēl viena valodu apguves lietotne. Tā darbojas pēc principa – visefektīvākais veids, kā apgūt valodu, ir praktizēties kopā ar dzimtās valodas runātājiem. Kā norāda tehnoloģiju eksperts, Tandem lietotāji var izvēlēties kādu no simtiem lietotnē pieejamo valodu un atrast savām interesēm atbilstošus valodu apguves partnerus, lai pēc tam uzsāktu sarunu ar teksta, balss vai pat video palīdzību. Lietotnē ir pieejami arī tulkošanas rīki un teksta korekcijas iespējas, kas atvieglo mācīšanos un kļūdu labošanu reāllaikā, tāpēc Tandem būs noderīga gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem valodas pratējiem.

3. Līdzsvara uzturēšanai ikdienā

Kaut gan nereti sanāk to aizmirst, ikdienas steigā ir svarīgi atrast laiku arī atpūtai vai nodarbēm sevis pilnveidošanai. Šim nolūkam vērts izmēģināt Headspace lietotni.  

“Lai palīdzētu lietotājiem atpūsties, mazināt stresu un uzlabot vispārējo pašsajūtu, populārā lietotne Headspace piedāvā daudz dažādu meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumu, pielāgojot tos individuālām lietotāja vajadzībām un vēlmēm, piemēram, stresa mazināšanai vai koncentrēšanās un miega kvalitātes uzlabošanai. Turklāt lietotne sniedz iespēju izmēģināt arī īsākus meditācijas vingrinājumus, kurus viegli iekļaut ikdienas rutīnā,” skaidro M. Tillers.

4. Saiknes atjaunošanai ar dabu

Rudens lapkritī, kad starp darbu un mācībām rodas vēlme izbaudīt laiku dabā, eksperts iesaka savā tālrunī lejupielādēt lietotni Flora Incognita, kas palīdzēs noteikt un uzzināt vairāk par dažādām augu sugām. Lietotne izmanto mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanās algoritmus, lai, balstoties uz konkrētu fotoattēlu, identificētu augu sugu un sniegtu detalizētu informāciju par to. Flora Incognita nodrošina plašu augu sugu datubāzi, tostarp uzskaitot to īpašības, dzīvotnes un augšanas apstākļus. Pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam un precīzas identifikācijas iespējām, lietotne ir vērtīgs rīks, lai atjaunotu saikni ar dabu, un būs interesanta ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par augu pasauli.

5. Kosmosa izpētei

“Lietotne Solar System Scope 3 būs neaizstājams ceļvedis tiem, kuri vēlas tuvāk iepazīt Saules sistēmu un naksnīgās debess brīnumus. Tā piedāvā visaptverošu un interaktīvu Saules sistēmas modeli, ļaujot lietotājiem atklāt planētas, dabiskos pavadoņus, asteroīdus un komētas, aplūkojot reālus teleskopu un kosmosa kuģu uzņemtus fotoattēlus. Pateicoties tālummaiņas, orbitālā ātruma un stereoskopiskā 3D režīma funkcijām, lietotne nodrošina aizraujošu un izglītojošu pieredzi kosmosa entuziastiem un astronomijas mīļotājiem, vienuviet apvienojot zinātni un izklaidi. Šis ir lielisks izglītojošs rīks, ko var izmantot jebkurā laikā un jebkurā vietā, pat bez piekļuves internetam,” uzsver tehnoloģiju eksperts.

Avots: Huawei.comAviobiļešu akcija ir klāt!

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Tuvie Austrumi, ASV, Āzija un Āfrika - izmantojiet iespēju iegādāties aviobiļetes par samazinātām cenām. Novērtējiet Turkish Airlines servisu.

EUR 179 | SKY24.LV

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Pludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 389 | Latvia Tours

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Tagad esam vēl pieejamākie

Tagad esam vēl pieejamākie

Mums ir priecīga ziņa 🥳 Tagad mūsu restorāna ēdienus var pasūtīt caur Wolt 🚚🥘😋 ✅Izmanto kodu PIRMAISWOLT un saņem 7€ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam mūsu restorāna Wolt platformā. *Kods ir derīgs jaunajiem lietot...

Park Hotel Latgola

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Europcar

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

“Pēcpusdiena ar mēru”!

“Pēcpusdiena ar mēru”!

29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”!

Valmieras TIC

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā.

TAKA

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzi Zeltiņos, ekskursijas laikā izzināsiet, kur tika montētas kodolgalviņas un kā transportētas un citus interesanti faktus.

EUR 2.00 | Alūksnes TIC

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Toskāna, Itālija. Mājas, villas vai apartamentu īre // cena aprēķināta 1 personai 7 naktīm, ceļojot grupā

EUR 124 | Estravel Latvia

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Akaba, Eilata, Ammāna un Nāves jūra // 7 naktis // lidojumi, transfēri un izvēlētā ēdināšanas programma

EUR 996 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -