Ķīna atcēlusi tūristiem visus ar Covid-19 ierobežojumus, bet Eiropa gaida ceļotājus no Ķīnas

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.12

Kopš 2023.gada 30.augusta Ķīna ir atcēlusi visa veida ierobežojumus ceļotājiem, kas bija noteikti Covid-19 laikā. Ķīna cer drīzā laika posmā atdzīvināt ārvalstu ceļotāju plūsmu.

Ceļotāji no Ķīnas aizvien biežāk atkal ir redzami pie Eiropas populārākajām tūristu vietām, taču 2019.gada skaitliskos rezultātus šajā gadā nebūs iespējams sasniegt. Piemēram, 2019.gadā Vācijā tika reģistrēti 3 miljoni ķīniešu nakšņojumi un Šveicē 1,85 miljoni. Vispopulārākā ķīniešu tūristu valsts Eiropā ir Itālija, kur 2019.gadā bija reģistrēti 3,2 miljoni tūristu no Ķīnas. Spānijā no 83 miljoniem ārvalstu tūristiem 700 748 bija Ķīnas tūristi, kuri vidēji dienā iztērēja 308 eiro no vienas personas, kas ir gandrīz trīs reizes vairāk nekā vācu tūristi.

2019.gadā ārvalstu ceļojumos devās 170 miljoni Ķīnas tūristu, 2023.gadā būs tikai 110 miljoni, bet uz 2030.gadu tiek plānoti 228 miljoni.

Avots: BalticTravelnews.com/touristik-aktuell.de



Bali! Cena sākot no 1299 eur!

Bali! Cena sākot no 1299 eur!

EUR 1299 | Itaka Latvia

Parīze!Cena sākot no 609 eur!

Parīze!Cena sākot no 609 eur!

EUR 609 | Itaka Latvia

Īsais Vidusjūras kruīzs

Īsais Vidusjūras kruīzs

No Marseļas, 3 naktis uz kuģa MSC Orchestra // no 193 € / personai / Marseļa – Taragona - Valensija

EUR 193 | CRUISEcentre

Ekskursija pa Karostas cietumu

Ekskursija pa Karostas cietumu

Karostas cietums ir vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā, kas atzīts par pārsteidzošāko un neparastāko viesnīcu pasaulē.

Liepājas reģiona TIB

Zanzibāra! Cena sākot no 1519 eur!

Zanzibāra! Cena sākot no 1519 eur!

EUR 1519 | Itaka Latvia

Gauja Trail by UTMB World Series

Gauja Trail by UTMB World Series

International trail running competition, 85 km long distance on the scenic trails of Sigulda and Gauja National Park

Siguldas novada TIC

Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

EUR 1679 | Itaka Latvia

Budapešta! Cena sākot no 389 eur!

Budapešta! Cena sākot no 389 eur!

EUR 389 | Itaka Latvia

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ekskursija ar vilcieniņu

Ekskursija ar vilcieniņu "Libau Train"

Izklaidējošs un izzinošs 35 minūšu ceļojums pa Vecliepāju ar vilcieniņu audio-vizuālā gida pavadībā ar Liepājas vēstures akcentu.

Liepājas reģiona TIB

Tiksimies Rožu laukumā!

Tiksimies Rožu laukumā!

Pastaigu ekskursija "Tiksimies Rožu laukumā!", katru dienu plst. 12:00 dod iespēju kopā ar zinošu gidu atklāt Liepājas noslēpumus.

Liepājas reģiona TIB

Karību jūras kruīzs

Karību jūras kruīzs

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala

EUR 229 | CRUISEcentre

Šrilnaka! Cena sākot no 1129 eur!

Šrilnaka! Cena sākot no 1129 eur!

EUR 1129 | Itaka Latvia

International Sigulda Opera Festival

International Sigulda Opera Festival

Original production of Giacomo Puccini's opera "Madama Butterfly" on an open-air stage. Sacred music concert, Gala concert

Siguldas novada TIC

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā

EUR 280 | Estravel Latvia

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana

EUR 50 | Estravel Latvia

Mājas kafejnīcu dienas

Mājas kafejnīcu dienas

Novada iepazīšanas ceļojums, baudot īpaši šim notikumam gatavotus ēdienus mājās, saimniecībās un citviet Siguldas novadā

Siguldas novada TIC

Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Džakomo Pučīni operas "Madama Butterfly" oriģināliestudējums brīvdabas estrādē. Garīgās mūzikas koncerts, Galā koncerts

Siguldas novada TIC

Trīs Alūksnes gidi - trīs stāsti

Trīs Alūksnes gidi - trīs stāsti

Šovasar Alūksnes iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ieraudzīt pilsētu no pavisam cita skatupunkta publiskajā ekskursijā ar trīs vietējām gidēm

Alūksnes TIC

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -