Atvērts otrais projektu konkurss Igaunijas-Latvijas sadarbības projektiem

Katrīna Juhansone | 2023.09.08

Interreg Igaunijas-Latvijas programma 2021.-2027.gadam ir atklājusi otro projektu konkursu, lai atbalstītu ilgtspējīgas un inovatīvas projektu idejas pārrobežu sadarbības, uzņēmējdarbības un inovāciju, kā arī vides un tūrisma jomās. Eiropas Reģionālās attīstības fonds šajā periodā programmai ir piešķīris finansējumu 26 miljonu eiro apmērā.

Igaunijas-Latvijas programma atbalsta sadarbības projektus ar partneriem un dalībniekiem no abām robežas pusēm programmas teritorijā – no Vidzemes, Kurzemes, Pierīgas un Rīgas, kā arī no Igaunijas dienvidu un rietumu daļas.

Programmā ir četras prioritātes, kas sasaucas ar Eiropas Savienības stratēģisko mērķu īstenošanu. Projektu pieteikumus var iesniegt visās četrās programmas prioritātēs:

    1. Vairāk sadarbības pārrobežu reģionos un kopīgu pakalpojumu attīstība (2,21 milj. eiro);

    2. Kopīgi un viedi augoši uzņēmumi (3 milj. eiro);

    3. Ilgtspējīga un noturīga programmas teritorija (7,75 milj.eiro);

    4. Pieejamāka un ilgtspējīgāka pārrobežu tūrisma pieredze (2,39 milj. eiro).

Programmas līdzfinansējums ir līdz 80%.

Projektu konkurss ir atvērts no 2023.gada 4.septembra un noslēdzas 2024. gada 4.janvārī plkst. 14:00.

Pieteikumi tiek iesniegti elektroniski JEMS sistēmā.

Aicinām visus interesentus 14.septembrī no plkst. 10:00 līdz 12:30 piedalīties tiešsaistes informatīvajā seminārā, kurā iepazīstināsim ar atbalsta iespējām un nosacījumiem. Seminārs notiks angļu valodā.

Reģistrācija: https://estlat.eu/en/information-seminar-2nd-call-applications.

Papildus informācija programmas mājas lapā www.estlat.eu 

Avots: Estlat.eu


b2b - 3993
LVM MTB /Gravel Cēsis-Valmiera

LVM MTB /Gravel Cēsis-Valmiera

26. aprīlī tiks dots starts Latvijas valsts mežu MTB un Gravel maratona 1. posmam Cēsis-Valmiera.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bārtas plostnieku svētki 2026

Bārtas plostnieku svētki 2026

Dienvidkurzemē 2. un 3. maijā norisināsies Bārtas plostnieku svētki

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Japāna! Cena sākot no 1429 eur!

Japāna! Cena sākot no 1429 eur!

EUR 1429 | Itaka Latvia

Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos!

Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos!

Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā.

TurismaBizness.lv

Parīze!Cena sākot no 559 eur!

Parīze!Cena sākot no 559 eur!

EUR 559 | Itaka Latvia

Vērgalē no ziemas miega modinās dīķi

Vērgalē no ziemas miega modinās dīķi

Brīvības svētku nedēļas nogalē, 2. maijā, norisināsies pasākums “Vērgales Dīķa modināšana”, aicinot kopīgi ieskandināt pavasari

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Uzlādē enerģiju!

Uzlādē enerģiju!

Nepadodies vīrusiem! Uzņem saules enerģiju, dzen prom stresu un uzplauksti pavasarim! // Dažādi SPA un viesnīcu piedāvājumi!

EUR 135 | Estravel Latvia

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

EUR 379 | Itaka Latvia

"Raunas baltais miers un zaļais siers"

19. aprīlī aizvadīts pārgājiens "Raunas baltais miers un zaļais siers", kas pulcēja vairāk kā 270 dalībniekus.

Smiltenes TIC

Atpūta Malagā un Andalūzijas piekrastē

Atpūta Malagā un Andalūzijas piekrastē

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā // no 02.05. - 17.10. // Pēdējās vietas ceļojumiem Maijā

EUR 885 | Estravel Latvia

Dvietes parks

Dvietes parks

Dvietieši lepojas ar savu sakopto, ar īpašu auru apveltīto un seno parku, kurš ir iecienīts dabas un sabiedriskais objekts.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Itālija ! Cena sākot no 449 eur!

Itālija ! Cena sākot no 449 eur!

EUR 449 | Itaka Latvia

Kruīzi no Atēnām

Kruīzi no Atēnām

3 - 7 nakšu kruīzi ar Costa no Atēnām // pilna pansija, izklaude uz kuģa // akcijas cenas un pēdējā brīža piedāvājumi

EUR 359 | CRUISEcentre

Madeira! Cena sākot no 609 eur!

Madeira! Cena sākot no 609 eur!

EUR 609 | Itaka Latvia

Brazīlija,Riodežaneiro, cena no 2119 eur!

Brazīlija,Riodežaneiro, cena no 2119 eur!

EUR 2119 | Itaka Latvia

Satiec savu meistaru Krāslavā!

Satiec savu meistaru Krāslavā!

25. aprīlī Krāslavas Amatniecības centrā “Satiec savu meistaru!” – iepazīsti amatus, piedalies darbnīcās un radi pats. Iepriekšēja pieteikšanās: 26348644.

EUR 7.00 | Krāslavas TIC

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS”

Trakai TIC

Andris Bērziņš | Svētvakars

Andris Bērziņš | Svētvakars

26.aprīlī Kultūrtelpa “Akustika” ielūdz uz dziedošā aktiera Andra Bērziņa solokoncertu “SVĒTVAKARS “.

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Īpašais svētku piedāvājums

Īpašais svētku piedāvājums

Izmanto papildu brīvdienas aprīlī, maijā un jūnijā, lai uzlabotu veselību 4 dienu programmā KRC "Jaunķemeri". Piedāvājums spēkā līdz 26.06.2026.

EUR 270 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -