Garmin prezentē savu vadošo GPSMAP® 9000 karšu ploteru sēriju

Garmin prezentē savu vadošo GP

Foto: onecom-latvia.com | Autors: Ulrika Jefremova | 2023.09.13

Garmin, pasaulē inovatīvākais un atzītākais kuģu elektronikas ražotājs, no šodienas piedāvā GPSMAP® 9000 karšu ploteru sēriju jūrniekiem, kas ir pelnījuši vislabākās tehnoloģijas. Šie universālie karšu ploteri ar 19, 22, 24 vai 27 collu skārienekrānu un septiņas reizes ātrāku procesoru nekā iepriekšējām sērijām piedāvā satriecošu 4K izšķirtspēju un ekrāna dzidrumu no malas līdz malai. Pateicoties Garmin jaunajam BlueNet™ gigabitu tīklam, šie augstākās klases daudzfunkciju displeji (MFD) nodrošina visaptverošu un ātrāku savienojamību visā kuģī.

“Gadu desmitiem jūrnieki ir paļāvušies uz Garmin GPSMAP aprīkojumu, kas palīdz viņiem pārvietoties pa ūdeņiem visā pasaulē. Balstoties uz šiem panākumiem, mēs ar prieku iepazīstinām 9000 sēriju ar lielākiem, savā klasē labākajiem displejiem, zibenīgi ātru datu apstrādes ātrumu un labāko Garmin BlueNet tīkla pieredzi,” uzskata Garmin globālā patēriņa produktu pārdošanas viceprezidents Dens Bartels (Dan Bartel).

4K izšķirtspēja GPSMAP 9000 sērijas ierīcēm nodrošina mūsdienīgu izskatu un uzlabotu stikla dizainu. Savā jomā lielākie karšu ploteri, kas pieejami ar 19, 22, 24 vai 27 collu skārienekrānu, katru MFD var uzstādīt plakanā vai padziļinājumā, lai izveidotu satriecošu stikla stūri. IPS skārienekrāni nodrošina izcilu skaidrību un lasāmību saules gaismā, izteiktas un precīzas krāsas, kas ir redzamas no jebkura skata leņķa, pat valkājot polarizētas saulesbrilles. Pirmo reizi makšķernieki var redzēt zivis un hidrolokatora mērķus satriecošā 4K izšķirtspējā, pievienojot Garmin GSD™ hidrolokatora moduli, Panoptix™ pārveidotāju vai LiveScope™ hidrolokatoru (pārveidotāji tiek pārdoti atsevišķi).

GPSMAP 9000 sērijas ierīcēm ir septiņas reizes jaudīgāks procesors nekā iepriekšējās sērijas ierīcēm, tās ir ātras, atsaucīgas un nodrošina Garmin ātrāko kartēšanu un Auto Guidance+™ maršrutēšanu. Šī augstākās klases apstrādes jauda pilnveido visus iebūvētos sensorus, piemēram, hidrolokatorus, radarus, kameras, video un digitālās komutācijas, kā arī uzlabo kopējo tīkla izmantošanu.

Izmantojot Garmin jauno BlueNet gigabitu tīklu, jūrnieki var savienot GPSMAP 9000 sērijas ierīces ar vairākiem karšu ploteriem, kamerām, radariem, hidrolokatoriem un līdz pat 10 reizēm ātrākam tīklam. Pateicoties BlueNet tehnoloģijai, GPSMAP 9000 sērija piedāvā uzlabotu multivides straumēšanu, tāpēc izklaide, ko sniedz laivošana, kļūs arvien labāka. Pateicoties HDCP (augstu frekvenču digitālā satura aizsardzība) izplatīšanai, lietotāji pat var atskaņot un klausīties vienu un to pašu video vairākos ekrānos. 9000 sērijas ierīces var savienot arī ar saderīgām Garmin jūras sistēmām, tostarp citiem GPSMAP karšu ploteriem, radariem, autopilotiem, sensoriem un citām ierīcēm, kas izmanto NMEA® 2000 un NMEA® 0183 tīklus, un iebūvētais Wi-Fi® nodrošina uzticamus bezvadu programmatūras atjauninājumus, izmantojot ActiveCaptain® lietotni ar saderīgu viedtālruni vai planšetdatoru.

Inovatīva integrācija
Kā kuģa vadības centrs GPSMAO 9000 ierīce piedāvā vienkāršu un plašu integrāciju ar kuģa sistēmām, tostarp:
• Dzinēja uzraudzība ļauj pārraudzīt dzinēja rādītājus, piemēram, apgriezienus, ātrumu, degvielas plūsmu, temperatūru, brīdinājumus par pārsniegšanu un daudz ko citu.
• OneHelm™ integrētā digitālā komutācija pilnībā atbalsta EmpirBus™ sistēmu un trešo personu uzraudzības, kontroles un automatizācijas risinājumus.
• Klausieties mūziku, skatieties filmas un saņemiet audio paziņojumus, izmantojot integrēto Fusion® skaņas un izklaides sistēmu.
• Kontrolējiet un skatiet kadrus tieši kartē, pateicoties kameras atbalsta funkcijām; Jūs pat varat iegūt 360 grādu skatu no putna lidojuma uz manevriem mazā ātrumā, piemēram, ciešu pietauvošanos, izmantojot Garmin Surround View kameru sistēmu (nopērkama atsevišķi).
• Savienojiet pārī savu GPSMAP 9000 sērijas karšu ploteri ar saderīgu Garmin viedpulksteni, lai tieši no pulksteņa attālināti vadītu pamata MFD funkcijas, piemēram, kartes tālummaiņu, autopilota vadību un citas.
• Vadiet karšu ploterus ar balss komandām, izmantojot saderīgas austiņas (nav iekļautas komplektā).
• OEM ražotāji var personalizēt sākumlapu un galveno lapu, lai izveidotu unikālu zīmola izskatu.

GPSMAP 9000 sērijas ierīces atbalsta Garmin Navionics+™ kartes, izmantojot Auto Guidance+ tehnoloģiju ātrākai maršruta noteikšanai un uzlabotai maršruta informācijai, kā arī viena gada abonementu jaunākā satura ikdienas atjauninājumiem. Atjauniniet savas kartes uz Garmin Navionics Vision+™ premium versiju, lai pievienotu reljefa ēnas, hidrolokatora attēlus, augstas izšķirtspējas satelītattēlus, aerofotoattēlus un daudz ko citu.

Paredzams, ka GPSMAP 9000 sērijas ierīces būs pieejamas jau nākamajā mēnesī. To sākumcena mazumtirdzniecībā ir sākot no 10 499,99 eiro. Katrs MFD ir aprīkots ar GPS 24xd uztvērēju un antenu ar daudzfrekvenču GPS, lai nodrošinātu precīzu atrašanās vietas informāciju un kursa precizitāti pat pie maza ātruma. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet garmin.com/marine.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā: https://newsroom.garmin.com/newsroom/.

Avots: onecom-latvia.comPludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Skolēnu Rudens brīvdienas. Ēģipte

Skolēnu Rudens brīvdienas. Ēģipte

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 845 | Estravel Latvia

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

HOOKUSBOOKUS.COM septembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 51 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

Hookusbookus.com

“Pēcpusdiena ar mēru”!

“Pēcpusdiena ar mēru”!

29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”!

Valmieras TIC

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Velomaršruts

Velomaršruts "Vidussēlijas mazais loks"

27. augustā notika velomaršruta Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks” atklāšana. Pasākumā piedalījās 50, entuziasma pilni, aktīvās atpūtas piekritēji.

TAKA

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš).

Valmieras TIC

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzi Zeltiņos, ekskursijas laikā izzināsiet, kur tika montētas kodolgalviņas un kā transportētas un citus interesanti faktus.

EUR 2.00 | Alūksnes TIC

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Tuvie Austrumi, ASV, Āzija un Āfrika - izmantojiet iespēju iegādāties aviobiļetes par samazinātām cenām. Novērtējiet Turkish Airlines servisu.

EUR 179 | SKY24.LV

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Audi Q5 Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Europcar

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -