Gardēži, sarosieties – pārtikas izstāde «Riga Food 2023» jau klāt!

Inese Libere | 2023.09.07

2023. gada 7. septembrī sākas un līdz 9. septembrim Ķīpsalā norisināsies pārtikas nozares centrālais notikums Baltijā – izstāde “Riga Food 2023”, kas vienkopus pulcēs gardēžus un pārtikas nozares profesionāļus no visas pasaules.

Trīs dienas Ķīpsalā profesionāļi varēs iepazīt aktuālo pārtikas nozarē, satikt klientus un veicināt biznesa attīstību, savukārt gardēži iepazīt jaunas garšas, smelties idejas savai ēdienkartei un apmeklēt pavāru, konditoru, bārmeņu un grila meistaru sacensības un šovus.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 7. septembrī plkst. 11.00 halles Nr. 2 balkonā (konferenču zālē Nr. 3).

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:

Didzis Šmits, Zemkopības ministrs

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs

Rolands Nežborts, “Riga Food” vadītājs

Uzreiz pēc “Riga Food 2023” atklāšanas plkst. 11.30 norisināsies “Nordic International Cider Awards” – Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sidra konkursa apbalvošanas ceremonija. Savukārt plkst. 11.50 turpat apbalvos Latvijas uzņēmumus, kas veiksmīgi startēja Ukrainas iepakojuma konkursā.

Vēl pirmajā izstādes dienā – 7. septembrī – plkst. 13.00 interesenti ir aicināti uz Ukrainas nacionālā stenda atklāšanu, kurā piedalīsies Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols.

8. septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 izstādē “Riga Food 2023” notiks “French Gourmet Day” – franču premium dzērienu un produktu prezentācijas. Francijas gardēžu dienas pasākumus atklās Francijas vēstniece Latvijā Aurēlija Ruajē-Gunēna (Mme Aurélie Royet-Gounin).

Vēl piektdien, 8. septembrī, Baltijas nozīmīgāko pārtikas industrijas izstādi apmeklēs Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, lai tiktos ar Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem un novērtētu aktuālo nozares piedāvājumu.

8. septembrī īpaši vērtīgu programmu pārtikas nozares uzņēmumiem ir sarūpējis Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā. Uz Inovāciju skatuves notiks trīs vērtīgi semināri: “Intelektuālā īpašuma aizsardzība pārtikas nozarē Ķīnas, Āzijas un trešo pasaules valstu tirgos”, “Atbalsts digitalizācijai ražošanas uzņēmumiem pārtikas nozarē”, “Pārtika un iepakojums: izaicinājumi pārtikas zudumu novēršanā un iepakojuma optimizēšanā”.

9. septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 13.30 Zemkopības ministrs Didzis Šmits suminās pārtikas kvalitātes konkursa “The Baltic Taste Award” laureātus.

Visās trīs dienās “Riga Food 2023” piedāvās vēl nebijuši plašu pasākumu programmu gan pārtikas nozares profesionāļiem, gan gardēžiem – aizraujoši pasākumi būs arī uz “GEMOSS” jubilejas skatuves, uz “Riga Food” Atvērtās skatuves, pavāru konkursu laukumā, “Riga Food” viesistabā u. c. Detalizētu programmu skatiet: https://ej.uz/9hbu

Kā zināms,  no 7. līdz 9. septembrim “Riga Food 2023”  jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 420 uzņēmumu no 30 valstīm. Izstādē būs 9 valstu – Latvijas, Azerbaidžānas, Lietuvas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas, Gruzijas, Kanādas un Moldovas – nacionālie kopstendi.  

“Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā: www.rigafood.lv

Sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigafood    

www.instagram.com/fair_riga_food/

Avots: Bt1.lv



Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”

Tukuma TIC

Zinātnes šovi katru dienu

Zinātnes šovi katru dienu

Jūnijā zinātnes centrs VIZIUM svinēs jubileju un priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām aktivitātēm.

Ventspils TIC

Aicinām pieteikties tirdzniecībai

Aicinām pieteikties tirdzniecībai

Aicinām tirgotājus un amatniekus izmantot iespēju būt daļai no svētkiem un pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 1. augustā.

Ventspils TIC

Piedzīvojumu parks

Piedzīvojumu parks

Ventspils Piedzīvojumu parkā atrodas Baltijā lielākā rodeļu trase. Atvērts katru dienu!

Ventspils TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

"Opus Pro" jubilejas koncerts

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.

Tukuma TIC

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj vasaru – akcijā Muzejs iedvesmo!

Atklāj vasaru – akcijā Muzejs iedvesmo!

Ventspils muzejs no 4. jūnija līdz 30. augustam piedāvā vasaras programmu – Muzejs iedvesmo! Pērc biļeti un sagādā sev nelielus svētkus visās muzeja mājās!

Ventspils TIC

VIZIUM svinēs jubileju

VIZIUM svinēs jubileju

Jūnijā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina apmeklētājus uz daudzveidīgām aktivitātēm un īpašu notikumu – zinātnes centra 4. jubileju.

Ventspils TIC

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.

Ventspils TIC

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jauniešu sarunu festivāls “Bāka”

Jauniešu sarunu festivāls “Bāka”

19. jūnijā jauniešu festivāls "Bāka" pulcēs jauniešus un ikvienu, kam aktuālas sarunas par demokrātiju, pilsonisko līdzdalību, karjeru, vidi, finansēm.

Ventspils TIC

Sarunas pie kafijas KUUP grauzdētavā!

Sarunas pie kafijas KUUP grauzdētavā!

Kā nepazaudēt motivāciju ceļā uz mērķiem? Uzzini sarunā pie kafijas.

Rēzeknes pilsētas TIC

Ko piedzīvot jūnijā Balvu novadā?

Ko piedzīvot jūnijā Balvu novadā?

Jūnijs Balvu novadā - ko apmeklēt un izbaudīt?

Balvu TIC

Dienvidkurzemē aicina Līgot un Jāņot

Dienvidkurzemē aicina Līgot un Jāņot

Šogad Dienvidkurzemes novadā Saulgriežu, Līgo un Jāņu svinību laiks sāksies jau 13. jūnijā un turpināsies līdz pat Jāņu naktij, piedāvājot plašu kultūras, tradī

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Kas gan tie par Jāņiem, bez lustīgas teātra spēlēšanas ar dziesmām un dejām?!

Tukuma TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.

Jūrmalas TIC

Piesakies Līgo tirdziņam Rēzeknē!

Piesakies Līgo tirdziņam Rēzeknē!

Aicināti mājražotāji, amatnieki un tirgotāji pieteikties dalībai Rēzeknes Līgo tirdziņā, kas norisināsies 23. Jūnijā, no plkst. 18.00 līdz 23.00!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -