Mācībām, darbam un atpūtai: 5 lietotnes, sagaidot rudens sezonu

Lauris Kupčs | 2023.09.11

Digitālajā laikmetā, kurā neiztikt bez neliela haosa un steidzīgas ikdienas, gadalaiku maiņa var radīt jaunus izaicinājumus: atgriešanās intensīvā darba vai studiju ritmā nereti atstāj aizvien mazāk laika pat īsiem atpūtas brīžiem. Lai atrastu līdzsvaru starp darbu, mācībām un personīgo dzīvi un veltītu brīdi arī sevis pilnveidošanai, lieti noder viedierīces. Lietotnes, kuras piedāvā jaunākie viedtālruņu modeļi, ne tikai spēj palīdzēt līdzsvarot darba un mācību slodzi, bet arī bagātināt brīvā laika pavadīšanas iespējas.

1. Efektīvai plānošanai

Kad pēc garākas atpūtas jāatgriežas mācību vai darba ritmā, ir svarīgi nepazaudēt iepriekš nospraustos mērķus. Lai sekotu līdzi progresam, talkā nāk lietotnes efektīvai darāmo darbu plānošanai.

“Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams plānot ikdienu darbā vai piefiksēt svarīgu personīgo atgādinājumu, lietotne Reminders palīdz lietotājiem pārvaldīt laiku un uzturēt kārtību darbu jūklī. Lietotnes funkcijas ietver atgādinājumu iestatīšanu un uzdevumu plānošanu, kā arī ļauj noteikt vēlamos darbu izpildes termiņus un kategorizēt tos prioritārā secībā. Tie, kuri vēlas labāk pārvaldīt savu laiku, lietotni Reminders novērtēs kā uzticamu rīku augstākas produktivitātes un organizētības saglabāšanai,” stāsta Huawei produktu apmācību vadītājs Mikus Tillers.

2. Ātrākai valodas apguvei

Lietotne Tandem ir daudz vairāk nekā tikai vēl viena valodu apguves lietotne. Tā darbojas pēc principa – visefektīvākais veids, kā apgūt valodu, ir praktizēties kopā ar dzimtās valodas runātājiem. Kā norāda tehnoloģiju eksperts, Tandem lietotāji var izvēlēties kādu no simtiem lietotnē pieejamo valodu un atrast savām interesēm atbilstošus valodu apguves partnerus, lai pēc tam uzsāktu sarunu ar teksta, balss vai pat video palīdzību. Lietotnē ir pieejami arī tulkošanas rīki un teksta korekcijas iespējas, kas atvieglo mācīšanos un kļūdu labošanu reāllaikā, tāpēc Tandem būs noderīga gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem valodas pratējiem.

3. Līdzsvara uzturēšanai ikdienā

Kaut gan nereti sanāk to aizmirst, ikdienas steigā ir svarīgi atrast laiku arī atpūtai vai nodarbēm sevis pilnveidošanai. Šim nolūkam vērts izmēģināt Headspace lietotni.  

“Lai palīdzētu lietotājiem atpūsties, mazināt stresu un uzlabot vispārējo pašsajūtu, populārā lietotne Headspace piedāvā daudz dažādu meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumu, pielāgojot tos individuālām lietotāja vajadzībām un vēlmēm, piemēram, stresa mazināšanai vai koncentrēšanās un miega kvalitātes uzlabošanai. Turklāt lietotne sniedz iespēju izmēģināt arī īsākus meditācijas vingrinājumus, kurus viegli iekļaut ikdienas rutīnā,” skaidro M. Tillers.

4. Saiknes atjaunošanai ar dabu

Rudens lapkritī, kad starp darbu un mācībām rodas vēlme izbaudīt laiku dabā, eksperts iesaka savā tālrunī lejupielādēt lietotni Flora Incognita, kas palīdzēs noteikt un uzzināt vairāk par dažādām augu sugām. Lietotne izmanto mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanās algoritmus, lai, balstoties uz konkrētu fotoattēlu, identificētu augu sugu un sniegtu detalizētu informāciju par to. Flora Incognita nodrošina plašu augu sugu datubāzi, tostarp uzskaitot to īpašības, dzīvotnes un augšanas apstākļus. Pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam un precīzas identifikācijas iespējām, lietotne ir vērtīgs rīks, lai atjaunotu saikni ar dabu, un būs interesanta ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par augu pasauli.

5. Kosmosa izpētei

“Lietotne Solar System Scope 3 būs neaizstājams ceļvedis tiem, kuri vēlas tuvāk iepazīt Saules sistēmu un naksnīgās debess brīnumus. Tā piedāvā visaptverošu un interaktīvu Saules sistēmas modeli, ļaujot lietotājiem atklāt planētas, dabiskos pavadoņus, asteroīdus un komētas, aplūkojot reālus teleskopu un kosmosa kuģu uzņemtus fotoattēlus. Pateicoties tālummaiņas, orbitālā ātruma un stereoskopiskā 3D režīma funkcijām, lietotne nodrošina aizraujošu un izglītojošu pieredzi kosmosa entuziastiem un astronomijas mīļotājiem, vienuviet apvienojot zinātni un izklaidi. Šis ir lielisks izglītojošs rīks, ko var izmantot jebkurā laikā un jebkurā vietā, pat bez piekļuves internetam,” uzsver tehnoloģiju eksperts.

Avots: Huawei.com


autoblitz - 3822
Taizemes kulinārā pieredze!

Taizemes kulinārā pieredze!

Labākai dzīvei, enerģijai un aizraujošam piedzīvojumam - Īpašas tūres un kulinārijas meistarklases Taizemē!

EUR 363 | Estravel Latvia

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars pie mums - Jurmala Golf Club & Hotel! 📆Kad? 28. jūnijā ⏰Cikos? no plkst. 18:00 Tālrunis rezervācijai:+371 23280303.

Jurmala Golf Club & Hotel

Skaistākie Lietuvas dārzi

Skaistākie Lietuvas dārzi

Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 29.06.2024, 35 EUR

EUR 35 | Nikos Travel

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Rīgas Motormuzejā jaunas ekspozīcijas!

Rīgas Motormuzejā jaunas ekspozīcijas!

Rīgas Motormuzejs atklājis savu jauno interaktīvo ekspozīciju, kas piesaistīs gan vietējos apmeklētājus, gan pilsētas viesus.

Motormuzejs

“Pīterdīna

“Pīterdīna"Jaunmoku pilī

Pēterdienā, 29. jūnijā, Jaunmoku pils aicina latgaliešus un latgaliskā cienītājus satikties Kurzemē “Pīterdīna jeb latgaliskuos nūtikšonys Jaunmūkuos!

EUR 10 | Jaunmoku pils

Koncertstāsts “DEBISĪ. Ir Jāpiedzīvo..”

Koncertstāsts “DEBISĪ. Ir Jāpiedzīvo..”

28.jūnijā pl.19.00 AKUSTIKA aicina uz kopīgu muzikālu mākslas darbu, kolāžu, stāstu ar mūziķiem Etīnu Emīliju SAULĪTI, Daniilu MICKEVIČU un Arti JANČEVSKI.

EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Ieplāno pasākumu kādā no Liepājas atpūtas un izklaides vietām!

Liepājas reģiona TIB

"Ragakrasts" holiday houses in Mersrags

Well-furnished cottages near the sea with fireplace, sauna in Mersrags.

Tukuma TIC

Tiksimies Rožu laukumā!

Tiksimies Rožu laukumā!

Katru dienu plkst. 12:00 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

Liepājas reģiona TIB

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Iestartē vasaru - Lidojums un viesnīca Vegasā // Piedāvājumi 7-14 naktīm // Lidojums no Rīgas

EUR 1419 | Estravel Latvia

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Ieplānojiet atvaļinājumu eksotiskā galamērķī - uzsildiet ziemu!

EUR 619 | Estravel Latvia

Maizes diena Hoijeres namā

Maizes diena Hoijeres namā

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 17 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” aicina nākt un baudīt svaigi ceptu Hoijeres maizi.

Liepājas reģiona TIB

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Trakai TIC

Pludmales ballīte austrumu noskaņās

Pludmales ballīte austrumu noskaņās

12. jūlijā garda ēdiena un labas izklaides cienītājus aicinām uz “Beach Bar & Grill”, kur lieliem un maziem viesiem piedāvāsim aizraujošu garšu un sajūtu ceļojumu austrumu noskaņās.

Baltic Beach Hotel & SPA

Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings

Opel Corsa

EUR 358 | Europcar

 Līgo Liepājas Jūrmalas parkā

Līgo Liepājas Jūrmalas parkā

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina liepājniekus un pilsētas viesus svinēt Līgo vakaru un sagaidīt Jāņu rītu Jūrmalas parkā.

Liepājas reģiona TIB

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas kūrorti - Alānija, Side, Beleka // VIESNĪCU VASARAS KOLEKCIJA // 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programma

EUR 304 | Estravel Latvia

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, lai jau 2024. gada 6. un 7. jūlijā atkal satiktos Valmiermuižā!

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -